Old Spice Balzam na fúzy 63 g
9,70 € 7,90 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému balzamu Old Spice. Pomocou balzamu si fúzy vytvarujete a budete ich mať vždy pod kontrolou. Balzam je vhodný pre všetky veľkosti a typy fúzov. Po použití zanechá svoju typickú mužskú vôňu.

Old Spice Kondicionér na fúzy 150 g
9,70 € 7,90 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému kondicionéru Old Spice. Vaše fúzy budú hodvábne jemné. Liek je určený pre všetky typy a veľkosti fúzov, stačí len upraviť použité množstvo. Zanechá svoju typickú mužskú vôňu.

Old Spice Olej na fúzy 50 ml
9,70 € 7,90 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému oleju Old Spice. Vaše fúzy budú hebké a lesklé. Olej je určený pre všetky typy a veľkosti fúzov, stačí len upraviť použité množstvo. Zanechá svoju typickú mužskú vôňu.

Old Spice Šampón na fúzy 225 ml
9,70 € 7,90 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému šampónu Old Spice. Vymyje z vašich fúzov všetky nečistoty, dodá im zdravý vzhľad a jemnosť. Šampón je určený pre akúkoľvek dĺžku fúzov. Ako bonus je mužská a čerstvá vôňa.

Gillette Comfort Cooling Balm 100 ml-35%
9,65 € 6,20 €

Akcia

Intenzívne chladivý balzam po holení obsahuje najviac chladivých zložiek zo všetkých výrobkov Gillette a poskytuje práve oholenej pokožke okamžitú, intenzívnu a chladivú úľavu. Má ľahké zloženie, hydratuje a zlepšuje schopnosť pokožky udržať si v priebehu dňa vlhkosť.

Nivea FOR MEN po holení Balzam MILD 100ml
7,19 € 7 €

NIVEA Balzam po holení Mild 100 ml prinesie neopakovateľný pocit uvoľnenie a hydratáciu vašej oholenej pleti. Nemastné zloženie so špeciálnymi hydratačnými zložkami, vitamínom E a provitamínom B5 pleť po holení okamžite upokojuje a regeneruje.

Nivea Sensitive Cooling balzám po holení 100 ml
8,90 € 7 €

NIVEA MEN Balzam po holení Sensitive Cooling 100 ml s chladivým efektom bez alkoholu vašu pleť po holení príjemne schladí, upokojí podráždenie a príjemne osvieži. Rýchlo sa vstrebáva.

Nivea FOR MEN balzam po holení Sensitive 100ml
8,19 € 7 €

NIVEA Balzam po holení Sensitive 100 ml okamžite upokojuje podráždenie pleti po holení. Nové zloženie s Active Comfort Systémom a ľahkou parfumáciou dokonale chráni citlivú pleť pred podráždením.

Nivea MEN Balzám po holení Active Energy
7,73 € 7 €

Nivea MEN Balzam po holení 2v1 Active Energy v sebe skrýva kombináciu balzamu po holení, ktorý upokojuje podráždenú pleť po holení, a hydratačného krému na celú tvár. Osviežuje pleť a dodáva jej energiu.

Nivea MEN Balzam po holení Sensitive Recovery 100 ml
9,80 € 7 €

NIVEA Balzam po holení Sensitive Recovery chráni pleť pred podráždením bez pocitu pálenia. Zmäkčuje fúzy pre hladké a pohodlné oholenie. Podporuje regeneráciu drobných porezaní a raniek po holení. Bez alkoholu. Objem 100 ml.

Gillette Series Gél na holenie pre citlivú pokožku 75ml-26%
6,94 € 5,10 €

Akcia

Pánsky gl na holenie pre citlivú pokožku v balení 75 ml špeciálne pre citlivú pokožku. Jemne sa stará a dodáva potrebnú hydratáciu, zmierňuje podráždenie po holení. Svieža, čistá a dlhotrvajúca vôňa je samozrejmosťou.

Weleda Balzám po holení 100ml
14,04 € 13,20 €

Výpredaj

Balzam po holení 100 ml od značky Weleda. Jemná kompozícia čistých prírodných zložiek upokojuje citlivú pleť tváre po suchom aj mokrom holení. Rastlinné oleje a vosky dodávajú pokožke tuky, aloe vera podporuje prirodzenú reguláciu vlhkosti.