ASTA Záchytná vaňa na olej, pojazdná, objem 37 litrov
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pojazdná záchytná vaňa na olej (olejová jímka) ASTA 1710001 Pre výmenu oleja v motore. Objem: 37 litrov Rozmery: dĺžka 835 mm; šírka 570 mm; výška 200 mm; dĺžka madla 860 mm Hmotnosť: cca 15 kg
Celý popis
Popis
Pojazdná záchytná vaňa na olej (olejová jímka) ASTA 1710001
Pre výmenu oleja v motore.
Objem: 37 litrov
Rozmery: dĺžka 835 mm; šírka 570 mm; výška 200 mm; dĺžka madla 860 mm
Hmotnosť: cca 15 kg