10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Apple Magic Keyboard s numerickou klávesnicí, bluetooth, strieborná, UK (MQ052Z/A)

Apple Magic Keyboard s numerickou klávesnicí, bluetooth, strieborná, UK (MQ052Z/A)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantná klávesnica s numerickou klávesnicou a vstavanou nabíjateľnou batériou s veľkou výdržou až 1 mesiac a viac. Klávesnica podporuje technológiu bluetooth, pripojenie je možné cez port Lightning. Je vybavený nízkoprofilovými tlačidlami na pohodlné.
141 €
Tovar od: CZC.cz
141 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledný kus

17.7.2024 na výdajnom mieste
16.7.2024 - 17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Magic klávesnica Apple s numerickou klávesnicou

Elegantná a ultratenká klávesnica Apple, teraz s numerickou klávesnicou. Táto klávesnica je pohodlným riešením na každodennú prácu s počítačom doma alebo v kancelárii. Klávesnica obsahuje vstavanú nabíjateľnú batériu, podporuje technológiu Bluetooth a má vylepšené nízkoprofilové klávesy vrátane číselných klávesov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tiché, citlivé, nízkoprofilové klávesy

Táto klávesnica má tiché, nízkoprofilové klávesy. Nízkoprofilové klávesy majú vylepšený nožnicový mechanizmus pod každou klávesou, ktorý poskytuje väčšiu stabilitu, optimalizovaný pohyb klávesov a hlavne pohodlné a presné písanie. Nízkoprofilové klávesy navyše pôsobia veľmi elegantne, takže klávesnica vyzerá na každom stole naozaj dokonale.

Žiadne zbytočné káble

Klávesnica nepotrebuje na fungovanie žiadne zbytočné káble, pretože je vybavená technológiou Bluetooth a integrovanou nabíjateľnou batériou s naozaj veľkou výdržou – na jedno nabitie vydrží klávesnica fungovať viac ako mesiac. Klávesnica sa potom automaticky spáruje s počítačom Mac, takže môžete začať pracovať.

Kľúčové vlastnosti

Elegantná klávesnica Apple Magic Keyboard je vybavená numerickou klávesnicou a vstavanou nabíjateľnou batériou s veľkou výdržou až 1 mesiac a viac. Klávesnica podporuje technológiu Bluetooth a pripája sa cez port Lightning. Má nízkoprofilové klávesy na pohodlné, rýchle a presné písanie s numerickým blokom. Spárovanie s počítačom Mac je úplne automatické. Výška klávesnice 0,41 – 1,09 cm, šírka 41,87 cm, hĺbka 11,49 cm. Hmotnosť 0,39 g. Klávesnica obsahuje anglické popisky klávesov.