Westige Dětský zádový chránič SHELL
42,67 € 20,90 €

Westige SHELL predstavuje detský chrbtový chránič s preverenou konštrukčnou technológiou zaisťujúcou extrémnu flexibillitu v pohybe, maximálne pohodlie a ochranu počas nosenia.

Westige Chránič páteře Vest
72,90 € 36,90 €

Chránič chrbtice WESTIGE Vest je flexibilnejší ako klasické chrániče, ale poskytuje rovnakú ochranu. Konštrukcia je tvorená mäkkou penou a materiálom, ktorý je vďaka unikátnej mriežkovej štruktúre veľmi priedušný, strečový a skvele odvádza pot.

Westige Chránič páteře DEFENDER
42,67 € 24,30 €

Chránič chrbtice Westige DEFENDER je vytvorený tak, aby Vám poskytol dokonalý komfort a ochranu počas zdolávania akéjkoľvek výzvy na lyžiach aj snowboarde.

Alpina Sports JSP Men Vest
150,57 € 106,90 €

Splátky bez navýšenia

Pánsky chránič chrbta Alpina JSP Men Vest poskytujúci najvyššiu kvalitu ochrany je z ľahkého, flexibilného a vysoko priedušného materiálu so sieťovinou na stranách. Poskytne vám maximálny komfort a bezpečie.

Alpina Sports JSP Women Vest
150,57 € 102,70 €

Splátky bez navýšenia

Dámsky chránič chrbta Alpina JSP Men Vest poskytujúci najvyššiu kvalitu ochrany je z ľahkého, flexibilného a vysoko priedušného materiálu so sieťovinou na stranách. Poskytne vám maximálny komfort a bezpečie.

Etape Junior Pro

Etape Junior Pro

Hodnotenie: 3
38,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský chránič chrbtice disponuje penou Ergoflex 4XTM s poréznou štruktúrou, ktorá zaisťuje optimálnu mikroventiláciu vzduchu. Účinne absorbuje nárazovú energiu a vďaka anatomickému tvaru sa prispôsobí telu. Etape Junior Pro je ideálnym doplnkom pri lyžovaní.

Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01A
96 € 78,50 €

Vesta s chráničmi chrbtice z materiálu 3D Shock Protection pre absorpciu nárazov. Popruh Pre Belt prispieva k lepšej priľnavosti a držaniu. Odvetrávací systém Air Stream pre príjemnejšie nosenie. Zapínanie na zipsy YKK. Vnútorná vrstva Anti Slip s protišmykovou úpravou. Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01A s certifikáciou EN 1621–2.

Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01C
95,90 € 78,50 €

Dámska vesta s chráničmi chrbtice z materiálu 3D Shock Protection pre absorpciu nárazov. Popruh Pre Belt prispieva k lepšej priľnavosti a držaniu. Odvetrávací systém Air Stream pre príjemnejšie nosenie. Zapínanie na zipsy YKK. Vnútorná vrstva Anti Slip s protišmykovou úpravou. Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01C s certifikáciou EN 1621–2.

Alpina Sports Chránič chrbta soft Dámsky
115,83 € 65,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky chránič chrbta disponuje širokým suchým zipsom, ktorým ho pevne upevníte na telo. Súčasťou je penové polstrovanie, ktoré je vyberateľné a možno ho vyprať. Odvetrávanie zaisťuje sieťovina na bokoch. Alpina Sports Chránič chrbta soft Dámsky má protišmykové pásky na spodnom leme.

Alpina Sports Chránič chrbta soft JR
77,69 € 69,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Flexibilný detský chránič. Alpina Sports Chránič chrbta soft JR je výnimočný hlavne vďaka svojej ľahkosti a komfortu. Po stranách disponuje sieťovinou pre ideálny odvod potu. V spodnej časti je vybavený praktickými protišmykovými páskami na suchý zips pre dobré uchytenie chrániča na telo. Vnútorné penové polstrovanie je vyberateľné a prispôsobené na pranie.

