10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 40903183

87 Night Sky, Dark Project G3MS (DPO87_GSH_NSKY_ISO_US)

87 Night Sky, Dark Project G3MS (DPO87_GSH_NSKY_ISO_US)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná klávesnica. RGB podsvietenie. Dotazovacia frekvencia 1000 Hz. Skeleton TKL (Tenkeyless). Hmotnosť 855 g. Kábel typu C, dĺžka 1,8 m. 4 mechanické spínače G3MS. Celý popis
Už sa nepredáva
47,30 €
Tovar od: CZC.cz
47,30 €

Popis

Dark Project 87

Herná klávesnica pre nadšených hráčov. RGB podsvietenie si môžete prispôsobiť podľa seba, mechanické spínače G3ms sú lineárne. S touto klávesnicou neurobia chybu amatéri ani profesionálni hráči, ktorí potrebujú maximálnu kvalitu.

  • N-key roll over (NKRO)
  • Požiadavky na systém: Win XP, 7, 8, 10, 11, MacOS
  • Sady klávesov pre rôzne jazyky
  • Kovový sťahovák kľúčov/spínačov

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Moderná klávesnica, s ktorou zažiarite

Klávesnica Dark Project 87 patrí medzi moderné príslušenstvo, ktoré by nemalo nikomu chýbať. Moderný dizajn, 16,8 milióna farieb vás dostane do varu. Zahrať si tak môžete aj počas dlhých nocí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mechanická klávesnica pre tvorivé písanie

Klávesnicu využijú nielen hráči, ale aj tí, ktorí potrebujú kvalitný počítač a komponenty na svoju prácu. Ocenia ju aj dizajnéri, grafici alebo tí, ktorí denne pracujú na počítači niekoľko hodín. Veľkosť je kompaktná, ušetríte miesto na stole.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vylepšenie písania vďaka tichej pene

Klávesnica je malá, lepšie písanie zaistí dvojvrstvová tichá pena . Určite oceníte aj dvojité PBT kľúčenky. Najmodernejšie technológie zaistia, že sa bude jednať o obľúbený komponent, ktorý musíte mať doma.

Kľúčové vlastnosti

Herná klávesnica . RGB podsvietenie. Dotazovacia frekvencia 1000 Hz. Skeleton TKL (Tenkeyless). Hmotnosť 855 g . Kábel typu C dĺžka 1,8 m . 4 mechanické spínače G3MS.