Elmex Zubná pasta Junior 2ks
7,90 € 5 €

Elmex Zubná pasta Junior 2ks je zubná pasta vhodná pre deti vo veku od 6 do 12 rokov, teda pre deti, ktorým sa už začali prerezávať prvé trvalé zuby. Zubná pasta Elmex tieto zuby chráni pred zubným kazom, pretože po prerezaní sú viac náchylné k tvorbe zubných kazov, vďaka mäkkosti a pórovitosti.

Elmex Zubná pasta 2ks-41%

Elmex Zubná pasta 2ks

Hodnotenie: 5
7,90 € 4,60 €

Akcia

Elmex Zubná pasta Anti Caries 2ks tuba je výhodný balíček pre tú najlepšiu starostlivosť o váš chrup. Zubná pasta poskytuje vašim zubom optimálnu dlhodobú ochranu pred zubným kazom a remineralizuje zubný kaz v ranom štádiu.

Elmex Zubná pasta Sensitive Plus 2ks-41%
7,90 € 4,60 €

Akcia

Elmex Zubná pasta Sensitive Plus 2ks bola vyvinutá špeciálne pre starostlivosť, ale taktiež pre ochranu obnažených zubných krčkov. V prípade, že máte problémy so zvýšenou citlivosťou zubov napr. pri pití teplých či studených nápojov, je Elmex Sensitive Plus pre vás najvhodnejší.

Elmex Zubná pasta Sensitive Whitening 2ks
7,25 € 5,40 €

Elmex Zubná pasta Sensitive Whitening 2ks vytvára trvalú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred bolestivými podnetmi a kazmi v krčkovej oblasti. Špeciálne zloženie jemne odstraňuje škvrny a obnovuje prirodzenú belosť vašich zubov.

Elmex Ústna voda 2 x 400 ml
10,90 € 8,90 €

Elmex Ústna voda 400 ml 2ks poskytuje pri pravidelnom používaní efektívnu ochranu pred zubným kazom najmä v ťažko dostupných miestach. Vhodná ako následná starostlivosť po čistení zubov kefkou.

Elmex Zubná pasta Junior 75 ml
4,63 € 3,50 €

Elmex detská zubná pasta je určená pre každodennú starostlivosť a ochranu mliečnych zubov pred zubným kazom. Ich sklovina je mäkšia a nie je ešte úplne vyvinutá. Má jemnú chuť, ktorá motivuje deti k čisteniu zubov. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive Plus ústna voda 2 x 400 ml
10,90 € 8,90 €

Elmex Sensitive ústna voda 400 ml 2ks pre citlivé zuby je ústna voda vyvinutá špeciálne pre starostlivosť o obnažené zubné krčky. Podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni pred zvýšenou kazivosťou.

Elmex Junior ústna voda 400 ml
7,75 € 5 €

Elmex Ústna voda Junior je ústna voda bez obsahu alkoholu s jemnou mentolovou príchuťou. Je určená ako doplnková ochrana pred zubným kazom pre deti vo veku 6 až 12 rokov. Objem 400 ml.

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml
5,02 € 3,60 €

Trpíte obnaženými zubnými krčkami a nemôžete preto používať zubné pasty pre belší chrup? Zubná pasta Elmex Sensitive Whitening prináša riešenie. Vďaka obsahu aminfluoridu mineralizuje a chráni precitlivené zuby a obnažené kŕčky. Zároveň tiež odstraňuje škvrny a prispieva k prirodzenej belosti vašich zubov.

Elmex Caries Protection zubní pasta 75 ml
5,02 € 3,90 €

Elmex chrání a mineralizuje zuby vysoce účinnou látkou-aminofluoridem. Rychle se rozptyluje na zubním povrchu, podporuje pronikání minerálů do zubní skloviny a činí ji odolnější před zubním kazem. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75 ml
6,19 € 5 €

Exkluzívne a patentované zloženie zubnej pasty Elmex Sensitive Professional s PRO-Argin technológiou, je najnovší pokrok v starostlivosti o citlivé zuby. Zubná pasta uzatvára dentínové tubuly, ktoré vedú k nervovým zakončeniam a tým blokuje bolesť. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml
5,02 € 3,50 €

Elmex chráni a mineralizuje zuby vysoko účinnou látkou-aminofluoridem. Rýchlo sa rozptyľuje na zubnom povrchu, podporuje prenikanie minerálov do zubnej skloviny a robí ju odolnejšou pred zubným kazom. Objem 75 ml.

