10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Focus Garden Záhradný Roh Orlando Dark Grey Focus Garden Záhradný Set Java Light Grey - Focus Garden
Focus Garden Záhradný Roh Orlando Dark Grey

ORLANDO Tmavo šedý záhradný roh – FOCUS GARDEN 001502Description:Focus Garden ORLANDO sivá rohová sedačka je určená pre tých, ktorí ocenia štýlový dizajn a zároveň vysoký komfort. Vďaka svojmu modernému dizajnu dokonale zapadne do každého interiéru, a to nielen v obývacej izbe, ale a

Momentálne nedostupné

Focus Garden Záhradný Roh Provence Graphite+ Vankúše Focus Garden Záhradný Set Java Light Grey - Focus Garden
Focus Garden Záhradný Roh Provence Graphite+ Vankúše

PROVENCE Grafitový záhradný roh 003495 Popis: Záhradný domček s nápisom „Záhradný domček“:

Jedinečná a veľmi pôsobivá súprava Provence sa skladá z rohovej sedačky. Prírodný vzhľad nábytku bol dosiahnutý použitím materiálu inšpirovaného ratanom. Povrchová štruktúra je odolná voči vlh

Focus Garden Záhradný Set Java Light Grey - Focus Garden Focus Garden Záhradný Set Java Light Grey - Focus Garden
Focus Garden Záhradný Set Java Light Grey - Focus Garden

JAVA Svetlošedá záhradná súprava – FOCUS GARDEN 001536 Popis: Sada je vyrobená z dreva, ktoré je vhodné na pestovanie rastlín:

Naša nová súprava záhradného nábytku Focus Garden JAVA Light Grey je ideálna na relaxáciu na čerstvom vzduchu. Je určená pre dve osoby a obsahuje pohovku a

Focus Garden Záhradný Set Rohový Stôl Záhradný Nábytok Marco Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Dark Green - Cultivo
Focus Garden Záhradný Set Rohový Stôl Záhradný Nábytok Marco

002696 Technorattan rohový MARCO CAFFE béžováDescription:Technorattanová súprava Marco Caffe Beige pozostáva z 2-dielneho rohu a obdĺžnikového konferenčného stolíka s vrchnou doskou z tvrdeného skla. Prezentovaný záhradný nábytok môžete ľahko prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam. Modern

Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Black - Cultivo Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Dark Green - Cultivo
Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Black - Cultivo

Snívali ste niekedy o vlastnej záhrade so šťavnatými červenými paradajkami, o ktorú sa môžete starať po celý rok? Tu je riešenie, na ktoré všetci čakali – skleník na paradajky Cultivo Brasica 244×429 Black!

Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Dark Green - Cultivo Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Dark Green - Cultivo
Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Dark Green - Cultivo

Zabudnite na sezónne obmedzenia a vychutnávajte si čerstvé a šťavnaté paradajky po celý rok s domácim skleníkom Cultivo Brasica 244×429 Dark Green.

Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Silver - Cultivo Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Silver - Cultivo
Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Silver - Cultivo

Objavte čaro pestovania rastlín počas celého roka so skleníkom od spoločnosti Cultivo – vstupenkou do krajiny sviežich záhrad bez ohľadu na ročné obdobie.

Focus Garden Záhradný tunelový stojan 8 polic 140x140 Focus Garden Záhradný skleník Brasica 244X429 Silver - Cultivo
Focus Garden Záhradný tunelový stojan 8 polic 140x140

Priestranný záhradný fóliový skleník s 8 policami poskytuje vynikajúce podmienky na pestovanie najrôznejších rastlín a sadeníc, od krásnych farebných kvetov až po zdravú zeleninu.