Splat Zubná pasta pre odstránenie škvŕn zo zubov Coffee Out 75 ml

Splat Zubná pasta pre odstránenie škvŕn zo zubov Coffee Out 75 ml


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Zubná pasta pre odstránenie škvŕn zo zubov Coffee Out prináša viditeľný bieliace efekt až o 2 odtiene. Jemná, ale účinná pasta zanecháva zuby dokonale hladké a lesklé. Bieli zuby bez poškodenia zubnej skloviny a osviežuje dych. Celý popis

5.7
5,70 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100031220035

Popis

Popis produktu

Zubná pasta pre odstránenie škvŕn zo zubov Coffee Out prináša viditeľný bieliace efekt až o 2 odtiene. Jemná, ale účinná pasta zanecháva zuby dokonale hladké a lesklé. Bieli zuby bez poškodenia zubnej skloviny a osviežuje dych. Obsahuje kofeín, ktorá pozdvihuje náladu, ďalej horčík pre mineralizáciu skloviny. Vysoký obsah fluoridu 1450 ppm zaisťuje prevenciu proti vzniku zubného kazu. Nespôsobuje alergické reakcie. Klinicky testované.

Neobsahuje: agresívne bieliace a abrazívne zložky, SLS / SLES, farbivá, chlórhexidínu, sacharín ani peroxidy. Neobsahuje uhličitan vápenatý (krieda), ktorý môže poškodiť sklovinu a hydroxymethylglycinát sodný, o ktorom je známe, že spôsobuje alergie. Ako používať: Naneste malé množstvo pasty na zubnú kefku a aspoň 2× denne vyčistite. Náš tip: Vyberte si z ďalších produktov starostlivosti o zubné dutinu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ ústnej hygieny zubná pasta