Carista Diagnostický tester CARISTA

Carista Diagnostický tester CARISTA

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
K svojmu autu sa môžete ľahko pripojiť. Diagnostický nástroj a aplikácia Carista fungujú na telefónoch Android aj Apple cez Bluetooth a umožňujú vám diagnostikovať, opravovať a upravovať funkcie v ľahko použiteľnom rozhraní. Celý popis
39 €
Vrátane RP a DPH
29,99 €
-23%

Skladom u partnera 5+ kusov

25.1.2022 - 26.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CARTLINE TECH S.R.L.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100039865348

Popis

Carista Auto Diagnosis dokáže ľahko zistiť poruchy vášho vozidla.

Kontroluje stav motora a všetkých existujúcich riadiacich jednotiek.

Nakonfigurujte si auto podľa svojich potrieb. Povoľte svojim obľúbeným funkciám použitie zmien, ktoré neurčil výrobca. Môžete dokonca aktivovať skryté funkcie, o ktorých ste ani len netušili, že ich vaše auto dokáže!

Pravidelné vynulovanie výmeny oleja, elektronické odbrzdenie parkovacej brzdy, podrobné informácie o elektronických riadiacich jednotkách (ECU) automobilu vrátane sérií dielov.

Ako aktivujem a zruším svoj bezplatný mesiac?

DIAGNOSTIKA – BEZ TAJNOSTÍ

https://www.caristabalkan.com/diagnostika/?lang=sk

PRISPÔSOBENIA – OBJAVTE SKRYTÉ VLASTNOSTI

https://www.caristabalkan.com/prisposobenia/?lang=sk

Servis – SPRÁVNY NÁSTROJ PRE VÁS

https://www.caristabalkan.com/servis/?lang=sk

MOŽNOSTI LICENCIE

https://www.caristabalkan.com/licencia/?lang=sk

Pre aktiváciu MESIACA ZADARMO stačí zapojiť adaptér Carista do konektora OBD2 vo vašom automobile a pomocou aplikácie Carista vstúpiť do ponuky Prispôsobiť alebo Diagnostika.

Ak chcete prispôsobiť niektoré vlastnosti svojho auta alebo spustiť pokročilú diagnostiku, musíte si kúpiť licenciu. Najprv musíte zadať údaje o bankovej karte, ale potom existujú 3 možnosti.

12-mesačné predplatné – 49,99 EUR

3-mesačné predplatné – 19,99 EUR

Predplatné na 1 mesiac – 9,99 EUR

Vyberte príslušnú možnosť a potom budú všetky možnosti poskytované aplikáciou k dispozícii mesiac a umožnia vám plný prístup ku všetkým funkciám ľubovoľného prispôsobiteľného automobilu. Suma bude na karte zablokovaná iba prvýkrát. Ak ju chcete zrušiť do 30 dní – (prispôsobenie a pokročilá diagnostika je v danom mesiaci možné použiť), bude vám vrátená PLNÁ suma.

Ak odber nezrušíte do 30 dní, ročné predplatné sa začne po tomto období a licencia bude nakoniec platná celkovo 13 mesiacov. Počas tejto doby môžete pomocou aplikácie Carista vykonať pokročilú diagnostiku – na všetkých elektrických moduloch nielen na ovládači motora, ale aj: airbag, klimatizácia, svetlá, zrkadlá, okná atď., A aktivovať / deaktivovať jednotlivé funkcie: automatické zrkadlenie, zobrazenie videa, DRL, domáce svetlo , pípnutia, vonkajšie / vnútorné osvetlenie, elektronické odbrzdenie parkovacej brzdy pri výmene brzdových doštičiek atď.

Položky ponuky:

• Možnosť: Vyhľadávanie DTC „DIAGNOSTIKA“ a ak má váš automobil DTC špecifické pre výrobcu, zobrazí sa tiež po kliknutí na tlačidlo „Zobraziť kód“. Potom budete hľadať na internete presný kód chyby. Čítanie a mazanie DTC v ovládači motora je bezplatné a nevyžaduje si predplatné.

• Možnosť B: v ponuke „CUSTOMIZE“ vyberte možnosť, ktorú chcete zmeniť, zadajte novú hodnotu a kliknite na tlačidlo „SAVE“.

• Možnosť C: V ponuke „SLUŽBA“ vyberte službu, ktorú chcete použiť.

Na konci bezplatného mesiaca sa predplatné spustí automaticky a odpočíta sa cena ročnej licencie, takže ak si ju nechcete kúpiť rok, nezabudnite ju zrušiť pred koncom bezplatného mesiaca.

Tu je malá pomoc s odhlásením do 30 dní:

iOS: https://support.apple.com/en-us/HT202039

Android: https://support.google.com/…swer/7018481

PODPOROVANÉ APLIKÁCIE

https://www.caristabalkan.com/…e-aplikacie/?…

Podporované Vozidlá

https://www.caristabalkan.com/…ane-vozidla/?…