Advance nutraceutics Diaben 60 kapsúl

Advance nutraceutics Diaben 60 kapsúl

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Doplnok stravy Diaben je unikátnou kombináciou troch prírodných látok – Gurmare, kyselina alfa-lipoová a extrakt zo škorice. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Celý popis
12 €
Vrátane DPH
11,70 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 - 29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002245481

Popis

Doplnok stravy Diaben je unikátnou kombináciou troch prírodných látok – Gurmare, kyselina alfa-lipoová a extrakt zo škorice. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.Základom je Gurmare čiže Gynmnema silvestre. Gurmare Prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a prispieva k chuti do jedla.Prídavné látky:

želatína, voda

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne spolu s jedlom, dostatočne zapite. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2–3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl – dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Diaben nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Vhodné pre diabetikov ako doplnok diétneho režimu. S ohľadom na skutočnosť, že hladina krvného cukru môže po užívaní klesnúť, sú obzvlášť na začiatku užívania odporúčané pravidelné kontroly krvného cukru. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.


Zloženie v 1 kapsuli:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Gymnema lesná (Gymnema sylvestre, extrakt) 200 mg
Chuť do jedla
Kontrola telesnej hmotnosti
metabolizmus tukov
metabolizmus glukózy
Kyselina alfa-lipoová 100 mg
Škorica (Cinnamomum tamala, extrakt) 100 mg