CZC.Gaming Shapeshifter, herná myš, bezdrátová CZCGM1000

CZC.Gaming Shapeshifter, herná myš, bezdrátová CZCGM1000

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová herná myš s optickým senzorom PixArt PAW3335 s rozlíšením až 16 000 DPI, mechanické spínače OMRON, rýchlosť dopytovania 1 000 Hz, konfigurovateľné RGB podsvietenie. Celý popis
58,47 €
Vrátane RP a DPH
46,75 €
-20%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059427862

Popis

Omlouváme se, popis obrázku chybí.
 Produktové video:

Bezdrôtová herná optická myš spoločnosti CZC, ktorá Vám ako užívateľovi ponúka tie najmodernejšie a najvychytenejších funkcie, ktoré Vám dokážu pomôcť vyhrať nejednu herné bitku.

Dôležité parametre:

+ Bezdrôtové aj drôtové pripojenie

+ Dierovaný ultraľahký dizajn (72g)

+ Citlivý optický senzor PixArt PAW3335 (až 16 000 DPI)

+ Nastaviteľné RGB podsvietenie

+ 6 programovateľných tlačidiel

+ Softvér v češtine

+ Odolné spínače OMRON s výdržou 20 miliónov klikov

+ Vydrž batérie až 40hodin a doba nabíjania 60 minút

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Odolné OMRON spínače

Myš disponuje veľmi odolnými OMRON spínačmi, ktoré prežijú aj to najbrutálnejší klikanie. Môžete sa taktiež spoľahnúť na ich dokonalú odozvu. Životnosť spínačov je cca 20 miliónov klikov. Pre profíkov sú pribalené aj malé PVC plôšky, ktoré môžete vymeniť zospodu vymeniteľných tlačidiel a prispôsobiť si tak aj spôsob klikania od jemného a ľahkého, po viac taktilné. Výšky plôšok v balení sú 0,5mm, 0,6mm, 0,7mm a 0,8mm, na samotných tlačidlách sú originálne nalepené 0,6mm plôšky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prispôsobiteľný dizajn

ShapeShifter svoje meno nenesie pre nič za nič, ponúka vám hneď niekoľko možností prispôsobenia svojho vzhľadu, hmotnosti i pripojenie. Zvládne byť pripojený drôte aj bezdrôtovo, zvoliť si môžete z čiernej a bielej farby krytov a zadný kryt môžete mať maximálne odľahčený dierovaný, alebo tradičnejšie plný. Dierovaný dizajn je obzvlášť výhodný, nebudú sa vám toľko potiť ruky a nemusíte sa báť ani údržby, prípadný neporiadok možno totiž ľahko vyfúkať. K tomuto produktu možno tiež dokúpiť kryty ďalších farieb

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Precízne optický senzor

Myš je vybavená precíznym optickým senzorom Pixart PAW3335, ktorý si môžete v softvéri nastaviť po 100 DPI krokoch od minimálnych 100 DPI až na úctyhodných 16 000 DPI. Tento optický senzor robí z myši dokonalý nástroj, ktorý vám ponúka bezkonkurenčnú presnosť všetkých pohybov, a to v širokom spektre situácií na obrazovke a zároveň má veľmi nízku spotrebu energie, čo oceníte najmä v bezdrôtovom móde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Softvér v češtine

K myši je k dispozícii prepracovaný ovládací softvér, kompletne v češtine – k stiahnutiu je nižšie pod popisom. V ňom možné jednoducho nastaviť samotnú myš, teda polling rate, citlivosť snímača či rýchlosť skrolovania kolieska, naprogramovať si všetkých 6 tlačidiel myšky podľa vlastnej ľubovôle, od bežných funkcií, cez multimediálne záležitosti až po makra. A nechýba ani nastavenie podsvietenia, to je rozdelené do dvoch zón, oblasť okolo kolieska, ktorá okrem iného signalizuje nastavené DPI či stav batérie a pruh v zadnej časti myši, vrátane loga. Podsvietenie je možné aj kompletne vypnúť na spodnej strane myši, čo sa hodí pri bezdrôtovom využitie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obsah balenia

 • myš CZC.Gaming ShapeShifter
 • 2× vymeniteľný dierovaný zadný kryt – čierny a biely
 • 2× vymeniteľný plný zadný kryt – čierny a biely
 • 2× vymeniteľné tlačidlo DPI 3mm – 1× čierne, 1× biele
 • 2× vymeniteľné tlačidlo DPI 5mm – 1× čierne, 1× biele
 • 2× vymeniteľná tlačidlá – čierna a biela
 • náhradná sada pojazdov
 • 4× 4ks PVC plôšok pre nastavenie zdvihu tlačidiel (0,5mm – 0,8mm)
 • nano bezdrôtový prijímač
 • 1,8m USB-C kábel
 • adaptér pre pripojenie prijímača cez USB-C kábel

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná myš s optickým senzorom PixArt PAW3335 s rozlíšením až 16 000 DPI, mechanické spínače OMRON (až 20 mil. Kliknutí), rýchlosť dopytovania 1 000 Hz, konfigurovateľné RGB podsvietenie, 6 programovateľných tlačidiel. Myš je určená pre pravákov. Podpora drôtového i bezdrôtového pripojenia. Batérie s kapacitou 300 mAh. Myš má vymeniteľný kryt (plný aj odľahčený – dierovaný). 1.8 m dlhý, odľahčený opletený kábel s USB-C rozhraním. Podporované OS Windows XP, 7, 8 a 10. Prispôsobiteľná hmotnosť, v základe cca 72g. Rozmery 126 × 66 × 42 mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 Recenze Ati

 Recenze Indian

 Recenze Martin Rota

Kompletní nabídka CZC.Gaming:

Omlouváme se, popis obrázku chybí.