Zvlhčovače vzduchu

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie Zvlhčovače vzduchu. Zaobstarajte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľate sa? Tovar z kategórie Zvlhčovače vzduchu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Platiť môžete online, na dobierku alebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Prezrite si najnovší tovar zo sekcie Zvlhčovače vzduchu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Upresniť parametre
Wellife Elektrický zvlhčovač vzduchu 25 W JF-010 (Variant: s náhradným filtrovať) Wellife Elektrický zvlhčovač vzduchu 25 W JF-010 (Variant: s náhradným filtrovať)
Wellife Elektrický zvlhčovač vzduchu 25 W JF-010 (Variant: s náhradným filtrovať)

Elektrický zvlhčovač vzduchu Zvlhčovač vzduchu zabezpečuje správnu úroveň vlhkosti v miestnosti a okamžite uľavuje dýchacím cestám. Zvlhčovač produkuje studenú paru, takže neovplyvňuje teplotu v miestnosti. Zvlhčovač vzduchu je vhodný pre miestnosti do 25 m2.

môžete mať 06.04 - 11.04

Xiaomi Smart Humidifier 2 Lite EU Wellife Elektrický zvlhčovač vzduchu 25 W JF-010 (Variant: s náhradným filtrovať)
Xiaomi Smart Humidifier 2 Lite EU

Okamžite odstráňte suchosť vzduchu Vstavaný keramický atomizér zvlhčovača Xiaomi Humidifier 2 Lite rozprašuje vodu do mikrohmly s rýchlosťou uvoľňovania 300 ml za hodinu, aby sa zabránilo suchému vnútornému …

môžete mať 12.04 - 14.04

ZAKLADNICA DOBRIH I. DIFUZÉR ZO SKLA A DREVA Wellife Elektrický zvlhčovač vzduchu 25 W JF-010 (Variant: s náhradným filtrovať)
ZAKLADNICA DOBRIH I. DIFUZÉR ZO SKLA A DREVA

Obsah 200 ml Jednoduché používanie. Úplne tichý chod. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy. Je možné vybrať si medzi 7 farebnými odtieňmi. Časovač 1,3,6 hodín Prevádzková doba až 10 hodín. Automatické zastavenie po spotrebovaní kvapaliny.

môžete mať 04.04 - 05.04

ECG AH D501 T Airbi AIRWASHER
ECG AH D501 T

Zvlhčovač vzduchu s príkonom 27 W s objemom 5 litrov. ECG AH D501 T s ultrasonickou technológiou disponuje 2 úrovňami zvlhčovania a nočným režimom. Praktickou funkciou je ionizácia a aromatizácia. Prístroj môžete ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládania.

môžete mať 09.04

MALL
Airbi CUBIC Airbi AIRWASHER
Airbi CUBIC

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s voliteľnou funkciou ionizátora a príhrevu. Airba CUBIC disponuje 3 výkonnostnými stupňami a farebnou indikáciou zvoleného výkonu. Nádoba na vodu s objemom 5 litrov je vybavená praktickým madlom pre jednoduchšie prenášanie.

môžete mať 06.04

MALL
Airbi AIRWASHER Airbi AIRWASHER
Airbi AIRWASHER

Prístroj Airbi AIRWASHER, ktorý kombinuje dva prístroje v jednom zariadení – zvlhčovač a čistič vzduchu. Jeho automatický chod dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti (40–60%). AIRWASHER však toho vie oveľa viac – s pomocou vody ako prírodného filtra dochádza k zachytávaniu nečistôt vyskytujúcich sa v ovzduší.

môžete mať 06.04

MALL
Airbi PRIME Levoit podložky pre zvlhčovač vzduchu LVH600HH-RWH
Airbi PRIME

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi PRIME je inteligentný prístroj, ktorý rieši problémy so suchým a znečisteným ovzduším. Ide o najmodernejšie zariadenie svojho druhu s prepracovanou vnútornou technológiou, ktorá pomáha všade tam, kde je potrebné riešiť dýchacie ťažkosti spôsobené suchým ovzduším, poletujúcim prachom a inými škodlivinami vyskytujúcimi sa v ovzduší.

môžete mať 06.04

MALL
Levoit Core300-RF-RTL Levoit podložky pre zvlhčovač vzduchu LVH600HH-RWH
Levoit Core300-RF-RTL

Náhradní filtr kompatibilní s čističkou vzduchu Levoit CORE300-RAC a CORE300S.. Levoit Core300-RF-RTL zajišťuje vysoce efektivní filtraci ve 3 krocích. Skládá se z nylonového vnějšího filtru, HEPA filtru H13 a karbonového filtru.

môžete mať 09.04

MALL
Levoit podložky pre zvlhčovač vzduchu LVH600HH-RWH Levoit podložky pre zvlhčovač vzduchu LVH600HH-RWH
Levoit podložky pre zvlhčovač vzduchu LVH600HH-RWH

Odvápňovacia podložka pre zvlhčovač vzduchu LEVOIT LV600HH. Levoit LVH600HH-RWH pomáha predchádzať usadzovaniu vodného kameňa na vykurovacej doske zvlhčovača, aby sa znížilo opotrebenie zvlhčovača.

môžete mať 09.04

MALL
Airbi MAXIMUM Boneco A 42870 Odparovacia vložka
Airbi MAXIMUM

Prístroj Airbi MAXIMUM, ktorý kombinuje dva prístroje v jednom zariadení – zvlhčovač a čistič vzduchu. Airbi MAXIMUM je výkonný prístroj s veľmi sofistikovanou technológiou určenou pre čistenie a zvlhčovanie ovzdušia. Doma, v kancelárii, v škole či na iných miestach, kde je potrebné riešiť suché alebo znečistené ovzdušie, je airba MAXIMUM vítaným pomocníkom, pretože svojou činnosťou pozitívne ovplyvňujú ľudský imunitný systém.

môžete mať 06.04

MALL
Airbi MIST Boneco A 42870 Odparovacia vložka
Airbi MIST

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi MISTplynulou reguláciou výroby vodnej pary a nízkou spotrebou energií. Úspora 85–90% elektrickej energie oproti normálnym zvlhčovačom. Zvlhčovač má optimálnu účinnosť v miestnostiach do 30m2 a pri výške stropu do 3m.

môžete mať 06.04

MALL
Boneco A 42870 Odparovacia vložka Boneco A 42870 Odparovacia vložka
Boneco A 42870 Odparovacia vložka

Náhradná odparovacia vložka pre prístroj H680. Boneco A 42870 Odparovacia vložka je vyrobená z PET materiálu pre optimálnu vlhkosť a čistiaci výkon. Odnímateľný poťah – možno prať v práčke

môžete mať 09.04

MALL