U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar bouldermatky. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Bouldermatky doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Bouldermatky či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Ocun Paddy Moonwalk
9x

Ocun Paddy Moonwalk

220 Kč

Výkonnostná bouldermatka Ocun Paddy Moonwalk s radom konštrukčných detailov, vhodná pre všetky druhy boulderingu vrátane highballov.

Tovar od predajcu MALL
Petzl blokant PETZL Micrograb B53A

Petzl blokant PETZL Micrograb B53A

85 Kč
Posledný kus za túto cenu!

Inovovaný lanový blokant Petzl Micrograb pre spojovací prostriedok Petzl Microflip. Je ľahký a kompaktný, vybavený zabudovaným blokovacím mechanizmom s integrovanou pružinou. Mechanizmus sa dá otvoriť priloženým inbusovým kľúčom. Lano je potrebné blokantom prevliecť od konca.

CAMP zachytávač pádov CAMP Cable Fall Arrester

CAMP zachytávač pádov CAMP Cable Fall Arrester

69 Kč
Posledný kus za túto cenu!

Samo-blokovací zachytávač pádov Camp Fall Arrester konštruovaný pre použitie na oceľové 8 mm lano. Počas pohybu po lane nasleduje používateľa a v prípade pádu sa automaticky zablokuje a užívateľa zachytí.

Petzl blokant PETZL Shunt B03B

Petzl blokant PETZL Shunt B03B

62 Kč
Posledný kus za túto cenu!

Inovovaný blokant Petzl Shunt určený k samo-isteniu a zlaňovaniu. Je mechanickou náhradou samo-svorných uzlov (prusík, machard…). Umiestňuje sa pod zlaňovaciu brzdu pri samo-istení pri práci alebo zlaňovaní. Táto pomôcka blokuje, pokiaľ nie je pridržiavaná západka.