Gillette Darčekové Balenie Mach3 Holiaci Strojček + Holiace Hlavice + Gél Na Holenie-44%
21,10 € 11,70 €

Výpredaj

Obdarujte mužov vo vašom živote touto darčekovou sadou garantujúcou hladké holenie značky Gillette. Balenie obsahuje holiaci strojček Mach3, náhradnú holiacu hlavicu, gél na holenie a cestovnú tašku pre hladkú pokožku za každých okolností. Vhodné aj pre citlivú pokožku. Dokážte mu, že milujete, keď je čerstvo oholený.

Gillette Darčekové Balenie Fusion5 ProGlide Holiaci Strojček + Gél Na Holenie-40%
18,40 € 10,90 €

Výpredaj

Obdarujte mužov vo vašom živote touto darčekovou sadou garantujúcou hladké holenie značky Gillette. Balenie obsahuje holiaci strojček Fusion5 ProGlide gél na holenie Sensitive pre hladkú pokožku za každých okolností. Vhodné aj pre citlivú pokožku. Dokážte mu, že milujete, keď je čerstvo oholený.

Gillette Darčekové Balenie Mach3 Holiaci Strojček + Sensitive Gél Na Holenie-41%
16,10 € 9,40 €

Výpredaj

Obdarujte mužov vo vašom živote touto darčekovou sadou garantujúcou hladké holenie značky Gillette. Balenie obsahuje holiaci strojček Mach3 gél na holenie Sensitive pre hladkú pokožku za každých okolností. Vhodné aj pre citlivú pokožku. Dokážte mu, že milujete, keď je čerstvo oholený.

Gillette Darčekové Balenie Sensitive Gél Na Holenie + Balzam Po Holení Gél-41%
15,30 € 8,90 €

Výpredaj

Obdarujte mužov vo vašom živote touto darčekovou sadou garantujúcou hladké holenie značky Gillette. Balenie obsahuje gél na holenie a balzam po holení pre hladkú pokožku za každých okolností. Vhodné aj pre citlivú pokožku. Dokážte mu, že milujete, keď je čerstvo oholený.

Gillette Darčekové Balenie Mach3 Chrómovaný Holiaci Strojček + Stojan-44%
27,90 € 15,60 €

Výpredaj

Obdarujte mužov vo vašom živote touto limitovanou darčekovú sadou garantujúcou hladké oholenie značky Gillette. Balenie obsahuje chrómovaný holiaci strojček a stojan pre hladkú pokožku za každých okolností. Vhodné aj pre citlivú pokožku. Dokážte mu, že milujete, keď je čerstvo oholený.

Gillette Darčekové Balenie Fusion5 ProGlide Holiaci Strojček + Holiace Hlavice + Gél Na Holenie-45%
32,40 € 17,60 €

Výpredaj

Obdarujte mužov vo vašom živote touto darčekovou sadou garantujúcou hladké holenie značky Gillette. Balenie obsahuje holiaci strojček Fusion5 ProGlide, náhradnú holiacu hlavicu, gél na holenie a cestovnú tašku pre hladkú pokožku za každých okolností. Vhodné aj pre citlivú pokožku. Dokážte mu, že milujete, keď je čerstvo oholený.