10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 5899535

ASTA Záchytná vaňa na olej, pojazdná, objem 37 litrov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pojazdná záchytná vaňa na olej (olejová jímka) ASTA 1710001 Pre výmenu oleja v motore. Objem: 37 litrov Rozmery: dĺžka 835 mm; šírka 570 mm; výška 200 mm; dĺžka madla 860 mm Hmotnosť: cca 15 kg Celý popis
Momentálne nedostupné.
208,43 €
Tovar od: MojeDílna
208,43 €

Popis

Pojazdná záchytná vaňa na olej (olejová jímka) ASTA 1710001
Pre výmenu oleja v motore.
Objem: 37 litrov
Rozmery: dĺžka 835 mm; šírka 570 mm; výška 200 mm; dĺžka madla 860 mm
Hmotnosť: cca 15 kg