HouseFit Bežecký pás SPIRO 40 iRun

HouseFit Bežecký pás SPIRO 40 iRun

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Funkcia Bluetooth umožňuje bežecký pás spárovať so šikovnými zariadeniami na počúvanie hudby zo zabudovaných reproduktorov a tiež môžete využívať tréningové aplikácie Kinomap a iConsole+. Celý popis
Ušetríte 241 € 1 060 €
819 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Ušetríte 241 € 1 060 €
819 €
Doprava zadarmo
Pri zaobstaraní MALL karty 789 €

4.4.2023 - 5.4.2023 na vašej adrese

Popis

Bežecký pás HOUSEFIT SPIRO 40 iRun

HOUSEFIT SPIRO 40 iRun je rodinný bežecký pás vhodný na získanie kondície, chudnutie aj pravidelný beh. Je teda určený ako pre začiatočníkov, tak športovo zamerané osoby. Pás je vybavený tichým motorom s maximálnym výkonom 3,5 HP a odpruženou bežeckou plochou o veľkosti 48 × 135 cm.

Robustná rámová konštrukcia a kvalitné spracovanie trenažéru zaručuje dlhú životnosť stroja aj pri pravidelnom používaní. Trenažér umožňuje rozsah rýchlosti 1 až 16 km/ha možnosť elektronicky regulovať sklon bežeckej plochy v rozsahu 0 až 15%.

Svoj tréning budete mať pod kontrolou prostredníctvom tréningového počítača s prehľadným podsvieteným 7" LCD displejom a radom programov. Či už využijete automatické cvičebné programy, alebo si záťaž budete dávkovať ručne, zobrazované hodnoty vám umožnia prispôsobiť svoj tréning vašej aktuálnej kondícii a cieľom.

Funkcia Bluetooth umožňuje bežecký pás spárovať so šikovnými zariadeniami na počúvanie hudby zo zabudovaných reproduktorov a tiež môžete využívať tréningové aplikácie. Trenažér komunikuje s tréningovými aplikáciami Kinomap a iConsole+.

Housefit nie je vývojárom spomínaných aplikácií a nepreberá zodpovednosť za prípadné chyby či nekompatibilitu aplikácií (v prípade problémov sme však ochotní pomôcť). Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a nenesieme zodpovednosť za ich funkčnosť. Ak by ste mali akúkoľvek otázku, radi vám samozrejme poradíme.

Kinomap (Android 5.0+/iOS 9.0+) obsahuje prednastavené tréningové trasy, z ktorých je prehrávané video. Pri voľbe typu stroja zvoľte ikonku bežeckého pásu a ako značku stroja vyberte Sensors (platí pre trenažéry s dátumom výroby 2020 a vyšším) alebo iConsole+ (platí pre trenažéry s dátumom výroby do 2019 vrátane). Aplikácia je spoplatnená.

iConsole+ Training (Android 5.0+/iOS 9.0.+) je tréningová aplikácia, ktorá vám umožní prostredníctvom funkcie Bluetooth rozšíriť vašu základnú programovú ponuku. Cez systém Google Maps si tak môžete vytvárať vlastné tréningové trasy po celom svete a zabehať si kdekoľvek vás napadne. V aplikácii je možné nastaviť reálne trasy cez Google/Apple Maps a Street View.

Moderná elektronika navyše umožňuje bezdrôtové prepojenie s tabletom či smartfónom a využitie tréningových aplikácií iConsole+ a Kinomap pre Android a iOS. Tieto aplikácie obsahujú okrem prednastavených tratí aj možnosť pripojenia k systému GOOGLE maps a vytvorenia vlastbia trate. Vďaka tejto funkcii si môžete zvoliť svoje obľúbené reálne trasy, alebo naopak miesta, kam sa normálne nepozriete. Na výber sú 3 druhy náhľadu – štandardná, vtáčia perspektíva, či tzv. „Street view“.

Či už chcete zredukovať svoju váhu, spevniť postavu, alebo zvýšiť úroveň svojej kondície, HOUSEFIT SPIRO 40 iRun vám vždy bude dobrým partnerom.

Hlavné výhody:

Kvalitné prevedenie – robustná rámová konštrukcia a kvalitné spracovanie trenažéru zaručuje dlhodobo bezproblémové používanie stroja
Dokonalé odpruženie – komfortné odpruženie pásu šetrné k vašim kĺbom a chrbtu
Silný motor s tichým chodom – kvalitný motor s maximálnym výkonom 3,5 HP
Priestranná bežecká plocha -priestranná plocha ponúka rozmery135 × 48 cm
Možnosť pripojenia MP3 a zabudované reproduktory – na počúvanie hudby
Elektronicky nastaviteľný sklon – simulácia behu v teréne so sklonom do 15 %
Tréningové aplikácie – stiahnite si do Vášho tabletu, či smartfónu tréningové aplikácie iConsole+, či Kinomap a využite ich na spestrenie Vašich tréningov!

Technické parametre:

kvalitný, tichý motor s maximálnym výkonom 3,5 HP (trvalý výkon motora 2,2 HP)
odpružená bežecká plocha o rozmere 48 × 135 cm šetrná k vašim kĺbom
elektronicky nastaviteľný sklon od 0 do 15%
elektronicky nastaviteľná rýchlosť od 1 do 16 km/h
USB iba na dobíjanie tabletu, či smartfónu
možnosť pripojenia MP3 + zabudovaný reproduktor (súčasťou je kábel pre pripojenie)
ovládanie rýchlosti a sklonu v rokobehoch
odpruženie „Shock Absorber system “ s gumovými silentblokmi pre komfortnejší beh
bezpečnostná STOP poistka pre okamžité zastavenie stroja v prípade pádu či straty stability
2× držiak na fľašu
transportné kolieska pre ľahký presun pásu
napájanie: sieťová prípojka 220V
maximálna hmotnosť užívateľa: 135 kg
Tréningový počítač:
prehľadný podsvietený 7" LCD diplej
zobrazenie čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, sklon a pulz
15 prednastavených programov
3 užívateľské programy
3 HRC programy – riadené podľa vašej tepovej frekvencie
FAT program
manuálny režim
Countdown (odpočet času/vzdialenosti)
meranie tepovej frekvencie senzormi na madlách, alebo bezdrôtovo 5 kHz hrudným pásom s presnosťou EKG (pás je možné prípadne dokúpiť, nie je súčasťou stroja)
možnosť priponeí tréningových aplikácií iConsole+prostredníctvom bluetooth na Vašom tablete! (tablet nie je súčasťou dodávky)
konektor pre MP3 pripojenie, kábel je súčasťou dodávky pásu
USB konektor iba pre napájanie chytrého telefónu či tabletu

Ostatné informácie:

rozmery stroja (d x š x v): 176 × 74 × 143 cm
rozmery krabice: 180 × 81 × 33 cm
rozmery v zloženom stave: 107 × 74 × 146 cm
hmotnosť: 85 kg
certifikácia podľa DIN EN 957 : HA – určené pre domáce využitie