Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 10368570

Vicks VUL505, Osobný zvlhčovač vzduchu

Vicks VUL505, Osobný zvlhčovač vzduchu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ultrazvukový osobný zvlhčovač vzduchu Vicks, vám môže pomôcť pri ochoreniach ako sú suchý nos, faryngitída, podráždenie očí, kožné vyrážky a pod.. Znižuje nepohodlie z chrípky a jej príznakov. Celý popis
35,03 €
Tovar od: babys
35,03 €
Získajte dopravu ZADARMO so

28.9.2023 na výdajnom mieste
28.9.2023 - 29.9.2023 na vašej adrese

Popis

Ultrazvuková technológia.
Ultrazvuková technológia zaisťuje tichú a efektívnu prevádzku. Studená hmla – žiadne riziko náhodného popálenia. Množstvo vírusov sa znižuje v dôsledku zvýšenia vlhkosti vzduchu vo vašej domácnosti. Vlhkosť vzduchu v miestnosti môže stúpnuť na optimálnych 40–60%.
Prečo je dobré používať zvlhčovač?
Zvlhčovače a esenciálne oleje (ako sú aromatické vonné vankúšiky VapoPad) vám a vašej rodine pomôžu zostať zdravými počas chladného obdobia.
Prevencia.
V zime môže byť vzduch vo vašej domácnosti suchý v dôsledku kúrenia a studeného vonkajšieho vzduchu. To môže dráždiť hrdlo a nos, čo môže spôsobiť, že budete náchylnejší na prechladnutia. Zvlhčovače vzduchu dodávajú vzduchu vlhkosť a udržujú vaše hrdlo a nosové priechody vlhké.
Kašeľ a iné príznaky prechladnutia.
Správna úroveň vlhkosti uľahčuje dýchanie a podporuje pohodlnejší a pokojnejší spánok.
Zníženie prežitia vírusov.
Udržiavanie 40– až 60-percentnej vlhkosti môže znížiť prežitie vírusov.
Kompaktný a prenosný
Na nočnom stolíku zaberie málo miesta a dá sa ľahko vziať na výlet.
Jednoduché a intuitívne použitie.
Jednoduché a intuitívne ovládanie jedným tlačidlom, ktoré zaisťuje konzistentný výkon studenej hmly. Krátko stlačte tlačidlo napájania (nestláčajte tlačidlo dlhšie ako 5 sekúnd).
Vankúšiky s esenciálnymi olejmi.
Pre dodatočné upokojujúce a aromatické výpary, ktoré zabezpečia pohodlné, voľné dýchanie a dobrý spánok, použite až 2 vonné vankúšiky VapoPad s esenciálnymi olejmi; mentol (+ 36M) alebo rozmarín s levanduľou (+ 3M).
Efektívny a účinný.
Ideálny do malej miestnosti. 0,5 litrová nádrž vydrží 4 hodiny bez dopĺňania. Výrobok sa odporúča pre miestnosti do 10 m2.