2G Lipov Chránič matraca Aloe Vera 80x200 cm - zánovné

2G Lipov Chránič matraca Aloe Vera 80x200 cm - zánovné

Zánovné
Podložka na matraci s výtažky rostliny Aloe Vera výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší hygieně lůžka. Prát podložku je mnohem snazší než čistit matraci. Celý popis
25,82 €
Vrátane DPH
14,20 €
-45%
Tovar od predajcu MALL
24,50 €

Na sklade Posledný 1 kus

6.7.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
6.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Zánovné

Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.
Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.
Kód: 4211146001

Popis

2G Lipov Chránič matraca Aloe Vera

  • Výplň z dutého vlákna.
  • Antialergická úprava.
  • Elegantný prešiv zaručuje tvarovú stálosť lôžkovín a dodáva látke luxusný vzhľad.
  • Snehobiela farba.
  • Zabalená v praktickej plastovej taške.
  • Pranie na 90 °C.
  • V rohoch sú našité gumové pružinky, aby sa chránič z matraca nešmýkal.
  • Samozrejmosťou je certifikát zdravotnej nezávadnosti Öko tex a Textilného skúšobného ústavu.
Prečo chránič na matrac?:
Podložka na matrac výrazne predĺži životnosť vášho matraca a prispieva k oveľa lepšej hygiene lôžka. V noci vypo-títe približne 0,5–1l telesného potu. Bez chrániča matraca všetko „schytá“ matrac, v ktorom sa množí vlhkosť a baktérie. Prať podložku je oveľa jednoduchšie ako čistiť matrac.
Česká výroba, certifikováno:
'timmy

S výtažkem Aloe Vera

Aloe vera znamená úplne nový koncept spania a bývania. Blahodarné účinky výťažkov z rastliny Aloe Vera majú pozitívne účinky na ľudské zdravie, najmä pokožku.Zmierňujú bolesti svalov a kĺbov a navyše sa môžu pochváliť antibakteriálnym efektom. Preto nie div, že sa hojne pridávajú do látky najmä v oblasti produktov na spanie.

Značka 2G Lipov

Český výrobca s dlhoročnou tradíciou. Prikrývky a vankúše vyrába pre domáci trh pod značkou 2G aj sub-dodávateľsky pre renomované európske značky. Ponúkané výrobky nesú označenie „Český výrobok“ a sú certifiko-vané štátom autorizovanou skúšobňou ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a TZÚ (Textilným skúšobným ústavom v Brne).
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: