Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
mesačne

Ústne vody a zubné pasty

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Ústne vody a zubné pasty u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Ústne vody a zubné pasty alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Ústne vody a zubné pasty nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
mesačne
Upresniť parametre
Elmex Zubná pasta kids 50 ml tripack Sensodyne Natural White zubná pasta s aktívnym uhlím 3x75 ml
Elmex Zubná pasta kids 50 ml tripack

Detská zubná pasta Elmex kids pri pravidelnom používaní poskytuje ochranu pred zubným kazom pre mliečne zuby a dlhodobú ochrannú bariéru zubnej skloviny. Zubná pasta obsahuje aminofluoridy, a vďaka tomu napomáha predchádzať zubnému kazu. Vhodné už od prvého zuba až do 6 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Elmex Zubná pasta Sensitive 3x 75 ml Sensodyne Natural White zubná pasta s aktívnym uhlím 3x75 ml
Elmex Zubná pasta Sensitive 3x 75 ml

Zubná pasta Elmex Sensitive predstavuje toho správneho každodenného pomocníka v starostlivosti o citlivé zuby. Vďaka obsahu aminfluoridu vytvorí okolo obnažených zubných krčkov ochrannú vrstvu, ktorá zub ochráni pred vznikom zubného kazu. Jemné častice navyše ešte odstraňujú povlak.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sensodyne Natural White zubná pasta s aktívnym uhlím 3x75 ml Sensodyne Natural White zubná pasta s aktívnym uhlím 3x75 ml
Sensodyne Natural White zubná pasta s aktívnym uhlím 3x75 ml

Zubná pasta Sensodyne Natural White s aktívnym uhlím poskytuje ochranu citlivých zubov a súčasne pomáha zachovať ich prirodzenú belosť. Šetrne čistí a chráni pred zubným kazom. Obsahuje fluorid.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Elmex Kids zubná pasta Peuter 0-5 let 2ks Elmex Zubná pasta Sensitive Professional 75 ml tripack
Elmex Kids zubná pasta Peuter 0-5 let 2ks

Elmex Kids Zubná pasta Peuter 2ks tuba je zubná pasta vhodná pre deti vo veku do 5 rokov, teda pre deti, ktorým sa už začali prerezávať prvé mliečne zuby. Zubná pasta Elmex tieto zuby chráni pred zubným kazom, pretože po prerezaní sú viac náchylné k tvorbe zubných kazov, vďaka mäkkosti a poréznosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Elmex Ústna voda 400 ml a zubná pasta Sensitive 75 ml Elmex Zubná pasta Sensitive Professional 75 ml tripack
Elmex Ústna voda 400 ml a zubná pasta Sensitive 75 ml

Súprava ústnej vody (400 ml) a zubnej pasty (75 ml) značky Elmex poskytuje trojaký účinok a klinicky overenú ochranu citlivých zubov. Súprava obsahuje aminfluorid, ktorý tiež pomáha nepretržite posilňovať zuby, ktoré tak chráni proti zubnému kazu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Elmex Zubná pasta Sensitive Professional 75 ml tripack Elmex Zubná pasta Sensitive Professional 75 ml tripack
Elmex Zubná pasta Sensitive Professional 75 ml tripack

Zubná pasta Elmex Sensitive Professional pri pravidelnom používaní napomáha uzatvárať zubné kanáliky a vytvára dlhodobú ochrannú bariéru zubnej skloviny. Rad Sensitive Professional sa vyníma patentovanou technológiou Pro-Argin pre odbúranie zvýšenej citlivosti zubov. Balenie obsahuje 3 kusy

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Elmex Zubná pasta Sensitive Professional Whitening 75 ml tripack Elmex Zubná pasta Sensitive Professional Whitening 75 ml tripack
Elmex Zubná pasta Sensitive Professional Whitening 75 ml tripack

Zubná pasta Elmex Sensitive Professional Whitening pri pravidelnom používaní napomáha uzatvárať zubné kanáliky, vytvára dlhodobú ochrannú bariéru zubnej skloviny a šetrne bieli zuby. Rad Sensitive Professional sa vyníma patentovanou technológiou Pro-Argin pre odbúranie zvýšenej citlivosti zubov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hello Coco PAP+ sada na bielenie zubov (Teeth Whitening LED Kit) Elmex Zubná pasta Sensitive Professional Whitening 75 ml tripack
Hello Coco PAP+ sada na bielenie zubov (Teeth Whitening LED Kit)

Naša najsilnejšia súprava na bielenie zubov. Dodáva sa s 3 našimi precíznymi perami nabitými našim extra pevným bieliacim PAP gélom. Odstraňuje škvrny a povlak vzniknutý od kávy, vína, čaju a fajčenia.

môžete mať 02.06 - 05.06

Pecka cena
Listerine Coolmint 1000ml Elmex Zubná pasta Sensitive Professional Whitening 75 ml tripack
Listerine Coolmint 1000ml

Ústna voda Listerine je antiseptická ústna voda vhodná pre každodenné dlhodobé užívanie. Chráni zuby pred baktériami spôsobujúcimi zubný plak a následný zubný kaz. Je viac než vhodná aj pri problémoch s ďasnami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Listerine Ústna voda proti zápalu ďasien Gum Therapy 250 ml Listerine Ústna voda s bieliacim účinkom Advanced White Mild Taste (Objem 500 ml)
Listerine Ústna voda proti zápalu ďasien Gum Therapy 250 ml

Ústna voda proti zápalu ďasien Gum Therapy slúži na liečbu zápalu ďasien a dennej ochrane ďasien. Je tiež možné ju používať dlhodobo na ochranu ďasien pred opakovanými zápalmi. Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá bráni priľnutiu baktérií zubného povlaku, a tým lieči zápal ďasien a zabraňuje jeho vzniku.

môžete mať 02.06 - 05.06

Partner: Vivantis
Listerine Ústna voda s bieliacim účinkom Advanced White Mild Taste (Objem 500 ml) Listerine Ústna voda s bieliacim účinkom Advanced White Mild Taste (Objem 500 ml)
Listerine Ústna voda s bieliacim účinkom Advanced White Mild Taste (Objem 500 ml)

Ústna voda LISTERINE® Advanced White Mild Taste pri používaní dvakrát denne preukázateľne odstraňuje škvrny na zuboch a predchádza vzniku nových škvŕn a zafarbenia – pre belšie zuby už za jeden týždeň.

môžete mať 02.06 - 05.06

Partner: Vivantis
Sensodyne Anti Caries zubná pasta proti zubnému kazu 3x 75ml Listerine Ústna voda s bieliacim účinkom Advanced White Mild Taste (Objem 500 ml)
Sensodyne Anti Caries zubná pasta proti zubnému kazu 3x 75ml

Sensodyne Proti zubnému kazu ZP 75 ml prináša pretrvávajúcu ochranu citlivých zubov, silnejšie zuby a zdravšie ďasná pri čistení zubov 2× denne. Obsahuje zinok a pomáha bojovať s baktériami v zubnom povlaku a udržiavať ďasná zdravšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL