Allnature Ryžová múka celozrnná bezlepková BIO 200 g
2 €

Ryžová celozrnná múka BIO sa výborne hodí nielen na prípravu múčnikov a kaší, ale možno ju využiť aj na zahusťovanie omáčok a polievok. Ryžová múka je ideálna voľba nielen pre celiakov, ale aj pre zástancov bezlepkového stravovania.

Ekologická bezlepková gaštanová múka 100% 200g BIO
4 €

Ekologická bezlepková gaštanová múka je vyrobená zo suchých, jedlých gaštanov je všestrannou súčasťou mnohých receptov. Je vhodná na prípravu dezertov a na pečenie. Gaštanová múka je bežne používaná v talianskej kuchyni na prípravu palaciniek, nazývaných NECC. Podávajú sa s ricottou a medom.

Bezlepková kukuričná múka 100% 500 g
1,50 €

Kukuričná múka je vyrobená z najkvalitnejších kukuričných zŕn. Má zlatú farbu a jemnú, sladkú chuť. Zvyčajne sa používa v bezlepkovej diéte ako náhradka pšeničnej múky. .

Bezlepková ryžová múka 100% 500 g
1,90 €

Ryžová múka sa vyrába mletím čistých ryžových zŕn. Ryžová múka je dôležitou zložkou ázijskej kuchyne. Vyrába sa z nej pečivo, cestoviny a ryžový papier. Je to skvelá bezlepková alternatíva k populárnej pšeničnej múke. .

Country Life Múka ryžová instantné BIO 300 g
2,30 €

Ryžová múka Country Life sa vyrába z celozrnnej ryže. Slúži ako výborná náhrada za pšeničnú múku. Ryža je ľahko stráviteľná potravina, ktorá vyvoláva pocit nasýtenia.

Natur farm Kokosová múka 500 g
4 €

Novinka

Kokosovou múkou možno klasickú pšeničnú múku v niektorých receptoch úplne nahradiť – muffiny, zákusky a palacinky. Niekedy je vhodné ju kombinovať s inými Múka – napr. Z hroznových jadierok, gaštanovou, ľanovú, sezamovú alebo makovú.

Allnature Kukuřičná mouka BIO 200 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kukuričná múka je pre vaše obľúbené jedlá v bezlepkové variante a pre milovníkov mexickej kuchyne. Ideálna náhrada pšeničnej múky s hrubším charakterom, ale jemnú, decentné chuťou.

Country Life Múka cícerová instantné BIO 400 g
3 €

Používa sa ako základ na nátierky, polievky, zápražka do polievok a omáčok, surovina do zemiakových výrobkov a knedlí (väznosť vody a ťažnosť), surovina do mletého mäsa (väznosť vody a krehkosť výrobku). Cícerová múku je nutné pomaly zaprášiť a metlou zašľahať do variacej sa polievky, či omáčky.

Múka z pestreca mariánskeho 100% 500 g
2,80 €

Múka z pestreca mariánskeho je vyrobená rozomletím odtučnených semienok pestreca mariánskeho. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidov – silymarín a je prirodzeným zdrojom vlákniny. Odporúča sa ako výživový doplnok pri pečení chleba, palaciniek alebo do rôznych druhov ciest.

Organis Kokosová múka 1000 g
10,10 € 3,20 €

100% kokosová múka vyrábaná z dužiny čerstvo nazbieraných kokosových orechov. Vhodná pre bezlepkovú a redukčnú diétu.