Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 20 cm
16 €
+ doprava zadarmo

Ružová odopínacia forma na tortu v retro dizajne značky Dr. Oetker má priemer 20 cm a je skvelou voľbou pre nepečené aj pečené dezerty. Nepriľnavý povrch s keramickou prímesou zabezpečí, že sa vám cesto k forme neprichytí.


Dr.Oetker Forma na brownies Retro
13 €
+ doprava zadarmo

Forma na americké čokoládové buchtičky brownies v ružovom retro dizajne je vyrobená pod značkou Dr. Oetker. Vnútro formy je opatrené nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou, takže sa vám cesto pri pečení neprichytí.


Dr.Oetker Forma s reliéfom zajačik 24 cm-65%
9,65 €

3,36 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Okrúhla forma s reliéfom zajačika je ideálnym pomocníkom pre pečenie veľkonočných dobrôt. Jej priemer je 24 cm a je vybavená nepriľnavým povrchom. Kvalita od značky Fackelmann.


Dr.Oetker Plech na pečenie 42x29 cm
30 €
+ doprava zadarmo

Plech na pečenie o rozmere 42×29 cm má mierne zvýšený okraj tak, aby sa dal využiť aj na pečenie koláčov slaných alebo sladkých. Nepriľnavý a veľmi odolný povrch vám bude vyhovovať.


Dr.Oetker Silikonová forma na minidezerty-15%
18,47 €

15,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Silikónová forma na dvanásť malých minidezertov. Pustite sa do kreatívneho pečenia, uvidíte že vás to bude baviť. Dezerty určite ocení každý, kto má rád sladké po malých kúskoch.


Dr.Oetker Forma na bábovku, 22 cm
35,39 €

31 €
+ doprava zadarmo

Klasická bábovka je v mnohých domácnostiach neoddeliteľnou súčasťou nedeľného popoludnia. Kúpte si vlastnú formu a pečte sladký dezert sami. Smaltovaná forma vyrobená pod značkou Dr. Oetker má priemer 22 cm.


Dr.Oetker Forma na bábovku, 18 cm
31 €
+ doprava zadarmo

Klasická bábovka je v mnohých domácnostiach neoddeliteľnou súčasťou nedeľného popoludnia. Kúpte si vlastnú formu a pečte sladký dezert sami. Smaltovaná forma vyrobená pod značkou Dr. Oetker má priemer 18 cm.


Dr.Oetker Forma na ovocnú tortu 28 cm
26 €
+ doprava zadarmo

Forma na ovocnú tortu s priemerom 28 cm má nepriľnavý a veľmi odolný povrch vám bude vyhovovať. Zvlnený okraj vám pomôže pripraviť korpus podľa vašich predstáv.


Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 17 cm, 4 ks
16 €
+ doprava zadarmo

Sada 4 kusov nízkych foriem na tortu je vyrobená pod značkou Dr. Oetker. Formy majú priemer 17 cm a disponujú nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou.


Dr.Oetker Forma baránok 3D 900 ml
16 €
+ doprava zadarmo

Sladký a voňavý baránok nesmie na Veľkú noc chýbať na žiadnom stole. Upečte si ho s pomocou oceľovej formy Fackelmann. Forma má objem 900 ml a je opatrená nepriľnavým povrchom.


Dr.Oetker Forma na biskupský chlebíček Retro, 25 cm
11 €
+ doprava zadarmo

Forma na biskupský chlebíček v ružovom retro dizajne je vyrobená pod značkou Dr. Oetker a jej dĺžka je 25 cm. Vnútro formy je opatrené nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou, takže sa vám cesto pri pečení neprichytí.


Dr.Oetker Forma vajíčko s reliéfom 350 ml
7,96 €
7,42 €
+ doprava zadarmo

Sladké pečivo k Veľkej noci neodmysliteľne patrí. Upečte si k Baránkovi aj vajíčko s reliéfom mašle pomocou oceľovej formy značky Fackelmann. Forma má kapacitu 350 ml a má nepriľnavý povrch.


Dr.Oetker Forma na chlieb
30 €
+ doprava zadarmo

Čierna forma značky Dr.Oetker s dĺžkou 30 cm z radu Premium je vhodná pre použitie až do 400 °C. Forma na chlebíček má veľmi dobré nepriľnavé vlastnosti vďaka ktorým si ju obľúbite.


Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 18 cm
15,24 €
15 €
+ doprava zadarmo

Guľatá odopínacia forma na tortu vyrobená pod značkou Dr. Oetke ** má priemer 18 cm a je skvelou voľbou pre nepečené aj pečené dezerty. **Nepriľnavý povrch s keramickou prímesou zabezpečí, že sa vám cesto k forme neprichytí.