Alavis Maxima Whey Protein Concentrate 80% 2200 g
41,30 €

Alavis Maxima Whey Protein Concentrate 80% prispieva k rastu a rozvoju svalovej hmoty a zdravých kostí. Alavis ™ Maxima Whey Protein je ľahko rozpustný, nespôsobuje tráviace ťažkosti, ba práve naopak je ľahko stráviteľný, chutí výborne, neutrálne, vonia po kvalitnom mlieku z farmy.

Allnature Konopný protein 50% BIO 200 g
8 €

BIO Konopný proteín obsahuje kvalitné dávku bielkovín a je obľúbenou voľbou pri redukčných diétach alebo detoxikáciu. Je vhodný pre športovcov a ťažko pracujúce osoby. Vďaka skvelým nutričným hodnotám je dokonalým pomocníkom pri naberaní svalovej hmoty.

SALUTEM Pharma Bioproteínov 70% GreenPro Natu ral 300 g
13,90 €

Novinka

Bioproteínov GreenPro obsahuje vysoké množstvo rastlinného proteínu, ktoré dokonale nahradí potrebný príjem bežných proteínov, ale je navyše v biokvalite. Ušetrí čas aj peniaze vďaka jeho rýchlej a jednoduchej príprave! Podporte rast svalovej hmoty s novým bioproteínov GreenPro natural. .

Allnature Slunečnice protein 50% BIO 200 g
8,80 €

BIO Slnečnicový proteín predstavuje potrebnú výživu vašim svalom. Tento rastlinný proteín je vhodný nielen pre vegánov, ale aj osoby trpiace alergiou na lepok a laktózu. Slúži ako ideálna alternatíva srvátkového proteínu vyrobeného z kravského mlieka.

Allnature Dýňový protein 55% BIO 200 g
6,80 €

Tekvicový proteín sa stane obľúbenou súčasťou jedálnička každého, kto preferuje zdravý životný štýl. Neobsahuje lepok ani laktózu a je vhodný pre vegánov. Je vhodnou náhradou srvátkového proteínu. Je bohatým zdrojom vlákniny, bielkovín a telu prospešných aminokyselín. .

Allnature Rýžový protein 80% BIO 200 g
8,40 €

BIO Ryžový proteín obsahuje vysoký podiel bielkovín a vlákniny, prirodzené formy aminokyselín vitamínu E a vitamíny skupiny B. Je vhodnou voľbou nielen pre profesionálnych a rekreačných športovcov, ale ocenia ho tiež osoby s veľkou fyzickou záťažou a tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

Natu Mandľový proteín BIO 200 g
8,60 €

Mandľový proteín BIO je skvelým zdrojom bielkovín pre športovcov, vegánov i vegetariánov. Bielkoviny prispievajú k normálnemu rastu a udržanie svalovej hmoty a starajú sa o normálny stav kostí. Mandľový proteín je tiež bohatý na vlákninu, ktorá podporuje normálny trávenie.

Wolfberry Ryžový proteín BIO 180 g
5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ryžový proteín BIO 180 g Wolfberry je vyhľadávanou alternatívou srvátkového alebo sójového proteínu, neobsahuje totiž žiadne alergény a je tak vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú bohatý rastlinný zdroj bielkovín. Primiešať ho možno do bežných nápojov či pokrmov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: