Stadler Form Eva White - použité

Stadler Form Eva White - použité

Použité
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form EVA STD100452–1 v bielom prevedení je unikátny z hľadiska použitej technológie. Ako jediná na svete totiž pri automatickom režime používa adaptívny spôsob zvlhčovania. To znamená, že čím je rozdiel medzi aktuálnou vlhkosťou v miestnosti a nastavenou cieľovou vlhkosťou na hydrostatu menšie, tým nižší výkon EVY je. Výsledkom je, že prístroj udržuje požadovanú vlhkosť v miestnosti úsporne a v dôsledku toho aj veľmi ticho. Okrem toho je EVA tiež presnejšia ako konkurenčné zvlhčovače, a to s pomocou externého vlhkostného snímača, ktorý funguje zároveň ako diaľkový ovládač k prístroju. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
159 €
Vrátane RP a DPH
106,70 €
-32%

Už sa nepredáva

Použité

Tovar nesie známky používania, ktoré neovplyvňujú jeho funkciu. Záruka 12 mesiacov. Môže mať poškodený alebo náhradný obal.
Tovar nesie známky používania, ktoré neovplyvňujú jeho funkciu. Záruka 12 mesiacov. Môže mať poškodený alebo náhradný obal.

Kód: 2847903

Popis

Vlastnosti

EVA – citlivý a výkonný zvlhčovač!

Dlhodobý a pravidelný pobyt v miestnosti, kde je nízka vlhkosť vzduchu, rozhodne nie je nič príjemné. Suchý vzduch totiž dráždi ku kašľu, vysušuje sliznicu a robí ju zraniteľnejšou voči vírusom, baktériám či roztočom. Najefektívnejšou a najrýchlejšou cestou, ako sa suchého vzduchu v miestnosti zbaviť, je obstaranie kvalitného zvlhčovača vzduchu.

Hovorí sa, že pokrok nezastavíš – u nového švajčiarskeho zvlhčovača EVA to vďaka mnohým inováciám platí na 100%. Zvlhčovač vzduchu z dielne švajčiarskeho dizajnéra Mattiho Walkera pracuje na ultrazvukovom princípe. Rýchlo vibrujúca doštička prenáša kmitania na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohto princípu je nízka spotreba energie pri masívnom výkonu.

EVA, ktorá je k dispozícii v bielom a čiernom farebnom prevedení, je však absolútne unikátny z hľadiska použitej technológie. Ako jediná na svete totiž pri automatickom režime používa adaptívny spôsob zvlhčovania. To znamená, že čím je rozdiel medzi aktuálnou vlhkosťou v miestnosti a nastavenou cieľovou vlhkosťou na hydrostatu menšie, tým nižší výkon EVY je. Výsledkom je, že prístroj udržuje požadovanú vlhkosť v miestnosti úsporne a v dôsledku toho aj veľmi ticho. Okrem toho je EVA tiež presnejšia ako konkurenčné zvlhčovače, a to vďaka externému vlhkostnému čidlu, ktoré funguje zároveň ako diaľkový ovládač k prístroju.

Vďaka ohromujúcemu výkonu, kedy na najvyšší z piatich úrovní výkonu dostane do vzduchu 550 g vody za hodinu, si EVA poradí i s miestnosťami o gigantických rozmeroch až 80 m2. Nádoba na vodu pojme 6,3 litra, na jedno naplnenie tak EVA zvládne pracovať vkuse až 30 hodín. Ultra výkonný ventilátor zaisťuje, že para, ktorú EVA vydychuje, siaha až do výšky 1,4 ma na rozdiel od väčšiny ostatných zvlhčovačov ju preto môžete umiestniť priamo na zem. Tým pádom je zaistená jej rovnomerná distribúcia po celej miestnosti, pričom vybrať si môžete medzi klasickou studenou alebo príjemne teplou vodnou parou, ktorej efektivita zvlhčovania je ešte vyššia.

EVA je vybavená demineralizačným filtrom na vodu a antibakteriálnou striebornou kockou, takže do ovzdušia sa dostane naozaj len čistá vodná para. V kombinácii s ďalšími funkciami, ako je nočný režim s vypnutým podsvietením alebo možnosť distribúcie esenciálnych aróma olejov, ponúka EVA vysoko účinný a zároveň úsporný a tichý spôsob zvlhčenia vzduchu v miestnosti. Je tak moderným pomocníkom do domácnosti/kancelárie, ktorý vo svojej kategórii nemá konkurenciu.
Sexy krivky

Eva v sebe snúbi jedinečný výkon s nadčasovou eleganciou. Navyše sa vyznačuje moderným vzhľadom, a tak sa hodí takmer do každej domácnosti. Pôsobí totiž aj ako štýlový doplnok.

EVA sa vždy prispôsobí

Vyberte si z piatich úrovní výkonu, ktorý vám vyhovuje najviac. Výstupná para stúpa až do výšky 1,4 m, EVU preto môžete umiestniť priamo na zem.

Príhrev vody

Vďaka voliteľnej funkcii predhriatia vody si môžete vybrať medzi klasickou studenou alebo teplú vodnou parou, ktorá je čo do zvlhčovania vzduchu ešte efektívnejšia.

Externý senzor vlhkosti alebo diaľkový ovládač?

Vysoká presnosť zvlhčovania je zaistená pomocou špeciálneho príslušenstva, ktoré plní funkciu externého senzoru vlhkosti a zároveň diaľkového ovládača k prístroju.

Jedinečný spôsob adaptívneho zvlhčovánia

Inovatívna technológia zaisťuje, že EVA zvlhčuje veľmi účinne, ale zároveň citlivo a ticho. Prístroj si sám reguluje výkon na základe rozdielu medzi cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Maximálna výbava a jednoduchá obsluha

Príslušenstvo u EVY obsahuje ako demineralizačný filter, tak antibakteriálnu striebornú kocku. Nádoba na vodu má veľký objem, takže sa nemusíte báť neustáleho doplňovania ako u iných menších prístrojov. Aj tak však poteší vychytávka ako je doplňovanie za prevádzky.

Prevoňajte si domácnosť

EVA umožňuje používať v špeciálnom boxe i vaše obľúbené aroma esencie. Okrem zvlhčovania vzduchu tak má aj aromaterapeutické účinky.

2 farebné prevedenia

EVA je k dispozícii v dvoch farbách – biela a čierna. Každý si tak môže vybrať EVU, ktorá sa mu najviac pozdáva.

Technické parametre

  • Aróma difuzér
  • Automatický pracovný režim – technológia adaptívneho zvlhčovania (Adaptive humidity™)
  • Externý senzor
  • Diaľkové ovládanie
  • 5 nastaviteľných výstupných úrovní
  • Digitálne nastaviteľný hydrostat
  • Možnosť príhrevu vody
  • Nočný režim (stmievateľné osvetlenie)
  • Automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu