Stadler Form Oskar Little Black

Stadler Form Oskar Little Black

Naparovací zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR little v čiernej farbe s veľmi nízkou spotrebou el. energie.
Ovládací panel sa nachádza na hornej strane prístroja, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie, ktorá zaplní miestnosť vôňou rovnomerne spolu s vlhkosťou.
Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
99 €
Vrátane RP a DPH

Na sklade 3 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 822408

Popis

4K Ultra HD 4K Ultra HD

Hlavné prednosti:

 • Dlhodobý a pravidelný pobyt v miestnosti, kde je nízka vlhkosť vzduchu, rozhodne nie je nič príjemné. Suchý vzduch v miestnosti dráždi ku kašľu a vysušuje sliznicu, ktorú potom činí zraniteľnejšou voči vírusom, baktériám a roztočom. Najefektívnejšou a najrýchlejšou cestou, ako sa suchého vzduchu v miestnosti zbaviť, je obstaranie kvalitného zvlhčovača vzduchu.
 • Evaporačný zvlhčovač vzduchu OSKAR pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný, pretože vlhkosť v miestnosti stúpa pomerne rýchlo, ale zároveň nehrozí presýteniu vzduchu vodnými parami.
 • OSKAR Little disponuje antibakteriálnou filtračnou kazetou vyrobenou z rastlín a textilného vlákna, po ktorej stúpa voda smerom nahor.

  Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti.

 • Oproti konkurencii v kategórii do 30 m2 je OSKAR veľmi výkonný – pri vyššej z dvoch rýchlostí ventilátora totiž dokáže do vzduchu počas hodiny dostať až 200 g vody. Jeho vysoké pracovné nasadenie však vaše zmysly nespoznajú – pre oči je prirodzene odparená vodná para neviditeľná a maximálny hluk, ktorý OSKAR vydáva, je hlasný asi ako ľudský šepot.
 • Ovládací panel sa nachádza na hornej strane prístroja, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. OSKAR Little je extrémne ekonomický – jeho okamžitý príkon sa pohybuje medzi 6– 18 W. Nízku spotrebu potom ešte podtrhuje možnosť vypnúť podsvietenie ovládacieho panelu, čo sa hodí najmä v spálni počas nočných hodín. Kvalitu filtračných kaziet si OSKAR postráži sám a v prípade nutnosti výmeny vás upozorní.
 • OSKAR Little je plne automatický. Akonáhle mu v jeho 2,5litrovej nádobe dojde voda, sám sa vypne. Jej opätovné doplnenie zvládne vďaka výklopným dvierkam úplne každý, stačí k tomu kanvička alebo pohár s vodou.

  Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie, ktorá zaplní miestnosť vôňou rovnomerne spolu s vlhkosťou.

Vlastnosti

Kompaktné rozmery

OSKAR je dnes už kultový zvlhčovač vzduchu, lebo v celej histórii značky Stadler Form zaujíma prvé miesto na rebríčku najpredávanejších zvlhčovačov. Vďačí za to iste aj svojim rozmerom.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Pracovitý a tichý

OSKAR je výnimočne tichý spoločník, ktorého pracovné tempo je vražedné. Do vzduchu dostane za hodinu až 200 g vody.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Množstvo funkcií a vychytávok

Odkiaľ začať? Ultratichý chod, automatické vypnutie pri vyčerpaní vody, nočný režim, dva rýchlostné režimy. Funkcií a vymožeností má OSKAR naozaj veľa.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Ekologicky šetrný materiál

Stadler Form myslí ekologicky, čo dokazuje inovovaný filter pre zvlhčovače vzduchu radu OSKAR. Nové filtre sú vyrobené výhradne z rastlinných a textilných vlákien a tiež v nich nie je použitý ani kúsok plastu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Indikácia vody v prístroji

Letmým pohľadom zistíte, či je v prístroji dostatok vody či ju bude treba doplniť.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Jednoduché doplnenie vody

Výklopné dvierka na bočnej strane prístroja slúžia pre jednoduché doplnenie vody. Nie je teda potrebné zvlhčovač zložito rozoberať, na doplnenie vám bohato postačí kanvička či pohárik.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Osviežte vzduch vôňou!

Obľúbená aróma esencie podporí zvlhčený vzduch, zrelaxuje myseľ a dodá do vášho domova nádych pohody a pokoja.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

4 farebné vyhotovenia

Máte radi klasiku (biela, čierna) alebo radšej niečo extra (bronzová, limetková)? Vyberte si OSKARA, ktorý sa vám najviac pozdáva.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technické parametre

 • zvlhčovač vzduchu s veľmi nízkou spotrebou el. energie
 • príkon: 6 – 15 W
 • dávkovač vôňe
 • 2 výstupné úrovne
 • nočný režim
 • automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu
 • u prístroja je priložená Antibakteriálna strieborná kocka
 • množstvo vypúšťanej pary: max 200 g/h
 • objem nádoby na vodu: 2,5 litra
 • rozmery: – 246 × 290 × 175 mm
 • hmotnosť: 2.5 kg
 • farba: čierna