10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

TrueLife AIR Diffuser D7 Bamboo

TrueLife AIR Diffuser D7 Bamboo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu Difuzér AIR Diffuser D7 Bamboo je vyrobený z bambusového dreva prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou počas niekoľkých málo okamihov.
Už sa nepredáva
38,30 €
Tovar od: Vivantis
38,30 €
Iní predajci

Popis

Aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu Difuzér AIR Diffuser D7 Bamboo je vyrobený z bambusového dreva prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou počas niekoľkých málo okamihov. Na aroma terapii sa už nemusíte objednávať, s pomocou difuzéra si vytvoríte atmosféru svojich predstáv, nech sa chystáte meditovať alebo len príjemne relaxovať. Stačí do nádržky s vodou pridať pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja a Oil Flow ® technológia sa postará o zvyšok. Difuzér eliminuje okolité pachy a prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou. Využijete ho ale aj ako zvlhčovač vzduchu. Funguje na princípe ultrazvuku, vodu v nádrži mení na jemnú paru, ktorá sa mieša so vzduchom v miestnosti a takmer okamžite ho zvlhčuje na optimálnu hodnotu.

Atmosféra podľa vašich predstáv
Difuzér prevonia vzduch v miestnosti počas chvíľky, stačí do nádržky pridať pár kvapiek esenciálneho oleja. Či už ste milovníkmi aroma terapia, chcete si vytvoriť príjemnú relaxačnú atmosféru alebo vás trápia nepríjemné pachy z okolia, difuzér pre vás bude ideálnym pomocníkom. Funguje na princípe ultrazvuku, ktorý mení vodu v nádržke na jemnú paru. Na výber máte zo 14 variantov farebného LED podsvietenie. Poteší vás iste aj jeho kvalitný materiál a luxusný dizajn.

2v1
Difuzér funguje aj ako zvlhčovač vzduchu, takže ak práve nie ste v nálade na aroma terapiu, stačí naplniť nádržku iba vodou. Pomocou jedného tlačidla zahájite proces zvlhčovania, difuzér začne vypúšťať do vzduchu v miestnosti jemnú paru, ktorá ho okamžite začne zvlhčovať na optimálnu hodnotu. Správna vlhkosť vzduchu pôsobí priaznivo na dýchacie cesty a môže pomôcť pri riešení problémov so suchou pokožkou, ekzémy alebo astmou. Požadované množstvo pary si jednoducho nastavíte pomocou príslušného tlačidla.

Dlhá výdrž, nízka hlučnosť, jednoduchá obsluha
Vodná nádrž difuzéra má kapacitu 200 ml a vystačí na 9 hodín nepretržitej prevádzky. Bez obáv môžete difuzér nechať zapnutý aj na noc, vďaka nízkej hlučnosti vás nebude pri spánku rušiť. Vďaka automatickému indikátoru nedostatku vody sa difuzér pri nízkych hladinách vody sám vypne. Nehrozí tak skrat ani prehriatiu. Obsluha je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Na ovládanie slúži dve tlačidlá, ktorými difuzér zapnete aj vypnete, prípadne nastavíte požadovanú intenzitu pary alebo farbu LED podsvietenie.