Kód: 3013579

Mad Catz R.A.T. PRO S3 (MR03DCINBL000-0), čierna

Mad Catz R.A.T. PRO S3 (MR03DCINBL000-0), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná drôtová laserová myš, vhodná pre pravú ruku, s 8 nastaviteľnými tlačidlami a mechanickým kolieskom, nastaviteľná citlivosť dpi až 7200, rozhranie USB, dĺžka kábla 1,8 m, pôsobivé RGB osvetlenie, možnosť uloženia až 4 herných profilov, nadčasový dizajn, skvelá ergonómia. Celý popis
Už sa nepredáva
61,56 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
61,56 €
Pri zaobstaraní MALL karty 31,56 €

Popis

Mad Catz R.A.T. PRO S3

Na prvý pohľad upúta úplne futuristický dizajn ostro rezaných hrán, ktorý hľadá v kategórii herných myší ťažko konkurenciu. Rad programovateľných akčných tlačidiel vám pomôže udržať náskok pred konkurenciou, bez ohľadu na to, čo sa deje v hre.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čo ponúkne?

  • 8 nastaviteľných tlačidiel + mechanické koliesko
  • Možnosť uloženia 4 herných profilov
  • Citlivosť až 7200 dpi
  • USB rozhranie
  • Akcelerácia až 30G

Precízne spracovanie

Myš je konštruované z vysoko kvalitných a odolných materiálov. Veľmi ľahký podvozok zaisťuje, že pozícia snímača je dokonale vyvážená pre sledovanie herného povrchu. Spoľahlivé prepínače spoločnosti OMRON dosahujú špičkové životnosti 50 miliónov kliknutí. Optickým senzor dokáže odolať vysokým rýchlostiam pohybu až 150 palcov za sekundu a zrýchlenie 30 G. Tieto vlastnosti zaisťujú, že všetky snap-shot reflexy a rýchle pohyby budú presné bez akéhokoľvek oneskorenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dynamická ergonómia

Myš sa pýši dokonalým ergonomickým prevedením, ktoré padne do každej pravej ruky. RAT PRE S3 má nastaviteľnú opierku. Umožňuje vám vykonávať bočné a horizontálne nastavenie do plus alebo mínus 15 stupňov na stranu a rozširuje sa až o 12 mm. Každý si tak ľahko zistí a nastaví tú správnu hernú polohu, ktorá vyhovuje veľkosti ruky.

RGB osvetlenia a herné profily

Myš je nielen dokonale prispôsobená pre dokonalú hru vzhľadom a funkciami. Umocniť hru môžete aj pomocou RGB podsvietenie. Pomocou prednastavených tém môžete riadiť rýchlosť LED efektov, ako je dýchanie, srdcový tep a farebné cykly. V prípade, že tento herný kúsok má niekoľko majiteľov napr. Súrodencov, ponúka sa možnosť nastavenia a uloženia až 4 profilov. Tie obsahujú všetky tlačidlá pre makro, nastavenie senzorov a osvetlenia bez nutnosti novej inštalácie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Originálne myš Mad Catz R.A.T. PRE S3 obohatí váš herný zážitok a posunie hru na vyššiu úroveň. Ergonomické spracovanie sadne ľahko do každej ruky, pretože si ho môžete plne prispôsobiť. Do 8 tlačidiel jednoducho uložíte potrebné klávesové skratky. Vysoké rozlíšenie dpi až 7200 si príslušným tlačidlom nastavíte rovnako ako intenzitu osvetlenia.