Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

TrueLife AIR Diffuser D5 Dark

TrueLife AIR Diffuser D5 Dark

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu AIR Diffuser D5 Dark Vám vytvorí vám príjemnú atmosféru pre relaxáciu, cvičenie jogy alebo meditáciu. Stačí do nádržky s vodou pridať pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja a Oil Flow ® technológia sa postará o zvyšok. Celý popis
Momentálne nedostupné.
34,80 €
Tovar od: Vivantis
34,80 €
Iní predajci

Popis

Aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu AIR Diffuser D5 Dark Vám vytvorí vám príjemnú atmosféru pre relaxáciu, cvičenie jogy alebo meditáciu. Stačí do nádržky s vodou pridať pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja a Oil Flow ® technológia sa postará o zvyšok. Difuzér eliminuje okolité pachy a prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou. Využijete ho aj ako zvlhčovač vzduchu. Funguje na princípe ultrazvuku, vodu v nádrži mení na jemnú paru, ktorá sa mieša so vzduchom v miestnosti a takmer okamžite ho zvlhčuje na optimálnu hodnotu.

Atmosféra podľa vašich predstáv
Difuzér prevonia vzduch v miestnosti počas chvíľky, stačí do nádržky pridať pár kvapiek esenciálneho oleja. Či už ste milovníkmi aroma terapia, chcete si vytvoriť príjemnú relaxačnú atmosféru alebo vás trápia nepríjemné pachy z okolia, difuzér pre vás bude ideálnym pomocníkom. Na výber máte zo 14 variantov farebného LED podsvietenie. Poteší vás iste aj svojím originálnym, a napriek tomu nadčasovým dizajnom.

2v1
Difuzér funguje aj ako zvlhčovač vzduchu, takže ak práve nie ste v nálade na aroma terapiu, stačí naplniť nádržku iba vodou. Pomocou jedného tlačidla zahájite proces zvlhčovania, difuzér začne vypúšťať do vzduchu v miestnosti jemnú paru, ktorá ho okamžite začne zvlhčovať na optimálnu hodnotu. Správna vlhkosť vzduchu pôsobí priaznivo na dýchacie cesty a môže pomôcť pri riešení problémov so suchou pokožkou, ekzémy alebo astmou. Požadované množstvo pary si jednoducho nastavíte pomocou príslušného tlačidla.

Dlhá výdrž, nízka hlučnosť, jednoduchá obsluha
Vodná nádrž difuzéra má kapacitu 300 ml a vystačí na 10 hodín nepretržitej prevádzky. Bez obáv môžete difuzér nechať zapnutý aj na noc, vďaka nízkej hlučnosti vás nebude pri spánku rušiť. Vďaka automatickému indikátoru nedostatku vody sa difuzér pri nízkych hladinách vody sám vypne. Nehrozí tak skrat ani prehriatiu. Obsluha je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Na ovládanie slúži tri tlačidlá, ktorými difuzér zapnete aj vypnete, nastavíte časovač, prípadne nastavíte požadovanú intenzitu pary alebo farbu LED podsvietenie.

Technické parametre:
  • Odporúčaná veľkosť miestnosti: 30 m2
  • Čas prevádzky: Až 10 hodín
  • Spotreba: 7 W
  • Ultrazvukový systém: ÁNO
  • Počet stupňov výkonu: 3 – vysoký výkon, nízky výkon, prerušovaný mód
  • Objem nádrže na vodu: 300 ml
  • Aromaterapia: ÁNO
  • Časovač: Áno – 60 minút / 120 minút / 180 minút
  • Osvetlenie: Áno – 14 farieb
  • Funkcia osvetlenia: Striedanie farieb, jedna farba