Olpran Klaksón Rovný Chrom
5,90 €

S týmto rovným klaksónom od firmy Olpran sa budete na cestách cítiť bezpečne a výnimočne zároveň.


Olpran Klaksón Špirálový Chrom
7,15 €

3,90 €

S týmto Špirálovým klaksónom od firmy Olpran sa budete na cestách cítiť bezpečne a výnimočne zároveň.


Mini Hornit Zábavná húkačka so svetlom červená
19,90 €

Zábavná húkačka so svetlom červená Mini Hornit. Vďaka nej budú vaše deti nielen videné, ale aj počuté. Húkačka má v sebe zabudovaných 25 rôznych zvukov a biele a zelené svetlo.


Mini Hornit Zábavná húkačka so svetlom modrá
19,90 €

Zábavná húkačka so svetlom modrá Mini Hornit. Vďaka nej budú vaše deti nielen videné, ale aj počuté. Húkačka má v sebe zabudovaných 25 rôznych zvukov a biele a zelené svetlo.


Hornit dB-140

Hornit dB-140

Hodnotenie: 5
40,70 €

23,90 €

Cyklistický klaksón Hornit dB-140 je najhlasnejší patentovaný klaksón na svete! So 140 dB prenikne jeho zvuk aj do osobných i nákladných áut a zaručíte si tým viac bezpečia.


Hornit LITE (cykloklakson s předním světlem)
33,90 €

Hornit LITE je velmi hlasitý cyklistický klakson s až 120 dB a se světlem s výkonem až 240 lumenů! Okolí vás uslyší i uvidí, na silnici nebo ve městě budete vždy více v bezpečí s Hornit Lite.


Mini Hornit Zábavná húkačka so svetlom čierna
19,90 €

Zábavná húkačka so svetlom čierna Mini Hornit. Vďaka nej budú vaše deti nielen videné, ale aj počuté. Húkačka má v sebe zabudovaných 25 rôznych zvukov a biele a zelené svetlo.


Mini Hornit Zábavná húkačka so svetlom fialová
19,90 €

Zábavná húkačka so svetlom fialová Mini Hornit. Vďaka nej budú vaše deti nielen videné, ale aj počuté. Húkačka má v sebe zabudovaných 25 rôznych zvukov a biele a zelené svetlo.