Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Detská kozmetika

Upresniť parametre
Bioderma Jemný čistiaci gél pre detskú pokožku ABCDerm Moussant Mustela Dětský jemný čisticí gel na tělo a vlasy (Gentle Cleansing Gel) 500 ml
Bioderma Jemný čistiaci gél pre detskú pokožku ABCDerm Moussant

Jemný penivý gél bez mydla, vyvinutý na základe prísnej ABCDerm normy pre každodennú hygienu bábätiek, vhodné aj pre novonarodené bábätká, s výnimkou predčasne narodených detí.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Vivantis
Mustela Dětský jemný čisticí gel na tělo a vlasy (Gentle Cleansing Gel) 500 ml Mustela Dětský jemný čisticí gel na tělo a vlasy (Gentle Cleansing Gel) 500 ml
Mustela Dětský jemný čisticí gel na tělo a vlasy (Gentle Cleansing Gel) 500 ml

Jemný čistiaci gél s avokádom jemne a účinne čistí pokožku a pokožku hlavy už od narodenia. Má upokojujúce účinky a chráni pokožku pred vysušovaním, pričom na pokožke dieťaťa zanecháva jedinečnú a príjemnú vôňu.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Vivantis
Sebamed Detská umývacia pena na tvár a telo Baby(Face & Body Wash Foam) 400 ml Mustela Dětský jemný čisticí gel na tělo a vlasy (Gentle Cleansing Gel) 500 ml
Sebamed Detská umývacia pena na tvár a telo Baby(Face & Body Wash Foam) 400 ml

Extra jemná umývacia pena na tvár a telo podporuje prirodzenú hodnotu pH 5,5 a chráni citlivú detskú pokožku pred vysušením, alergény a patogény.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Vivantis
Topicrem Detské hydratačné telové mlieko pre citlivú a suchú pokožku BABY My 1st ( Ultra -Moisturizing Milk) Topicrem Detské hydratačné telové mlieko pre citlivú a suchú pokožku BABY My 1st ( Ultra -Moisturizing Milk)
Topicrem Detské hydratačné telové mlieko pre citlivú a suchú pokožku BABY My 1st ( Ultra -Moisturizing Milk)

Telové mlieko pre deti hydratuje pokožku do hĺbky a stará sa o ňu. Citlivá a suchá detská pokožka bude jemná, zvláčnená a regenerovaná.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Vivantis