Westige Chránič páteře DEFENDER-48%
42,67 € 21,90 €

Výpredaj

Chránič chrbtice Westige DEFENDER je vytvorený tak, aby Vám poskytol dokonalý komfort a ochranu počas zdolávania akéjkoľvek výzvy na lyžiach aj snowboarde.

Westige Dětský zádový chránič SHELL-48%
42,67 € 21,90 €

Výpredaj

Westige SHELL predstavuje detský chrbtový chránič s preverenou konštrukčnou technológiou zaisťujúcou extrémnu flexibillitu v pohybe, maximálne pohodlie a ochranu počas nosenia.

Alpina Sports Chránič chrbta soft Dámsky
115,83 € 104,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky chránič chrbta disponuje širokým suchým zipsom, ktorým ho pevne upevníte na telo. Súčasťou je penové polstrovanie, ktoré je vyberateľné a možno ho vyprať. Odvetrávanie zaisťuje sieťovina na bokoch. Alpina Sports Chránič chrbta soft Dámsky má protišmykové pásky na spodnom leme.

Atomic Live Shield Vest W
159,10 € 139,90 €
+ doprava zadarmo

Ultraľahký dámsky chránič chrbtice s priľnavým strihom, ktorý udrží váš chrbát v bezpečí pred prefukom či pádmi. Zabudované chrániče bokov z materiálu EVA. Voľnosť pohybu aj príjemné nosenie, vďaka obehovým kanálikom v štruktúre látky. Atomic Live Shield Vest W majú odnímateľný pás a váži len 370 g.

Etape Soft Pro
49,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky chránič chrbtice disponuje penou Ergoflex 4XTM s poréznou štruktúrou, ktorá zaisťuje optimálnu mikroventiláciu vzduchu. Účinne absorbuje nárazovú energiu a vďaka anatomickému tvaru sa prispôsobí telu. Etape Back Pro je ideálnym doplnkom pri lyžovaní.

Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01A-17%
96 € 78,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vesta s chráničmi chrbtice z materiálu 3D Shock Protection pre absorpciu nárazov. Popruh Pre Belt prispieva k lepšej priľnavosti a držaniu. Odvetrávací systém Air Stream pre príjemnejšie nosenie. Zapínanie na zipsy YKK. Vnútorná vrstva Anti Slip s protišmykovou úpravou. Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01A s certifikáciou EN 1621–2.

Scott Jacket Protector W´s Soft Acti Fit black S
170 € 86,80 €
+ doprava zadarmo

Dámska ochranná bunda Scott Soft Actifit Jacket Protector s technológiou D3O™ určená pre rôzne zimné športy. Táto dvojvrstvová softshellová bunda so zapínaním na zips a nastaviteľným pásom spája pohodlie, teplo a bezpečie

Alpina Sports Chránič chrbta soft JR
77,69 € 69,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Flexibilný detský chránič. Alpina Sports Chránič chrbta soft JR je výnimočný hlavne vďaka svojej ľahkosti a komfortu. Po stranách disponuje sieťovinou pre ideálny odvod potu. V spodnej časti je vybavený praktickými protišmykovými páskami na suchý zips pre dobré uchytenie chrániča na telo. Vnútorné penové polstrovanie je vyberateľné a prispôsobené na pranie.

Etape Back Pro

Etape Back Pro

Hodnotenie: 5
53,50 €
+ doprava zadarmo

Chránič chrbtice disponuje penou Ergoflex 4XTM s poréznou štruktúrou, ktorá zaisťuje optimálnu mikroventiláciu vzduchu. Účinne absorbuje nárazovú energiu a vďaka anatomickému tvaru sa prispôsobí telu. Etape Back Pro je ideálnym doplnkom pri lyžovaní.

Alpina Sports Chránič chrbta soft Pánsky
115,83 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Pánsky chránič chrbta disponuje širokým suchým zipsom, ktorým ho pevne upevníte na telo. Súčasťou je penové polstrovanie, ktoré je vyberateľné a možno ho vyprať. Odvetrávanie zaisťuje sieťovina na bokoch. Alpina Sports Chránič chrbta soft Pánsky má protišmykové pásky na spodnom leme.

Westige Chránič páteře Vest-49%
72,90 € 36,90 €

Výpredaj

Chránič chrbtice WESTIGE Vest je flexibilnejší ako klasické chrániče, ale poskytuje rovnakú ochranu. Konštrukcia je tvorená mäkkou penou a materiálom, ktorý je vďaka unikátnej mriežkovej štruktúre veľmi priedušný, strečový a skvele odvádza pot.

