Old Spice Šampón na fúzy 225 ml
9,70 € 8,30 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému šampónu Old Spice. Vymyje z vašich fúzov všetky nečistoty, dodá im zdravý vzhľad a jemnosť. Šampón je určený pre akúkoľvek dĺžku fúzov. Ako bonus je mužská a čerstvá vôňa.

Old Spice Kondicionér na fúzy 150 g-20%
9,70 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému kondicionéru Old Spice. Vaše fúzy budú hodvábne jemné. Liek je určený pre všetky typy a veľkosti fúzov, stačí len upraviť použité množstvo. Zanechá svoju typickú mužskú vôňu.

Gillette Comfort Cooling Balm 100 ml
8,60 € 7,80 €

Intenzívne chladivý balzam po holení obsahuje najviac chladivých zložiek zo všetkých výrobkov Gillette a poskytuje práve oholenej pokožke okamžitú, intenzívnu a chladivú úľavu. Má ľahké zloženie, hydratuje a zlepšuje schopnosť pokožky udržať si v priebehu dňa vlhkosť.

Old Spice Olej na fúzy 50 ml
9,70 € 8,20 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému oleju Old Spice. Vaše fúzy budú hebké a lesklé. Olej je určený pre všetky typy a veľkosti fúzov, stačí len upraviť použité množstvo. Zanechá svoju typickú mužskú vôňu.

Nivea FOR MEN balzam po holení Sensitive 100ml
8,19 € 7,90 €

NIVEA Balzam po holení Sensitive 100 ml okamžite upokojuje podráždenie pleti po holení. Nové zloženie s Active Comfort Systémom a ľahkou parfumáciou dokonale chráni citlivú pleť pred podráždením.

Weleda Balzám po holení 100ml
14,04 € 13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Balzam po holení 100 ml od značky Weleda. Jemná kompozícia čistých prírodných zložiek upokojuje citlivú pleť tváre po suchom aj mokrom holení. Rastlinné oleje a vosky dodávajú pokožke tuky, aloe vera podporuje prirodzenú reguláciu vlhkosti.

Gillette Series Gél na holenie pre citlivú pokožku 75ml
6,90 € 6,70 €

Pánsky gl na holenie pre citlivú pokožku v balení 75 ml špeciálne pre citlivú pokožku. Jemne sa stará a dodáva potrebnú hydratáciu, zmierňuje podráždenie po holení. Svieža, čistá a dlhotrvajúca vôňa je samozrejmosťou.

Gillette Pre 3v1 - hydratačný balzam po holení 50 ml
8,20 €

Balzam po holení poskytujúci okamžitú hydratáciu. Je ľahký a nemastný, s vitamínmi B3, E a provitamínom B5. Stará o pokožku a prepožičia jej svieži vzhľad. Vďaka ochrannému faktoru SPF 15 tiež chráni vašu pokožku pred UVA / UVB lúčmi. Praktické a ekonomické balenie umožňuje to najefektívnejšie použitie.

Old Spice Balzam na fúzy 63 g
9,70 € 8,20 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému balzamu Old Spice. Pomocou balzamu si fúzy vytvarujete a budete ich mať vždy pod kontrolou. Balzam je vhodný pre všetky veľkosti a typy fúzov. Po použití zanechá svoju typickú mužskú vôňu.