Postershop Tabuľa Marilyn Monroe-19%
7,01 € 5,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s legendárnou hviezdou 50. rokov Marilyn Monroe poteší všetkých fanúšikov tejto americkej herečky. Tabuľa má rozmer 15 × 20 cm a vďaka otvorom ju ľahko priskrutkujete či zavesíte.

Postershop Plechová tabuľa When Nothing Goes Right Go Left-19%
6,74 € 5,43 €

Posledný kus za túto cenu!

When Nothing Goes Right Go Left hovorí dekoračná tabuľa vyrobená z plechu, ktorá si určite nájde svoje miesto aj u vás doma. jej rozmery sú 20 × 15 cm a vďaka 4 dierkam ju možno ľahko zavesiť.

Postershop Plechová tabuľa: Musíš naše pivo piť-34%
10,79 € 7,08 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie na stenu. Postershop Plechová tabuľa: Musíš naše pivo piť je vtipným doplnkom napríklad do reštaurácie.

Postershop Tabuľa The Beatles-19%
7,01 € 5,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro tabuľa s motívom Beatles poteší všetkých priaznivcov tejto anglickej skupiny. Je vyrobená z plechu a vďaka štyrom otvorom v ich rohoch ju ľahko priskrutkujete či zavesíte.

Postershop Plechová tabuľa Beatles Abbey Road-23%
10,12 € 7,78 €

Akcia

Dekoračná tabuľa s motívom hudobného albumu Abbey Road legendárnej skupiny Beatles poteší všetkých fanúšikov tejto kapely. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 30 × 20 cm.

Postershop Plechová tabuľa: WC-34%
10,79 € 7,08 €

Akcia

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie na stenu. Postershop Plechová tabuľa: WC bude vtipným doplnkom nielen do bytu, ale aj do reštauračných zariadení.

Postershop Retro dóza XL Cats and Kittens 8x19x26cm
9,99 € 8,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Matná retro dóza vhodná napríklad na kŕmenie pre mačky.Položit ale do nej možno čokoľvek. Rozmer dózy je 8×19×26cm a potlač je prelisovaná a je 3D. Použité materiály sú veľmi kvalitné, teda vám bude robiť spoločnosť po mnoho rokov.

Postershop Sada magnetiek BMW 3-15%
6,36 € 5,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 9 kusov magnetiek s motívmi BMW je uložená v darčekovej krabičke a ponúka sa teda ako ideálny darček pre všetkých milovníkov tejto automobilovej značky. Svoje využitie však nájdu aj vo vašej domácnosti, napríklad na chladničke na prichytenie nákupného zoznamu.

Postershop Teplomer Volskwagen-23%
10,52 € 8,09 €

Akcia

Prakticky a štýlový doplnok v podobe plechového teplomera je určený pre vnútorné i vonkajšie použitie. Teplomer je v retro farebnom prevedení s motívom značky Volkswagen je vysoký 35 cm.

Postershop Plechová tabuľa 20x30cm Beware-29%
10,98 € 7,78 €

Akcia

Vtipná plechová tabuľa Beware of the cat umiestnená na dverách vášho domu každému napovie, kto vás po vstupe dovnútra uvíta. Rozmery tabule činia 20 × 30 cm.

Postershop Plechová tabuľa Hotel Mama-19%
6,74 € 5,43 €

Akcia

Vtipná dekoračná tabuľa Hotel Mama oznamuje, kto sa o vás doma postará. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 20 × 15 cm. Vďaka štyrom vyvŕtaným dierkam ju možno bez námahy zavesiť.

Postershop Plechová tabuľa Warning! Genius at Work-26%
16,14 € 11,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Umiestnením tabule s nápisom „Warning! Genius at work“ hoci aj na vaše dvere jasne oznámite, kto sa za múrom nachádza. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 30 × 40 cm.

Postershop Plechová dóza L Coffee Firts-24%
9,80 € 7,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.

Postershop Plechová dóza plochá - Vespa-23%
9,62 € 7,39 €

Akcia

Plechová dóza plochá – Vespa je štýlovým doplnkom každej domácnosti aj garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitného plechu s logom Vespa na veku a drobnými ilustráciami skútrov po stranách. Vhodná na uskladnenie najrôznejších drobných predmetov.

Postershop Plechová dóza s klipom Coca-Cola-19%
8,97 € 7,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierna plechová dóza s motívom Coca Coly sa zatvára pomocou klipu, čím nádobu dobre utesní. Ideálna na skladovanie drobných predmetov alebo aj potravín ako sú cestoviny, vločky alebo cukor.

Postershop Plechová dóza s klipom Coffee-23%
9,40 € 7,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza s klipom s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.

