HyperX Pulsafire Haste (4P5D7AA), čierna

HyperX Pulsafire Haste (4P5D7AA), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Skvelá herná myš so 6 tlačidlami so životnosťou najmenej 80 miliónov klikov (platí pre pravý a ľavý spínač). RGB podsvietenie. Prednosťou je optický senzor s rozlíšením až 16 000 DPI. Nastavenie možné cez HyperX NGENUITY softvér. Rozhranie: USB 2.0. Celý popis
99,66 €
Vrátane RP a DPH
51,93 €
-47%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 9015436

Popis

Ľahká a presná: HyperX Pulsefire Haste

Hľadáte skvelú myš, ktorá je nielen presná a dobre sa drží, ale je aj veľmi ľahká? Práve ste na ňu narazili – HyperX Pulsefire Haste je postavená pre elitných hráčov, ktorí chcú získať aj tú najmenšiu možnú výhodu v hre. S hmotnosťou 62 gramov vám dodá pri pohybe neskutočný pocit ľahkosti.

  • Ľahká myš
  • Zlaté TTC prepínače odolné voči prachu
  • Dlhá výdrž batérie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zlaté mikrospínače

Zlaté mikrospínače TTC poskytujú spoľahlivé kliknutia a ponúknu vám životnosť najmenej 80 miliónov úderov . Flexibilný kábel USB HyperFlex a prvotriedne PTFE klzné podložky oceníte pri bezchybnom ovládaní vašej hry.

Výdrž batérie až 100 hodín

4 dni klikania na jedno nabitie? Žiadny problém. Táto bezdrôtová myš vám dovolí viac, než si myslíte. Skvelé dotykové snímače vám umožnia až 80 miliónov kliknutí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ultraľahký dizajn

Bezdrôtová myš Pulsefire Haste je sieťovaná myš s výrezmi, vďaka ktorým je ľahšia ako myš s pevnou škrupinou bez toho, aby bola obetovaná odolnosť. Škrupina tiež umožňuje lepšie prúdenie vzduchu a ventiláciu .

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti:

Skvelá herná myš so 6 tlačidlami so životnosťou najmenej 80 miliónov klikov (platí pre pravý a ľavý spínač). RGB podsvietenie. Prednosťou je optický senzor s rozlíšením až 16 000 DPI . Nastavenie možné cez HyperX NGENUITY softvér. Rozhranie: USB 2.0, 1.8 m dlhý kábel . Rozmery: 6,68 × 3,82 × 12,43 cm, hmotnosť 62 g.