Relax Detský chránič chrbtice Speedmaster JR-20%
69 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská vesta s chráničmi chrbtice z materiálu 3D Shock Protection pre absorpciu nárazov. Popruh Pro Belt prispieva k lepšej priľnavosti a držaniu. Odvetrávací systém Air Stream pre príjemnejšie nosenie. Zapínanie na zipsy YKK. Vnútorná vrstva Anti Slip s protišmykovou úpravou. Relax Detský chránič chrbtice Speedmaster JR s certifikáciou EN 1621–2.

Etape Junior Pro
38,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský chránič páteře disponuje pěnou Ergoflex 4XTM s porézní strukturou, která zajišťuje optimální mikroventilaci vzduchu. Účinně absorbuje nárazovou energii a díky anatomickému tvaru se přizpůsobí tělu. Etape Junior Pro je ideálním doplňkem při lyžování.

Alpina Sports JSP Men Vest-31%
150,57 € 103,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pánsky chránič chrbta Alpina JSP Men Vest poskytujúci najvyššiu kvalitu ochrany je z ľahkého, flexibilného a vysoko priedušného materiálu so sieťovinou na stranách. Poskytne vám maximálny komfort a bezpečie.

Atomic Ridgeline BP Vest W-35%
148 € 94,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky chránič chrbtice Atomic Ridgeline Backprotector Vest je flexibilnejší ako klasické chrániče, ale poskytuje rovnakú ochranu. Konštrukcia je tvorená mäkkou penou a materiálom Thermagrid, ktorý je vďaka unikátnej mriežkovej štruktúre veľmi priedušný, strečový a skvele odvádza pot.

Dainese Kid Vest Protector-30%
73,70 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Detský chránič chrbtice Dainese Kid Vest Protector s kĺbovo spojenými polypropylénovými plátmi a jadrom s vrstvami z materiálu Crash Absorb.

Salomon Flexcell Light Vest W
137,70 € 123,90 €
+ doprava zadarmo

Dámsky chránič chrbtice disponuje vysokou priedušnosťou vďaka použitej sieťovine. Maximálne bezpečie zaisťuje 3D pena z 3 vrstiev. Okolo hrudníka a v páse možno vestu prispôsobiť. Salomon FLEXCELL Light Vest W je možné prať v práčke.

Alpina Sports JSP Women Vest-33%
150,57 € 99,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dámsky chránič chrbta Alpina JSP Men Vest poskytujúci najvyššiu kvalitu ochrany je z ľahkého, flexibilného a vysoko priedušného materiálu so sieťovinou na stranách. Poskytne vám maximálny komfort a bezpečie.

Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01C-12%
95,90 € 83,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dámska vesta s chráničmi chrbtice z materiálu 3D Shock Protection pre absorpciu nárazov. Popruh Pre Belt prispieva k lepšej priľnavosti a držaniu. Odvetrávací systém Air Stream pre príjemnejšie nosenie. Zapínanie na zipsy YKK. Vnútorná vrstva Anti Slip s protišmykovou úpravou. Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01C s certifikáciou EN 1621–2.

Salomon Flexcell Light Vest
137,70 € 123,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky chránič chrbtice disponuje vysokou priedušnosťou vďaka použitej sieťovine. Maximálne bezpečie zaisťuje 3D pena z 3 vrstiev. Okolo hrudníka a v páse možno vestu prispôsobiť. Salomon FLEXCELL Light Vest je možné prať v práčke.

Salomon Flexcell Light Vest Junior
100,60 €
+ doprava zadarmo

Detský chránič chrbtice disponuje vysokou priedušnosťou vďaka použitej sieťovine. Súčasťou je aj elastomerová pena, ktorá v prípade nárazu stvrdne. Reguluje telesné teplo, ktoré odvádza Thermo Control System. Okolo hrudníka a v páse možno vestu prispôsobiť. Salomon FLEXCELL Light Vest Junior je možné prať v práčke.

Atomic Live Shield Vest M
159,10 € 147 €
+ doprava zadarmo

Ultraľahký pánsky chránič chrbtice s priľnavým strihom, ktorý udrží váš chrbát v bezpečí pred prefukom či pádmi. Zabudované chrániče bokov z materiálu EVA. Voľnosť pohybu aj príjemné nosenie, vďaka obehovým kanálikom v štruktúre látky. Atomic Live Shield Vest M majú odnímateľný pás a vážia len 380 g.