Listerine Ústna voda proti zápalu ďasien Gum Therapy 250 ml

Listerine Ústna voda proti zápalu ďasien Gum Therapy 250 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ústna voda proti zápalu ďasien Gum Therapy slúži na liečbu zápalu ďasien a denné ochrane ďasien. Je tiež možné ju používať dlhodobo k ochrane ďasien pred opakovanými zápalmi. Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá bráni priľnutiu baktérií zubného povlaku, a tým lieči zápal ďasien a zabraňuje jeho vzniku. Celý popis
5,20 €
Vrátane DPH
4,10 €
-21%
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7022867

Popis

Ústna voda proti zápalu ďasien Gum Therapy slúži na liečbu zápalu ďasien a denné ochrane ďasien. Je tiež možné ju používať dlhodobo k ochrane ďasien pred opakovanými zápalmi. Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá bráni priľnutiu baktérií zubného povlaku, a tým lieči zápal ďasien a zabraňuje jeho vzniku. Pri pravidelnom používaní bráni opakovaným zápalom ďasien a podporuje ich zhojenie do prirodzeného, zdravého stavu. Súčasne je navrhnutá tak, aby nespôsobovala zafarbenie zubov.

Vlastnosti:

  • ústna voda,
  • proti zápalu ďasien,
  • chráni ďasná,
  • vytvára ochrannú vrstvu,
  • bráni opakovaným zápalom ďasien,
  • nezafarbuje zuby.
Ako používať:

Používajte dvakrát denne po vyčistení zubov alebo podľa pokynov svojho zubného lekára. Dobre vypláchnite ústa vodou a potom odmerajte 20 ml (4 × 5 ml čajovej lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien po 30 sekúnd a potom vypľujte.

Zloženie:

Etyl-lauroyl-Argin-hydrochlorid (LAE) 0,147% w/w Ďalšie zložky: čistená voda, sorbitol, alkohol, glycerín, poloxamér 407, aróma, kyselina benzoová, sukralóza, benzoan sodný.