Allnature BIO Mladý jačmeň prášok 250 g

Allnature BIO Mladý jačmeň prášok 250 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bio Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o rad vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofyl a iné antioxidanty. Celý popis
14,40 €
Vrátane DPH
7,70 €
-46%
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002271294

Popis

Bio Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o rad vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofyl a iné antioxidanty.

Mladý jačmeň (Hordeum vulgare) najvyššej kvality sa pestuje bez použitia pesticídov a herbicídov, v súlade so zásadami ekologického poľnohospodárstva. Jeho zber prebieha pri výške 10–15 cm nad zemou. V tomto období rastliny nahromadia najviac výživných látok.

Dávkovanie:

Užívajte 1 – 3 čajové lyžičky (2 – 4 g) denne. 1 – 3 lyžičky prášku rozmiešajte v 150 ml čistej vody alebo ovocnej šťavy a vypite. Možno ho tiež pridať do studených pokrmov – müsli, šalátov a pod. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2 až 3 mesiacov.

Balenie:

250 g (sypký prášok) dávka na cca 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Nemá schválené liečivé účinky a nejde o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Čína, oblasť Zhejiang.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Čistý prášok zo sušených výhonkov mladého Bio jačmeňa
Celkové tonikum vitamínov a minerálnych doplnkov z prírodného zdroja
Chlorofyl
tvorba hemoglobínu