Elmex Dental Enamel Protection Professional zubní pasta 75 ml
6,19 € 5 €

Elmex Dental Enamel Protection Professional so svojou jedinečnou technológiou mikro ochrany poskytuje účinnejšiu ochranu pred stratou zubnej skloviny než bežná zubná pasta. Aktívne zložky sú prenášané priamo na povrch zubov, aby sa zabránilo prvým mikroskopicky malým poškodeniam. Objem 75 ml.

Elmex Caries Protection ústna voda 400 ml
7,75 € 5,40 €

Elmex ústna voda bez alkoholu je určená pre optimálnu prevenciu proti zubnému kazu. Aminfluoridy robia sklovinu odolnejšou a navyše vytvárajú ochrannú vrstvu na všetkých zubných plôškach. Objem 400 ml.

Elmex Mentol Free zubní pasta 75 ml
5,02 € 3,60 €

Švajčiarsky špecialisti vyvinuli v spolupráci s lekármi špeciálnej zubnú pastu Elmex bez mentolu, aby umožnili pacientom užívajúci homeopatické prípravky efektívnu starostlivosť o ústnu dutinu. Pasta je účinným prostriedkom pri ochrane proti zubnému kazu. Neobsahuje mätu, mentol ani iné silice. Objem 75 ml.

Elmex Intensive Cleaning zubná pasta 50 ml
7,75 € 5,80 €

Elmex Intensive Cleaning je zubná pasta, ktorá nielen chráni vaše zuby pred zubným kazom, ale navyše ich aj krásne leští a čistí a podporuje tak účinok profesionálneho bielenia zubov. Objem 50 ml.

Elmex Kids zubná pasta Peuter 0-5 let 2ks-52%
7,20 € 3,40 €

Akcia

Elmex Kids Zubná pasta Peuter 2ks tuba je zubná pasta vhodná pre deti vo veku do 5 rokov, teda pre deti, ktorým sa už začali prerezávať prvé mliečne zuby. Zubná pasta Elmex tieto zuby chráni pred zubným kazom, pretože po prerezaní sú viac náchylné k tvorbe zubných kazov, vďaka mäkkosti a poréznosti.

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
6,19 € 4,30 €

Exkluzívne a patentované zloženie zubnej pasty Elmex Sensitive Professional Whitening s PRO-Argin technológiou, je najnovší pokrok v starostlivosti o citlivé zuby. Zubná pasta uzatvára dentínové tubuly, ktoré vedú k nervovým zakončeniam a tým blokuje bolesť. Objem 75 ml.

Elmex Zubná pasta Sensitive 3x 75 ml-23%
9 € 6,90 €

Akcia

Zubná pasta Elmex Sensitive predstavuje toho správneho každodenného pomocníka v starostlivosti o citlivé zuby. Vďaka obsahu aminfluoridu vytvorí okolo obnažených zubných krčkov ochrannú vrstvu, ktorá zub ochráni pred vznikom zubného kazu. Jemné častice navyše ešte odstraňujú povlak.

Elmex Zubná pasta Sensitive Whitening 3x 75 ml-23%
9 € 6,90 €

Akcia

Zubná pasta Elmex Sensitive Whitening predstavuje toho správneho každodenného pomocníka v starostlivosti o citlivé zuby navyše s bieliacim účinkom. Vďaka obsahu aminfluoridu vytvorí okolo obnažených zubných krčkov ochrannú vrstvu, ktorá zub ochráni pred vznikom zubného kazu. Jemné častice navyše ešte odstraňujú povlak.

