Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Atraktory a Extrakty. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Atraktory a Extrakty doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Atraktory a Extrakty najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Atraktory a Extrakty alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Jaxon aditívum do krmiva premium konope zrno 400g Jaxon aditívum do krmiva premium konope zrno 400g
Jaxon aditívum do krmiva premium konope zrno 400g

Aditívum do krmiva Jaxon premium konope zrno 400g Rad základných aditív do krmiva, vďaka ktorým je možné zvýšiť atraktivitu aj nekvalitných vnadiacich zmesí, alebo vytvoriť kŕmenie úplne od základu, určené pre špecifické podmienky, alebo druhy rýb.

môžete mať 26.02 - 27.02

Jaxon aditívum do krmiva premium holubí trus 400g Jaxon aditívum do krmiva premium konope zrno 400g
Jaxon aditívum do krmiva premium holubí trus 400g

Aditívum do krmiva Jaxon premium holubí trus 400g Rad základných aditív do krmiva, vďaka ktorým je možné zvýšiť atraktivitu aj nekvalitných vnadiacich zmesí, alebo vytvoriť kŕmenie úplne od základu, určené pre špecifické podmienky, alebo druhy rýb.

môžete mať 26.02 - 27.02

Jaxon Melasa premium patentka 350g Jaxon aditívum do krmiva premium konope zrno 400g
Jaxon Melasa premium patentka 350g

Melasa Jaxon premium patentka 350g. Tmavohnedá, hustá tekutina so špecifickou príjemnou vôňou. Melasa sa pridáva do krmív počas zvlhčovania (v pomere 1:1 s vodou), je univerzálna, môže sa pridávať do všetkých krmív.

môžete mať 26.02 - 27.02

Jaxon aditívum do krmiva premium pastoncino červené 400g ADDIPURE ADDIPURE StarterKit 35*35 (Dimethyl Ether). Obsahuje vše potřebné pro zahájení efektivní extrakce rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita.
Jaxon aditívum do krmiva premium pastoncino červené 400g

Aditívum do krmiva Jaxon premium pastoncino červené 400g Rad základných aditív do krmiva, vďaka ktorým je možné zvýšiť atraktivitu aj nekvalitných vnadiacich zmesí, alebo vytvoriť kŕmenie úplne od základu, určené pre špecifické podmienky, alebo druhy rýb.

môžete mať 27.02 - 28.02

Qantica Kyselina maslová Butyric Acid v spreji 50ml ADDIPURE ADDIPURE StarterKit 35*35 (Dimethyl Ether). Obsahuje vše potřebné pro zahájení efektivní extrakce rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita.
Qantica Kyselina maslová Butyric Acid v spreji 50ml

Rokmi overený atraktor so silným zápachom kyseliny maslovej je pre ryby neodolateľný. Sprejový dávkovač uľahčuje jeho aplikáciu, takže sa nezašpiníte. Neodporúčame otvárať v uzavretých priestoroch.

môžete mať 27.02 - 28.02

Partner: SPORTS
ADDIPURE ADDIPURE StarterKit 35*35 (Dimethyl Ether). Obsahuje vše potřebné pro zahájení efektivní extrakce rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita. ADDIPURE ADDIPURE StarterKit 35*35 (Dimethyl Ether). Obsahuje vše potřebné pro zahájení efektivní extrakce rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita.
ADDIPURE ADDIPURE StarterKit 35*35 (Dimethyl Ether). Obsahuje vše potřebné pro zahájení efektivní extrakce rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita.

ADDIPURE StarterKit PEO 35*35 obsahuje:

  • extraktor PEO 35*35, množství náplně rostlin až 35 g, bez nastavitelné výšky
  • 4 x sprej 500 ml s ADDIPURE Dimethyl Ether (DME)
  • 1 x fólie ADDIPURE z čistého PTFE
  • 1 x sada 10 extrakčních filtrů ADDIPURE ADQ

môžete mať 26.02 - 27.02

Partner: ADDITEQ
ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 35*35, výškovo nenastaviteľný, potravinársky hliník, prírodný elox. Množstvo rastlín až 35 g (pomůcka pro extrakci) FISH XXL Sprej na morský a sladkovodný rybolov. Posilňujúci sprej pripravený na použitie v každej situácii - na jazere, rieke, oceáne alebo rybníku.50 ml.
ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 35*35, výškovo nenastaviteľný, potravinársky hliník, prírodný elox. Množstvo rastlín až 35 g (pomůcka pro extrakci)

ADDIPURE je kompletný produktový rad na extrakciu rastlinného materiálu. Švjačiarska kvalita od roku 2014. Pomocou ADDIPURE si môžete sami vyrobiť najčistejší extrakt éterických olejov. Vďaka inovatívnemu 3-vrstvovému filtračnému systému PEO je možné získať čistý extrakt. Snadné plnění a čistění.

môžete mať 26.02 - 27.02

Partner: ADDITEQ
Crafty Catcher Tekutá potrava 250ml - Liquid Krill FISH XXL Sprej na morský a sladkovodný rybolov. Posilňujúci sprej pripravený na použitie v každej situácii - na jazere, rieke, oceáne alebo rybníku.50 ml.
Crafty Catcher Tekutá potrava 250ml - Liquid Krill

Prírodný výťažok z morského krillu je pre ryby neodolateľný. Bez použitia umelých aróm a ochucovadiel pôsobí na ryby prirodzene a tie ho s dôverou prijímajú ako potravu.

môžete mať 27.02 - 28.02

Partner: SPORTS
Iron Trout Attraktor v spreji Nightcrawler Worm FISH XXL Sprej na morský a sladkovodný rybolov Posilňujúci sprej pripravený na použitie v každej situácii - na jazere, rieke, oceáne alebo rybníku.SET 2x 50 ml.
Iron Trout Attraktor v spreji Nightcrawler Worm

Dodá vašim nástrahám maximanie príťažlivosť. Či už sa jedná o umelú nástrahu, cesto alebo živú nástrahu – Iron Trout Attractor Spray jej dodá úplne novú chuť a je všestranným presne prispôsobeným sprejom…

môžete mať 06.03 - 11.03

Partner: VISO TRADE