Veľká blogerská súťaž 2019 s Mall.sk!

Píšeš svoj vlastný blog a chceš vyhrať super ceny? Zdieľaj svoje zážitky nielen s čitateľmi, ale aj s Mall.sk!

Ako sa zapojíš?

  1. Pošli nám odkaz na svoj blog na email sutazime@mall.sk. Tvoj blog si tu zapíšeme a do troch dní ti pošleme potvrdenie o účasti v súťaži. Ako má email vyzerať, nájdeš v dolnej časti stránky.

  2. Napíš na svoj blog príspevok o tom, ako si si užil leto. Môže to byť čokoľvek, čo si zažil sám, alebo s priateľmi, jeden alebo viac zážitkov. Je jedno, či si sa váľal na pláži v Thajsku alebo pri rybníku, skákal s padákom z lietadla alebo bol na čundri a spal v stane. Môžeš skrátka napísať úplne o každom zaujímavom zážitku, ktorý ťa počas leta stretol.

    Článok môže byť ľubovoľne dlhý, ale chceme si trochu počítať, takže musí mať najmenej 150 slov a ak ho doplníš o fotky a videá, bude to super!

  3. Pri svojom blogovom príspevku uveď prosím vetu s odkazom: „Súťažím s Mall.sk“. Odkaz veď zo spojenia Mall.sk na adresu https://www.mall.sk.

    POZN.: Už na svojom blogu takýto článok máš? Super, to je menej práce, nemusíš písať ďalší! Stačí, keď k tomu existujúcemu doplníš vetu s odkazom (pozri bod 3).

  4. Posledným krokom je zaslanie odkazu na hotové dielo na blogu opäť na adresu sutazime@mall.sk do 16. 10. 2019.

Zhrňme si podmienky pre účasť

  1. Máš vlastný blog
  2. Spĺňaš všetky podmienky zo sekcie "Ako sa zapojíš?"

O čo sa hrá?

1. miesto: Akčná kamera LAMAX X9.1
2. miesto: POLAROID Originals OneStep 2 VF Instant Analog Black
3. miesto: Instantný fotoaparát FujiFilm Instax Mini 9 Lime Green

A BONUS NAVYŠE!

Najlepšie súťažné príspevky zverejníme na našich sociálnych sieťach a na oficiálnom blogu Mall.sk. Máš teda skvelú šancu ukázať svoj blog svetu a nazbierať ešte viac fanúšikov! A navyše, každý účastník súťaže od nás dostane 30 € voucher na nákup na MALL.sk!

Ako by mal vyzerať e-mail o účasti?

Predmet: www adresa tvojho blogu – blogerská súťaž Mall.sk
(Príklad: www.mojblog.sk – blogerská súťaž Mall.sk)

Text mailu:
„Zdravím,
chcel by som sa so svojím blogom (www adresa tvojho blogu) zapojiť do blogerskej súťaže s Mall.sk
Tvoje meno“

A ako by mal vyzerať e-mail s hotovým súťažným príspevkom?

Predmet: www adresa tvojho blogu - súťažný blogový príspevok

Text mailu: „Zdravím,
posielam odkaz na publikovaný súťažný Blogový príspevok.
Odkaz na príspevok
Tvoje meno“


Spoločnosť Internet Mall Slovakia s.r.o. si vyhradzuje právo bez udania dôvodu odmietnuť zapojenie blogu alebo blogera do súťaže. Obdržaním ceny sa účastník súťaže zaväzuje k tomu, že súťažný blogový príspevok vrátane odkazu na Mall.sk po ukončení súťaže nezmaže, ale nechá ho na svojom blogu trvalo archivovaný. V prípade zmazania príspevku bude účastník povinný cenu, prípadne sumu v hodnote ceny, vrátiť späť spoločnosti Internet Mall Slovakia, s.r.o.