Elmex Zubná pasta Caries Protection Whitening 3x 75 ml-35%
9 € 5,80 €

Akcia

Zubná pasta Elmex Caries Protection Whitening predstavuje toho správneho každodenného pomocníka v boji proti zubnému kazu. Zároveň však tiež odstraňuje škvrny a prispieva k prirodzenej belosti zubov.

Elmex Zubná pasta Caries Protection 3x 75 ml-23%
9 € 6,90 €

Akcia

Zubná pasta Elmex Caries Protection je ideálnym pomocníkom v boji proti zubnému kazu vďaka špeciálnej zložke aminfluoridu. A zvláda nielen to. Zároveň odstraňuje škvrny a prispieva k prirodzenej belosti zubov.

Elmex Anti Caries ústna voda 400 ml-50%
6,28 € 3,10 €

Akcia

Elmex Ústna voda Anti Caries poskytuje pri pravidelnom používaní efektívnu ochranu pred zubným kazom najmä v ťažko dostupných miestach. Vhodná ako následná starostlivosť po čistení zubov kefkou. Objem 400 ml.

Elmex Detská zubná pasta 50 ml
3,85 € 3,10 €

Elmex Zubná pasta pre deti je ideálnou zubnou pastou pre mliečne detské zúbky, ktoré chráni pred kazivosťou a udržuje ich stále zdravé. Zubná pasta je vhodná pre všetky deti až do 6 rokov.

Elmex Sensitive Professional ústní voda 400 ml-40%
9,73 € 5,80 €

Akcia

Ústní voda Sensitive Professional poskytuje zubům dokonalou ochranu před zubním kazem a plakem a současně chrání citlivé zubní krčky. Elmex ústní voda vytváří na obnažených zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit nepříjemným vjemům.

Elmex Anti Caries Professional zubná pasta 75 ml
6,28 € 3,70 €

Elmex Zubná pasta Anti Caries Professional je určená pre maximálnu ochranu pred zubným kazom. Obsahuje účinnú látku, ktorá neutralizuje cukor v ústach a zubnom povlaku. Zubná pasta remineralizuje zubný kaz už v ranom štádiu. Objem 75 ml.

Elmex Zubná pasta ANTI CARIES PROFESSIO
6 € 4,60 €

Zubná pasta Elmex ANTI CARIES PROFESSIONAL s unikátnou technológiou neutralizácie cukrových kyselín, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysoko účinnou ochranou proti vzniku zubnému kazu. Je klinicky overené, že má 4× účinnejšiu remineralizáciu pre silnejšie zuby.

Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta 75 ml-38%
5,04 € 3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zubní pasta Caries Protection Whitening chrání zuby před zubním kazem. Odstraňuje skvrny na zubní sklovině a navrací jí její přirozenou bělost. Zubní pasta Elmex se stará o zdraví vaší dutiny ústní.

Elmex Zubná kefka Interdental Expert
5 € 3,80 €

Zubná kefka Elmex INTERDENTAL je jednotkou v odstránení zubného povlaku v ťažko dostupných miestach. Vďaka novej unikátnej technológii vlákien odstraňuje hlboký povlak medzi zubami a pozdĺž línie ďasien. Ide o švajčiarsky produkt v prémiovej kvalite.

Elmex Ústna voda 400 ml a zubná pasta Sensitive 75 ml
7,39 € 5,80 €

Súprava ústnej vody (400 ml) a zubnej pasty (75 ml) značky Elmex poskytuje trojaký účinok a klinicky overenú ochranu citlivých zubov. Súprava obsahuje aminfluorid, ktorý tiež pomáha nepretržite posilňovať zuby, ktoré tak chráni proti zubnému kazu.

Elmex Kids Peuter 0-5 rokov zubná pasta 75 ml
5,10 € 3,10 €

Elmex Zubná pasta Junior tuba je zubná pasta vhodná pre deti vo veku do 5 rokov, teda pre deti, ktorým sa už začali prerezávať prvé mliečne zuby. Zubná pasta Elmex tieto zuby chráni pred zubným kazom, pretože po prerezaní sú viac náchylné k tvorbe zubných kazov, vďaka mäkkosti a poréznosti.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: