Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Bivaky - žďáráky

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Bivaky - žďáráky. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Bivaky - žďáráky doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Bivaky - žďáráky najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Bivaky - žďáráky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Sir Joseph K 4 navy Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2
Sir Joseph K 4 navy

Bivakovací pytel pro 1 osobu disponuje membránou z materiálu Exel Dry Triplex 300, která zamezuje vniku vnější vlhkosti. Obsahuje závěsné poutko k zajištění na štandu během větrného počasí. Sir Joseph K 4 navy má voděodolný hlavní zip.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Sir Joseph K 4-2 navy Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2
Sir Joseph K 4-2 navy

Bivakovací pytel pro 2 osoby disponuje membránou z materiálu Exel Dry Triplex 300, která zamezuje vniku vnější vlhkosti. Obsahuje závěsné poutko vyztužené nylonovou expresní smyčkou, které zajistí pytel na štandu během větrného počasí. Sir Joseph K 4 navy má voděodolný hlavní zip.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2 Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2
Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2

Ultralight Survival Shelter 2 je núdzový úkryt určený pre 2 osoby, ktorý sa dá využiť aj pri prestávkach na jedlo, plánovaní trasy a podobných príležitostiach, ktoré vyžadujú teplejšie prostredie. Vyrobený z 20D silikonizovanej Nylon tkaniny, ktorá je potiahnutá. odolnou vrstvou polyuretánu.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Yate YATE Alu Matte 180x50 cm Lifesystems Fólia Lifesystems Heatshield Bag
Yate YATE Alu Matte 180x50 cm

Podložka ošetrená reflexnou ALU (hliníkovou) fóliou, ktorá odráža späť vyžarované teplo (pokladať fóliou nahor). Sú skladné a veľmi ľahké. Ideálne pre letnú turistiku a cykloturistiku. Chráni pred chladom, vlhkom a špinou.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Yate YATE Bivakovacia Alu Fólia Strieborná Lifesystems Fólia Lifesystems Heatshield Bag
Yate YATE Bivakovacia Alu Fólia Strieborná

Alu fólia je vhodná ako ochrana proti chladu aj ako prvá pomoc proti podchladeniu a šoku. Túto fóliu používajú záchranári a horská služba. Veľmi malý a ľahký balíček, ktorý môže zachrániť život. g

Rozmer: 220 × 140 cm

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Lifesystems Fólia Lifesystems Heatshield Bag Lifesystems Fólia Lifesystems Heatshield Bag
Lifesystems Fólia Lifesystems Heatshield Bag

Light and Dry Bivi Bag je veľmi ľahký a skladný vak zaisťujúci postihnutému vysoký tepelný komfort. Odráža späť k telu viac ako 90% telesného tepla. Ideálne pre vytrvalostných pretekárov, či iných športových nadšencov. Vetru aj vodeodolný materiál. Zbalené do kompaktného vaku.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Lifesystems Fólia Lifesystems Thermal Blanket Lifesystems Fólia Lifesystems Thermal Blanket
Lifesystems Fólia Lifesystems Thermal Blanket

Thermal Blanket je ľahká, skladná pokrývka, ktorá pomôže udržať telesnú teplotu v prípade úrazu alebo ak sa prudko zhorší počasie. Je vyrobená z pokovovaného odolného polyesteru, ktorý odráža viac ako 80% vyžarovaného telesného tepla. Pokrývka je nepremokavá, vetruodolná a odráža radarové vlny.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Lifesystems Fólia Lifesystems Thermal Bag Lifesystems Fólia Lifesystems Thermal Blanket
Lifesystems Fólia Lifesystems Thermal Bag

Thermal Bag je ľahký skladný vak z termofólie. Je vyrobený z pokovovaného polyesteru, ktorý odráža viac ako 90% vyžarovaného telesného tepla, má zvarené a podlepené švy. Vak pokryje celé telo a poskytne ochranu v akomkoľvek počasí. LI>

Hmotnosť: 220g

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Lifesystems Survival Shelter pre 4 - 6 osôb Lifesystems Fólia Lifesystems Thermal Blanket
Lifesystems Survival Shelter pre 4 - 6 osôb

Lifesystems Survival Shelter 4 je núdzový bivakovací vak pre 4 až 6 osôb, ktorý sa dá využiť aj pri prestávkach na jedlo, plánovaní trasy a podobných príležitostiach, ktoré vyžadujú teplejšie prostredie. Vak  je vyrobený zo silikonizovaného ripstop Nylonu, ktorý je potiahnutý polyuretánom.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Pieps Bivy Solo Sir Joseph bivakovacie vrece K2 Navy
Pieps Bivy Solo

PIEPS BIVY patrí k štandardnému núdzovému vybaveniu do batohu rozvážneho horolezca. Ľahko sa skladuje, zbalí sa v malom množstve a je všestranný.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Sir Joseph bivakovací stan F1 Sir Joseph bivakovacie vrece K2 Navy
Sir Joseph bivakovací stan F1

Ľahký závesný stan pre jednu alebo dve osoby z vysoko funkčného materiálu Exel Dry® Light.Tento stan môžete použiť ako pri bivakovaní v horách tak pri cyklistických výletoch a prejazdoch a všade tam, kde normálny stan je príliš objemný.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop
Sir Joseph bivakovacie vrece K2 Navy Sir Joseph bivakovacie vrece K2 Navy
Sir Joseph bivakovacie vrece K2 Navy

Stanový bivakovací vak z vysoko funkčného materiálu s pružnou výstuhou vchodu, moskytiérou a rozšíreným priestorom na nohy umožňujúcim uskladnenie obsahu batohu. Vodeodolný hlavný zips poskytuje maximálnu možnú ochranu pred dešťom aj v nepříznivých klimatických podmienkach.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Lezec-shop

Žďáráky

Žďárák ocení každý tremp, ktorý nechce tráviť čas stavaním stanu. Do bivakovacieho vreca dáte karimatku aj spacák, ochráni vás pred vetrom aj dažďom a zaistí pohodlné bivakovanie kdekoľvek v prírode.

Bivakovacie vrece pre dvoch

  • Hoci väčšina bivakovacích vriec je koncipovaná pre 1 osobu, na trhu nájdete aj bivakovacie vrecia pre 2 osoby vhodné pre páry alebo na vysokohorské expedície.

Žďárák Sir Joseph

  • Bivakovacie vaky Sir Joseph sú vyrobené z vysoko funkčného a oteruvzdorného materiálu Exel Triplex. Vaky majú vysoký vodný stĺpec a patria medzi najobľúbenejšie na trhu.