Northfinder pánske kraťasy Rudhji BE-3277ORchristmas delivery-51%
43,50 € 20,99 €

Akcia

Pánske bavlnené kraťasy Rudhji BE-3277OR od značky NorthFinder sú ľahko pružné a tak poskytujú neobmedzenú voľnosť pohybu. 3/4 tkané káro šortky znosíte na výlety v prírode aj na bežné každodenné nosenie.

Northfinder pánske kraťasy Lober BE-3302SPchristmas delivery-52%
39,90 € 18,99 €

Akcia

Pánske kraťasy Lobera BE-3302SP od značky NorthFinder sú vysoko priedušné s chladivým efektom, vďaka čomu sú ideálne na všetky letné výlety a športy ako behanie, cyklistiku, in-line, ale aj bežné nosenie.

Klimatex pánske šortky Sakan1christmas delivery
21,50 € 15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske šortky SAKAN1 od značky Klimatex sú vhodné pre všestranné použitie od tenisu po outdoor výlety. Vďaka špeciálnej Coolpass úprave sú navyše šortky krásne priedušné a ľahko odvádzajú pot.

Puma chlapčenské kraťasy Alpha Jersey Shorts B Dark Denimchristmas delivery-50%
26 € 13 €

Akcia

Chlapčenské kraťasy Alpha Jersey Shorts B Dark Denim od známej značky prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie počas športových aktivít. Kraťasy sú z priedušného materiálu, ktorý efektívne odvádza pot. Ľavá nohavica je na prednej strane zdobená názvom značky.

Jack Wolfskin dievčenské kraťasy SUN SHORTS Kchristmas delivery-51%
29,95 € 14,50 €

Akcia

Dievčenské kraťasy SUN SHORTS K od značky Jack Wolfskin sú skvelou voľbou pre horúce letné dni. Či už ste niekde na pláži alebo v horách, tieto kraťasy si dievčatá obľúbia. Sú vyrobené z nylonovej tkaniny Suplex, ktorá je odolná a má vysokú ochranu proti UV žiareniu.

Jack Wolfskin chlapčenské kraťasy SUN SHORTS Kchristmas delivery-51%
29,95 € 14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské kraťasy SUN SHORTS K od značky Jack Wolfskin sú skvelou voľbou pre horúce letné dni. Či už ste niekde na pláži alebo v horách, tieto kraťasy si chlapci obľúbia. Sú vyrobené z nylonovej tkaniny Suplex, ktorá je odolná a má vysokú ochranu proti UV žiareniu.

Jack Wolfskin detské kraťasy SUN SHORTS Kchristmas delivery
29,95 € 20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské kraťasy SUN SHORTS K od značky Jack Wolfskin sú skvelou voľbou pre horúce letné dni. Či už ste niekde na pláži alebo v horách, tieto kraťasy budú pre vaše deti pohodlné. Sú vyrobené z nylonovej tkaniny Suplex, ktorá je odolná a má vysokú ochranu proti UV žiareniu.

Nike CR7 Y NK DRY SQD PANT 3/4 KPchristmas delivery
49,77 € 35,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalové nohavice CR7 Y NK DRY SQD PANT 3/4 KP pre väčšie deti sú ako stvorené pre rýchle zmeny smeru na ihrisku. Sú vyrobené z tkaniny odvádzajúci pot a majú pružný zúžený strih.

Puma chlapčenské kraťasy Active Woven Short 5“ B Palace Bluechristmas delivery-50%
20 € 10 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské kraťasy Active Woven Short 5“ B Palace Blue od známej značky Puma prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie počas športových aktivít. Kvalitný materiál efektívne absorbuje všetok pot. Ľavá nohavica je na prednej strane zdobená logom značky.

Puma chlapčenské kraťasy ESS + Summer Shorts Cat B Dark Denimchristmas delivery-41%
23 € 13,50 €

Akcia

Chlapčenské kraťasy ESS + Summer Shorts Cat B Dark Denim od známej značky Puma prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie počas športových aktivít. Kraťasy majú vysoký elastický pás. Ľavá nohavica je na prednej strane zdobená logom značky.