Areon LEATHER COLLECTION - Gold Star

Areon LEATHER COLLECTION - Gold Star

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ide o unikátny osviežovač vzduchu, určený predovšetkým do automobilu. Závesný perforovaný kožený obal je naplnený parfémovaným kryštály, ktoré vďaka špeciálnej výrobnej technológii udrží svoju vôňu extrémne dlho, a to až 12 mesiacov. Celý popis
19,90 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

25.6.2021 - 29.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100040228754

Popis

Ide o unikátny osviežovač vzduchu, určený predovšetkým do automobilu. Závesný perforovaný kožený obal je naplnený parfémovaným kryštály, ktoré vďaka špeciálnej výrobnej technológii udrží svoju vôňu extrémne dlho, a to až 12 mesiacov. Ak sa vôňa bude časom zdať málo intenzívny, stačí obalom zatriasť, alebo kryštáliky pošúchať – akonáhle sa o seba budú trieť, parfum sa opäť silno rozvonia.

Zloženie parfumu:
Tento luxusný pánsky zmyselný parfum je navrhnutý poprednými francúzskymi odborníkmi, čo samo o sebe je zárukou dobrej kvality.

• hlavu parfému tvorí pomaranč, citrón a borovica • srdcom je levanduľa, aníz, eukalyptus a ruže • ako základná tóny sú použité pižmo, ambra a pačuli.

Kožený obal:
Štýlovo vykonaný obal je opatrený spoľahlivým zapínaním na magnet a dlhším pútkom na zavesenie. Jeho rozmery sú 85 × 60 mm. Vďaka precíznemu a vkusnému spracovanie koženého obalu a jedinečné vôňu možno použiť ako luxusný darček.

Odporúčané použitie: do interiéru vozidla, do bytu, do kancelárie, do skrine.

Hmotnosť výrobku: 300 g