Postershop Plechová tabuľa: Domáca limonáda-34%
10,79 € 7,08 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Domáca limonáda bude vhodným doplnkom do akejkoľvek kuchyne. Motív obsahuje skvelý recept na osviežujúci nápoj!

Postershop Plechová tabuľa: Kawasaki Parking Only-29%
16,95 € 11,92 €

Akcia

Plechová tabuľa Kawasaki Parking Only vyrobená z kvalitného plechu s prelisom vykúzli atmosféru pretekov kamkoľvek si ju zavesíte. Dizajn od značky Postershop v čiernej a bielej farbe s výrazným červeným prvkom. Rozmery tabule sú 30×40 cm.

Postershop Plechová tabuľa: Tu strážim ja-27%
14,29 € 10,36 €

Akcia

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Tu strážim ja bude vtipným doplnkom do bytu u každého, kto má doma psíka.

Postershop Plechová tabuľa: Vespa Garage-28%
16,95 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa Vespa je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom ladená do tmavo modrej farby od značky Postershop. Spestrí akékoľvek miesto, kam si ju zavesíte. Tabuľa má rozmery 40×30 cm.

Postershop Retro dóza L Harley Davidson 2 10x14x20cm-17%
8,99 € 7,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza o rozmeroch 10×14×20cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Harley Davidson a povrch je lesklý.

Postershop Retro dóza plochá Harley-Davidson 23x16x7cm-17%
8,99 € 7,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza o rozmeroch 23×16×7cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Harley-Davidson a povrch je prelisovaný do 3D.

Postershop Retro dóza XL Dogs and Puppies 8x19x26cm
9,99 € 8,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Matná retro dóza vhodná napríklad na kŕmenie pre psov. Odložit ale do nej možno čokoľvek. Rozmer dózy je 8×19×26cm a potlač je prelisovaná a je 3D. Použité materiály sú veľmi kvalitné, teda vám bude robiť spoločnosť po mnoho rokov.

Postershop Sada magnetiek Varovanie-15%
6,36 € 5,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 9 kusov magnetiek s motívmi výstražných nápisov je uložená v darčekovej krabičke a ponúka sa teda ako drobný originálny darček. Svoje využitie však nájdu aj vo vašej domácnosti, napríklad na chladničke na prichytenie nákupného zoznamu.

Postershop Teplomer Coca-Cola-25%
10,50 € 7,78 €

Akcia

Plechový teplomer s motívom Coca-Coly vám zistí teplotu vo vnútri miestnosti i exteriére. Je vysoký 28 cm a 6,5 cm široký.

Postershop Teplomer - Route 66 (Bike Map)-26%
10,80 € 7,90 €

Akcia

Originálny retro teplomer so stupnicou v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita je vyrobený z kvalitného plechu. Má 2 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie na stenu. Postershop Teplomer – Route 66 (Bike Map) je vhodný ako do exteriérov, tak aj do vnútorných priestorov.

Postershop Teplomer - Vespa Leads The Way-25%
10,80 € 8 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny retro teplomer so stupnicou v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita. Teplomer je vyrobený z kvalitného plechu a má 2 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie na stenu. Postershop Teplomer – Vespa Leads The Way je vhodný ako do exteriérov, tak aj do vnútorných priestorov.

Postershop Závesná tabuľa VIP Exclusive
6,36 € 5,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierna závesná tabuľa vám po umiestnení svojim nápisom VIP Exclusive jasne naznačí, pre koho je miesto určené. Je vyrobená z plechu a vybavená štyrmi dierkami pre prevlečenie šnúrky a zavesenie. Rozmer tabule činí 20 × 10 cm.

Postershop Závesná tabuľa Welcome-22%
7,04 € 5,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesná plechová tabuľa Welcome umiestnená na dverách vášho domu každému napovie, koho musí návštevník milovať, aby bol privítaný tiež domácim miláčikom. Rozmery tabule činia 20 × 10 cm.

Postershop Plechová dóza s klipem BMW Drivers Only-23%
9,36 € 7,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová dóza BMW v modro-bielom prevedení poteší všetkých priaznivcov tejto nemeckej značky. Veko je opatrené klipom, vďaka ktorému sa skladovaný obsah pri páde nevysype. Skvele poslúži na uloženie najrôznejších drobností a zorganizovanie garáže, pracovne, ale aj špajze.

Postershop Plechová dóza s klipem - John Deere (Diamond Plate)-30%
9,99 € 6,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte-li ve svém okolí milovníka zemědělských strojů, určitě jej potěší plechová dóza s klipem – John Deere (Diamond Plate) značky Postershop. Tato dóza je zdobena známým logem značky John Deere a kromě originálního designu nabízí i kvalitní zpracování. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: