C-Tech Iris, CZ/SK (GKB-08)

C-Tech Iris, CZ/SK (GKB-08)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hybridná klávesnica. Kombinácia mechanickým a membránových kláves. 104 kláves. Horná hliníková doska pre vynikajúcu odolnosť. Pútavé RGB osvetlenie so 6 efektmi. Herný režim pre deaktiváciu klávesy Windows a APP. 12 multimediálnych kláves s priamym prístupom. Anti-ghosting pre 25 klávesov. Celý popis
Partner: CZC.cz
21,43 €
Vrátane RP a DPH
20,31 €

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057053409

Popis

C-TECH Iris, CZ / SK

Polomechanická herná klávesnica C-TECH Iris si vás získa na plnej čiare. Je kombináciou tých najlepších vlastností mechanických a membránových klávesníc. Poskytne vám presné stlačenie každej klávesy s jemným dohmatom.

  • Polomechanické spínače, 104 kláves
  • Horná hliníková doska pre vynikajúcu odolnosť
  • Pútavé RGB osvetlenie so 6 efektmi
  • Herný režim pre deaktiváciu klávesy Windows a APP
  • 12 multimediálnych kláves s priamym prístupom
  • Anti-ghosting pre 25 klávesov

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Anti-ghosting a WINLOCK

Tieto dve funkcie sú nevyhnutnosťou každého hráča. Preto u Iris rozhodne chýbať nemôžu. Funkcia Anti-ghosting a WINLOCK zaručí že nebudete pri hre vyrušovaní a ako čerešničku na torte je možná zámena klávesov WSAD na smerové šípky.

Pútavé podsvietenie

Zážitok z hrania podtrhuje RGB podsvietenie a 6 dynamických efektov, ktorých jas alebo rýchlosť si môžete nastaviť podľa svojho. Môžete si napríklad zvoliť tzv. „Wave“ čo je plynulý prechod RGB farieb, ďalej potom pulzujúci mod resp. jednotné farebné podsvietenie. Klávesnica IRIS disponuje aj užívateľským módom, kde je možné si nastaviť viac variabilné podsvietenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Super výbava

Klávesnica má klasické QWERTY rozloženie so 104 klávesami, numerickým blokom a CZ / SK diakritikou. K dispozícii je 12 multimediálnych kláves, vďaka ktorým môžete ľahko ovládať prehrávanie hudby, upraviť úroveň hlasitosti, začať vyhľadávanie alebo získať rýchly prístup k funkciám internetového prehliadača.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Hybridná klávesnica. Kombinácia mechanických a membránových kláves. 104 kláves. Horná hliníková doska pre vynikajúcu odolnosť. Pútavé RGB osvetlenie so 6 efektmi. Herný režim pre deaktiváciu klávesy Windows a APP. 12 multimediálnych kláves s priamym prístupom. Anti-ghosting pre 25 klávesov.