Curaprox White is Black zubná pasta 90 ml
25,13 € 19,50 €

Bieliaca zubná pasta Curaprox White is Black 90 ml odstraňuje zo zubov škvrny prostredníctvom aktívneho uhlia – bez abrazívnych a bieliacich látok. Neobsahuje chlór, SLS, chráni zuby pred zubným kazom a povlakom a posilňuje ich. Jemná limetkovo-mätová príchuť.

Curaprox White is Black zubná pasta 90 ml + kefka-33%
29,57 € 19,60 €

Akcia

Bieliaca zubná pasta Curaprox White is Black 90 ml odstraňuje zo zubov škvrny prostredníctvom aktívneho uhlia – bez abrazívnych a bieliacich látok. Neobsahuje chlór, SLS, chráni zuby pred zubným kazom a povlakom a posilňuje ich. Jemná limetkovo-mätová príchuť. V balení spolu s Curaprox kefkou.

Curaprox Enzycal 1450 zubní pasta 75 ml
6,54 € 5 €

Zubní pasta Curaprox Enzycal posiluje přirozený obranný systém v našich ústech. Komplex enzymů chrání zuby a zubní sklovinu, vytváří v ústech optimální prostředí. Objem 75 ml.

Curaprox Enzycal 950 zubní pasta 75 ml
6,54 € 5 €

Zubní pasta Curaprox Enzycal představuje dvojnásobnou ochranu proti zubnímu kazu. Kombinace fluoridů a enzymů násobí ochranu proti vzniku zubního kazu, přitom je šetrná k zubům díky nízké abrazivitě. Objem 75 ml.

Curaprox Enzycal Zero zubní pasta 75 ml
6,54 € 5 €

Zubní pasta Curaprox Enzycal představuje ochranu proti zubnímu kazu. Kombinace fluoridů a enzymů chrání zuby a zubní sklovinu, vytváří v ústech optimální prostředí a neobsahuje žádné agresivní látky. Objem 75 ml.

Curaprox Black is White zubná pasta 90 ml
25,13 € 19,50 €

Bieliaca zubná pasta Curaprox Black is White 90 ml odstraňuje zo zubov škvrny prostredníctvom aktívneho uhlia – bez abrazívnych a bieliacich látok. Neobsahuje chlór, SLS, chráni zuby pred zubným kazom a povlakom a posilňuje ich. Jemná limetkovo-mätová príchuť.

Curaprox Be You - pasta s príchuťou gin tonic 90 ml + kefka 5460
15 € 13,20 €

Sada na čistenie zubov Be You – pasta s príchuťou gin tonic 90 ml a kefka 5460 od švajčiarskej značky Curaprox, to je to pravé pre vaše zuby. Set Challenger ponúka bieliacu zubnú pastu s príchuťou ginu s tonikom, ktorá je samozrejme bez alkoholu, a doplnenú ultra jemnou kefkou pre zdravie vašich zubov a ďasien.

Curaprox Black is White zubná pasta 90 ml + kefka
29,57 € 23,40 €

Bieliaca zubná pasta Curaprox Black is White 90 ml odstraňuje zo zubov škvrny prostredníctvom aktívneho uhlia – bez abrazívnych a bieliacich látok. Neobsahuje chlór, SLS, chráni zuby pred zubným kazom a povlakom a posilňuje ich. Jemná limetkovo-mätová príchuť. V balení spolu s Curaprox kefkou.

Curaprox Ortho Wax
5,74 € 4,60 €

Každý so strojčekom vie, aké ťažké je si na neho zvyknúť a ako nepríjemný, najmä zo začiatku, dokážu byť. Preto firma Curaprox ponúka Ortho Wax – parafínový vosk, s ktorým zaoblíme ostré hrany zámočkov strojčeka tak, aby neškriabali a jazyk a tvár si na neho lepšie zvykli.

Curaprox BE YOU six-tastes pasty 6 x 10 ml + kefka CS 5460
15 € 14,70 €

Sada na čistenie zubov BE YOU six-tastes pasty 6×10ml + kefka CS 5460 od švajčiarskej značky Curaprox, spríjemní každý deň. Sada sa skladá zo 6 mini pást rozdielnymi príchuťami a navyše majú aj bieliaci účinok. To všetko doplnené ultra jemnou kefkou pre zdravie vašich zubov a ďasien.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: