Meridol Meridol Original zubná pasta 75 ml

Značka: Meridol Náš kód: 1113012
Meridol Meridol Original zubná pasta 75 ml

Meridol Meridol Original zubná pasta 75 ml

Meridol Zubná pasta je vhodná najmä pre osoby s podráždenými ďasnami a častými problémami s bolestivosťou ďasien. Samozrejmosťou je aj ochrana proti zubnému kazu. Celý popis

3.4

3,40 € vrátane DPHBežná cena: 5,05 €, Ušetríte 1,65 € (32 %)

Popis

Popis produktu

Meridol Zubná pasta

Zubná pasta Meridol 75 ml

  • Meridol obsahuje kombináciu dlhodobo pôsobiacich aktívnych zložiek aminfluoridu a fluoridu cínatého – zubná pasta Meridol inaktivuje zvyšky bakteriálneho povlaku, ktoré zostanú po čistení zubnou kefkou, a vyznačuje sa dlhotrvajúcim inhibičným účinkom na tvorbu nového povlaku, ktorý pokračuje ešte dlho po čistení.
  • Zubná pasta Meridol týmto spôsobom podporuje prirodzenú regeneráciu podráždených ďasien.
  • Táto unikátna kombinácia aktívnych zložiek takisto poskytuje optimálnu ochranu pred vznikom zubného kazu.
  • Klinické štúdie preukázali, že väčšia ochrana pred zápalom ďasien je dosiahnutá pri spoločnom použití zubnej pasty Meridol a ústnej vody Meridol.

Cieľová skupina:

  • Ľudia s podráždenými ďasnami.

Hlavné výhody produktu:

  • Podpora regenerácie podráždených ďasien a súčasná ochrana pred zubným kazom.
  • Obsah fluoridu: 1400 ppm

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ ústnej hygieny zubná pasta
Zameranie na INFLAMMATION (BLEEDING) GUMS
Určené pre pre dospelých
Počet kusov v balení 1 ks

Alternatívne produkty

Oral-B White Luxe Perfection Ústna voda 500 ml
3,91 €

3,40 €

S ústnou vodou Oral-B 3D White Luxe Perfection budú zuby belšie už za 7 dní, ak sa používa po čistení zubov. Pomáha odstraňovať zo zubov povrchové škvrny a zanecháva ústa svieže bez nepríjemného štípania alkoholu. Objem 500 ml.


Oral-B Pro-Expert Professional Protection Ústna voda 500 ml
3,91 €

3,40 €

Ak sa ústna voda Oral-B Pro-Expert Professional Protection používa 2-krát denne, poskytuje pre celú ústnu dutinu účinnú každodennú 24-hodinovú ochranu pred vznikom zubného povlaku. Neštípe ako vody s obsahom alkoholu a má príjemnú mätovú príchuť. Objem 500 ml.


Elmex Anti Caries Professional zubná pasta 75 ml
6,28 €

3,40 €

Elmex Zubná pasta Anti Caries Professional je určená pre maximálnu ochranu pred zubným kazom. Obsahuje účinnú látku, ktorá neutralizuje cukor v ústach a zubnom povlaku. Zubná pasta remineralizuje zubný kaz už v ranom štádiu. Objem 75 ml.


FE Zubný bieliaci púder Mentol 30g + 25g Free
5,47 €

3,40 €

Bieliaci zubný púder MENTOL pre bezpečné domáce čistenie a bielenie zubov. Mentol osviežuje dych, odstraňuje žlté sfarbenie zubov. Testované stomatologicky. Balenie 30g + 25g zadarmo.


FE Zubný bieliaci púder Flour 30 g + 25 g Free
5,47 €

3,40 €

Bieliaci zubný púder FLOUR pre bezpečné domáce čistenie a bielenie zubov. Flour nahrádza zubnú pastu. Proti zubnému kazu a odstraňuje šetrne povlak a žlté sfarbenie zo zubov. Balenie 30g + 25g zdarma.


Colgate Kids Minion 250 ml
4,68 €

3,40 €

Ústna voda Colgate Kids – Mimoni poskytuje efektívnu ochranu pred zubným kazom. Je bez alkoholu a farbív. Je určená ako doplnková ochrana pred zubným kazom pre deti vo veku 6 až 12 rokov. Objem 250 ml.


Sensodyne Zubná pasta 75 ml Rapid Rýchla úľava - Extra Fresh
4,65 €

3,40 €

Novinka

Táto zubná pasta je špeciálne určená pre užívateľov s citlivými zubami. Uľaví od bolesti do 60 sekúnd a poskytne dlhotrvajúcu ochranu pred bolesťou zubov. Sensodyne Rapid Extra Fresh prináša klinicky overenú úľavu od bolesti a pomáha ** chrániť pred zubným kazom**.


Lacalut Aktiv zubná pasta 75 ml
5,09 €

3,40 €

Zubná pasta k ochrane proti paradentóze a pri krvácaní z ďasien. Aluminiumlaktát a aluminiumfluorid okamžite sťahuje a spevňuje ďasná a zastavuje ich krvácanie. Vytvrdzuje zubnú sklovinu, a tak bráni vzniku zubného kazu. Objem 75 ml.


FE Zubný bieliaci púder Klinček  30 g + 25 g Free
5,47 €

3,40 €

Bieliaca zubná pasta klinček pre bezpečné čistenie a bielenie zubov. Klinček pôsobí proti krvácaniu a zápalom ďasien. Stomatologický testované. Balenie 30 g + 25 g zdarma.