Alpina Sports Chránič chrbta soft Pánsky
115,83 € 55,30 €

Pánsky chránič chrbta disponuje širokým suchým zipsom, ktorým ho pevne upevníte na telo. Súčasťou je penové polstrovanie, ktoré je vyberateľné a možno ho vyprať. Odvetrávanie zaisťuje sieťovina na bokoch. Alpina Sports Chránič chrbta soft Pánsky má protišmykové pásky na spodnom leme.

Atomic Live Shield Vest W
159,10 € 139,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultraľahký dámsky chránič chrbtice s priľnavým strihom, ktorý udrží váš chrbát v bezpečí pred prefukom či pádmi. Zabudované chrániče bokov z materiálu EVA. Voľnosť pohybu aj príjemné nosenie, vďaka obehovým kanálikom v štruktúre látky. Atomic Live Shield Vest W majú odnímateľný pás a váži len 370 g.

Scott Jacket Protector W´s Soft Acti Fit black S
170 € 88 €

Dámska ochranná bunda Scott Soft Actifit Jacket Protector s technológiou D3O™ určená pre rôzne zimné športy. Táto dvojvrstvová softshellová bunda so zapínaním na zips a nastaviteľným pásom spája pohodlie, teplo a bezpečie

Dainese Kid Vest Protector-26%
73,70 € 53,90 €

Akcia

Detský chránič chrbtice Dainese Kid Vest Protector s kĺbovo spojenými polypropylénovými plátmi a jadrom s vrstvami z materiálu Crash Absorb.

Spartan Chránič páteře Spartan SOFT L zelený (164 - 178 cm)
30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chránič páteře je po helmě dalším důležitým prvkem, který zvýší vaši bezpečnost na sjezdovce a může vás ochránit před vážným úrazem. Chrániče páteře se liší dle určení pro různé druhy sportu.

Spartan Chránič páteře Spartan SOFT XL zelený
30 €

Chránič páteře Spartan je chránič páteře je po helmě dalším důležitým prvkem, který zvýší vaši bezpečnost na sjezdovce a může vás ochránit před vážným úrazem. Chrániče páteře se liší dle určení pro různé druhy sportu.

Atomic Ridgeline BP Vest W - zánovné-43%
148 € 83,80 €

Zánovné

Dámsky chránič chrbtice Atomic Ridgeline Backprotector Vest je flexibilnejší ako klasické chrániče, ale poskytuje rovnakú ochranu. Konštrukcia je tvorená mäkkou penou a materiálom Thermagrid, ktorý je vďaka unikátnej mriežkovej štruktúre veľmi priedušný, strečový a skvele odvádza pot.

Salomon Flexcell Light Vest
137,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky chránič chrbtice disponuje vysokou priedušnosťou vďaka použitej sieťovine. Maximálne bezpečie zaisťuje 3D pena z 3 vrstiev. Okolo hrudníka a v páse možno vestu prispôsobiť. Salomon FLEXCELL Light Vest je možné prať v práčke.

Salomon Flexcell Light Vest Junior
99,40 € 94,60 €

Detský chránič chrbtice disponuje vysokou priedušnosťou vďaka použitej sieťovine. Súčasťou je aj elastomerová pena, ktorá v prípade nárazu stvrdne. Reguluje telesné teplo, ktoré odvádza Thermo Control System. Okolo hrudníka a v páse možno vestu prispôsobiť. Salomon FLEXCELL Light Vest Junior je možné prať v práčke.

Salomon Flexcell Light Vest W
137,70 € 129,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky chránič chrbtice disponuje vysokou priedušnosťou vďaka použitej sieťovine. Maximálne bezpečie zaisťuje 3D pena z 3 vrstiev. Okolo hrudníka a v páse možno vestu prispôsobiť. Salomon FLEXCELL Light Vest W je možné prať v práčke.