Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Lezecké, skialp a freeride batohy

Lezecké, skialp a freeride batohy. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Lezecké, skialp a freeride batohy doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Lezecké, skialp a freeride batohy najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Lezecké, skialp a freeride batohy alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Husky Clever 30L ACRAsport Turistický batoh BA85 85 l
Husky Clever 30L

Husky Clever 30 je premyslený horolezecký batoh. Komfortný, s adaptívnym závesným systémom si obľúbite nielen na ferratách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ferrino Zephyr 17+3 ACRAsport Turistický batoh BA85 85 l
Ferrino Zephyr 17+3

Plne vybavený batoh Ferrino Zephyr 17 + 3 je určený pre beh, horský bicykel a ľahké trekingové aktivity. D.N.S. ventilačný systém zaisťuje dokonalé odvetranie chrbta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ACRAsport Turistický batoh BA85 85 l ACRAsport Turistický batoh BA85 85 l
ACRAsport Turistický batoh BA85 85 l

Pojme dôležité vybavenie, oblečenie aj potraviny na vašu dlhú cestu – kvalitný turistický batoh ACRAsport BA85 ponúka objem 85 l, 2 hlavné komory s vlastným vstupom, z toho vrchná má dva vstupy, vnútorné vrecko, 2 sieťované vrecká . Má vodeodolnú úpravu materiálu, nastaviteľné ramenné popruhy, pevnú konštrukciu a chrbtový systém s ventiláciou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
Ferrino Agile 35 - yellow - rozbalené Ferrino Batoh Triolet 32+5l 2022 - orange
Ferrino Agile 35 - yellow - rozbalené

Batoh s objemom 35 l je ideálnym spoločníkom na treking a výlety. Ponúka možnosť pripnutia trekových palíc, cepínov a helmy. Je vybavený odvetrávaným a nastaviteľným chrbtovým systémom Hollow Back. Ferrino Agile 35 je kompatibilný s hydrovakom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Camelbak Fourteener 32l, Black/Red Poppy Ferrino Batoh Triolet 32+5l 2022 - orange
Camelbak Fourteener 32l, Black/Red Poppy

Viac zábavy, menej starostí. Fourteener 32 je celodenný batoh vybavený rezervoárom Crux 3 l so systémom Quicklink. Celková kapacita je 32 l. Je vybavený vreckami na bedrovom páse, nastaviteľným hrudným pásom, úchytmi na trekingové palice, úchytom na trubičku rezervoáru, vreckami na popruhoch na telefón a ďalšie veci, ktoré chcete mať okamžite po ruke, bočnými vreckami a reflexnými prvkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ferrino Batoh Triolet 32+5l 2022 - orange Ferrino Batoh Triolet 32+5l 2022 - orange
Ferrino Batoh Triolet 32+5l 2022 - orange

Pojme veľké množstvo lezeckej výbavy – praktický batoh Ferrino Triolet 32+5 2022 – orange ponúka objem 32 + 5 l, hlavnú veľkú komoru, veľa ôk a pútok na upevnenie materiálu aj mimo batohu a možnosť uchytenia lyží. Je ušitý z odolných a ľahkých materiálov, má SOS píšťalku a disponuje odvetrávaným chrbtovým systémom aj popruhmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ferrino Batoh Triolet 32+5l 2022, grey Camelbak Cloud Walker 18l, Dark Slate/Black
Ferrino Batoh Triolet 32+5l 2022, grey

Ľahký lezecký batohobjemom 32+5 l. Disponuje praktickým predným vstupom na zips, odnímateľným vekom a inovovaným nosným systémom zaisťujúcim stabilitu v akomkoľvek teréne. Rolovacie uzatváranie hlavnej komory, odvetraný chrbtový systém, ramennými popruhmi. Pútka na prilbu, cepíny a palice, možnosť uchytenia lyží, bočné kompresné popruhy, kompatibilné s hydrovakom. Bezpečnostné prvky, hmotnosť 1.25 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Camelbak Cloud Walker 18l, Dark Slate/Black Camelbak Cloud Walker 18l, Dark Slate/Black
Camelbak Cloud Walker 18l, Dark Slate/Black

Ľahučký batoh o celkovom objeme 18 litrov na jednodňové výlety a túry. Okrem hlavnej komory je k dispozícii aj predné vrecko na telefón, peňaženku a ďalšie nevyhnutnosti, a tiež postranné strečové vrecká. Súčasťou je aj 2,5 l rezervoár Crux.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ferrino Agile 35 Camelbak Cloud Walker 18l, Dark Slate/Black
Ferrino Agile 35

Batoh s objemom 35 l je ideálnym spoločníkom na treking a výlety. Ponúka možnosť pripnutia trekových palíc, cepínov a helmy. Je vybavený odvetrávaným a nastaviteľným chrbtovým systémom Hollow Back. Ferrino Agile 35 je kompatibilný s hydrovakom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Camelbak Fourteener 26l, Graphite/Red Poppy Camelbak Fourteener 26l, Graphite/Red Poppy
Camelbak Fourteener 26l, Graphite/Red Poppy

Fourteener 26 je celodenný batoh vybavený rezervoárom Crux 3 l so systémom Quicklink. Celková kapacita je 26 l. Je vybavený bedrovým pásom, nastaviteľným hrudným pásom, úchytmi na trekingové palice, úchytom na trubičku rezervoáru, vreckami na popruhoch na telefón a ďalšie veci, ktoré chcete mať okamžite po ruke, bočnými vreckami a reflexnými prvkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ferrino Agile 25 Camelbak Fourteener 26l, Graphite/Red Poppy
Ferrino Agile 25

Batoh s objemom 25 l je ideálnym spoločníkom na treking a výlety. Ponúka možnosť pripnutia trekových palíc, cepínov a helmy. Je vybavený odvetrávaným a nastaviteľným chrbtovým systémom Hollow Back. Ferrino Agile 25 je kompatibilný s hydrovakom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ferrino Batoh Agile 23l Lady Camelbak Fourteener 26l, Graphite/Red Poppy
Ferrino Batoh Agile 23l Lady

Má prevedenie presne prispôsobené ergonómii ženského tela – dámsky batoh Ferrino Agile 23 Lady disponuje kratším chrbtovým systémom a užšími ramennými popruhmi umiestnenými bližšie k sebe. Hodí sa do hôr, pre bežnú turistiku aj cyklistiku. Ponúka objem 23 l a rad priestranných a praktických vreciek aj úchytov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL