Zvončeky a klaksóny na bicykel

Hľadáte tovar z kategórie zvončeky a klaksóny? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Zvončeky a klaksóny vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Hornit LITE (cykloklakson s predným svetlom)
10x

Hornit LITE (cykloklakson s predným svetlom)

33,60 €
33,20 €

Hornit LITE je veľmi hlasný cyklistický klaksón s až 120 dB a so svetlom s výkonom až 240 lumenov! Okolie vás počuje aj uvidí, na ceste alebo v meste budete vždy viac v bezpečí s Hornit Lite.

Tovar od predajcu MALL
-42%
Hornit dB-140
36x

Hornit dB-140

40,70 €
23,50 €

Cyklistický klaksón Hornit dB-140 je najhlasnejší patentovaný klaksón na svete! So 140 dB prenikne jeho zvuk aj do osobných i nákladných áut a zaručíte si tým viac bezpečia.

Tovar od predajcu MALL
Melon Mini Rainbow Orange Zvonček

Melon Mini Rainbow Orange Zvonček

8 €

Kolekcia zábavných mini zvončekov Bellinos pre deti aj dospelých. Nakombinujte si zvonček s farbou Vašej prilby a užívajte si bezpečnú jazdu na Vašom bicykli alebo kolobežke. Zvončeky Melon ako pekné a vtipné príslušenstvo pre Váš bicykel alebo ako malé gesto pre milovanú osobu a priateľov vo Vašom

Partner: Origos
Melon Fresh Bell Synapse Zvonček

Melon Fresh Bell Synapse Zvonček

15 €

Kolekcia zábavných zvončekov Fresh Bells pre deti aj dospelých. Nakombinujte si zvonček s farbou Vašej prilby a užívajte si bezpečnú jazdu na Vašom bicykli alebo kolobežke. Zvončeky Melon ako pekné a vtipné príslušenstvo pre Váš bicykel alebo ako malé gesto pre milovanú osobu a priateľov vo Vašom ok

Partner: Origos
Volare Detský zvonček na bicykel - Spider Man

Volare Detský zvonček na bicykel - Spider Man

4,95 €
4,70 €
Výpredaj

VOLARE – Detský zvonček na bicykel – Spider Man. Tento skvelý bicyklový zvonček  Marvel – Spider Man je ľahko pripojiteľný na každý bicykel pre fanúšikov Spider Man! Nechajte zvoniť zvonček, aby všetci vedeli, že idete za rohom. Ring-ring!

Hornit Mini - NANO Zábavná húkačka so svetlom - modrá
11x

Hornit Mini - NANO Zábavná húkačka so svetlom

12,20 €

Klaksón pre deti disponuje svetlom, ktoré ponúka režim svietenia a blikania. Klaksón vydáva 15 zvukov, medzi nimi zvuk polície, bomby, vlka alebo magického kúzla. Upína sa pomocou gumového pásku na všetky typy riadidiel. Hornit Mini – NANO Zábavná húkačka so svetlom je vhodná pre deti od 3 rokov.

Tovar od predajcu MALL