Ekologická bezlepková gaštanová múka 100% 200g BIO
3,80 €

Ekologická bezlepková gaštanová múka je vyrobená zo suchých, jedlých gaštanov je všestrannou súčasťou mnohých receptov. Je vhodná na prípravu dezertov a na pečenie. Gaštanová múka je bežne používaná v talianskej kuchyni na prípravu palaciniek, nazývaných NECC. Podávajú sa s ricottou a medom.


Bezlepková ryžová múka 100% 500 g
1,80 €

Ryžová múka sa vyrába mletím čistých ryžových zŕn. Ryžová múka je dôležitou zložkou ázijskej kuchyne. Vyrába sa z nej pečivo, cestoviny a ryžový papier. Je to skvelá bezlepková alternatíva k populárnej pšeničnej múke. .


Múka z pestreca mariánskeho 100% 500 g
2,70 €

Múka z pestreca mariánskeho je vyrobená rozomletím odtučnených semienok pestreca mariánskeho. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidov – silymarín a je prirodzeným zdrojom vlákniny. Odporúča sa ako výživový doplnok pri pečení chleba, palaciniek alebo do rôznych druhov ciest.


Country Life Múka cícerová instantné BIO 400 g
2,70 €

Používa sa ako základ na nátierky, polievky, zápražka do polievok a omáčok, surovina do zemiakových výrobkov a knedlí (väznosť vody a ťažnosť), surovina do mletého mäsa (väznosť vody a krehkosť výrobku). Cícerová múku je nutné pomaly zaprášiť a metlou zašľahať do variacej sa polievky, či omáčky.


Ekologická bezlepková kokosová múka 100% 500 g BIO
3,30 €

Kokosová múka je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorá je najprv sušené a potom jemne rozomletá na prášok. Tento proces prebieha pri nízkej teplote, preto si kokosová múka zachováva svoje pôvodné nutričné vlastnosti. Múka získaná z kokosu je charakteristická vysokým obsahom vlákniny. .


Allnature Ryžová múka celozrnná bezlepková BIO 200 g
2 €

Ryžová celozrnná múka BIO sa výborne hodí nielen na prípravu múčnikov a kaší, ale možno ju využiť aj na zahusťovanie omáčok a polievok. Ryžová múka je ideálna voľba nielen pre celiakov, ale aj pre zástancov bezlepkového stravovania.


Allnature BIO Kokosová múka 200 g-15%
1,90 €

1,60 €

Akcia

BIO 100% kokosová múka vyrábaná z dužiny čerstvo zozbieraných kokosových orechov je vhodná pre bezlepkovú a redukčnú diétu.


Bezlepková kukuričná múka 100% 500 g
1,40 €

Kukuričná múka je vyrobená z najkvalitnejších kukuričných zŕn. Má zlatú farbu a jemnú, sladkú chuť. Zvyčajne sa používa v bezlepkovej diéte ako náhradka pšeničnej múky. .


Ekologická bezlepková tekvicové múka 100% 200 g BIO
3,50 €

Tekvicové múka sa získava mletím odtučnených tekvicových semienok. Je bohatým zdrojom vlákniny, ktorá podporuje správnu funkciu čriev. Je tiež vhodná pre vegetariánov a vegánov vďaka vysokému obsahu bielkovín.


Country Life Múka ryžová BIO 400 g
1,80 €

Ryžová múka je prirodzene bezlepková. Má široké využitie v kuchyni samotná, ale aj v kombinácii s ďalšími typmi múky. Je veľmi dobrým zahusťovadlom. Zvyšuje objem a pojivosť (bezlepkových) zmesou.


Country Life Múka ryžová instantné BIO 300 g
2,10 €

Ryžová múka Country Life sa vyrába z celozrnnej ryže. Slúži ako výborná náhrada za pšeničnú múku. Ryža je ľahko stráviteľná potravina, ktorá vyvoláva pocit nasýtenia.


Wolfberry Ľanová múka 400 g
1,80 €

Ľanová múka 400g Wolfberry. Odtučnenou ľanovou múku ocenia nielen bezlepkárov, ale aj vegáni, aktívni športovci a všetci, ktorí vyhľadávajú zdravé a diétne alternatívy. Aby nie, ľanové semienko jedálniček významne obohatí o potrebné bielkoviny a vlákninu.


Allnature Kukuřičná mouka BIO 200 g
1,50 €

Kukuričná múka je pre vaše obľúbené jedlá v bezlepkové variante a pre milovníkov mexickej kuchyne. Ideálna náhrada pšeničnej múky s hrubším charakterom, ale jemnú, decentné chuťou.


Allnature Pšenová múka BIO 200 g
2 €

Pšenová múka v BIO kvalite je vhodná pre mnoho skvelých receptov, a vďaka tomu by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Ľahko z nej pripravíte sladké i slané pochúťky. Možno využiť na zahustenie polievok a omáčok. Pšenová múka je ideálny spoločník v domácnosti, kde sa konzumuje a varí zdravo.