H2 World H2 Dent Care® 60 tabliet - pohodlná ústna hygiena

H2 World H2 Dent Care® 60 tabliet - pohodlná ústna hygiena

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavujeme novú generáciu starostlivosti o ústnu dutinu. Účinky sú oveľa komplexnejšie ako bežné použitie zubnej pasty. Tajomstvo je ukryté v malej voňavej tablete. Celý popis
14,80 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11264359

Popis

Po vložení do úst a rozkúsaní sa vytvorí aromatická zmes, ktorá nielen kvalitne vyčistí zubnú sklovinu, ale tiež dosahuje niečo neočakávané. Zmes v slinách intenzívne produkuje molekulárny vodík, ktorý pôsobí v ústnej dutine a preniká aj do hĺbky. Jeho molekula je taká malá, že nemá žiadne prekážky v sliznici alebo kostiach. To nedokáže žiadny iný produkt. Prenikaním do tkanív má schopnosť reagovať s reaktívnymi formami kyslíka a dusíka.

Výsledkom je takmer okamžitý protizápalový účinok a úľava od bolesti. Túto vlastnosť oceňujú najmä tí, ktorí majú v ústach chronické problémy, ako je ulcerácia, lézie, periodontóza, gingivitida. Penetrácia vodíka do mozgu má neuroprotektívne účinky, takže demencia a Alzheimerova choroba by sa mohli prejaviť v podstatne vyššom veku.

Vyrobené v Českej republike na základe dlhoročného výskumu medzinárodného tímu a v spolupráci s odborníkmi, vedcami a lekármi.

Zložky:

Manitol, draslík, bikarbonát, akácia senegalská guma, oxid kremičitý, mastenec, tapiokový škrob, stearát horečnatý, kopolymér VP/VA, mentol, kyselina askorbová, citrón, horčík, maltodextrín, extrakt Stevia Rebaudiana.

Použitie:

Vložte si jednu tabletu do úst a žujte 5 až 10 sekúnd, kým nevznikne jemná konzistencia. Zuby si čistite klasickým spôsobom mierne navlhčenou zubnou kefkou po 3 minúty. Vypľujte zvyšnú tekutinu, opláchnite a môžete sa usmievať. Najlepšie možné výsledky dosiahnete opakovaním dvakrát denne.

Poznámka: Tabletu neprehĺtajte. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Určené pre dospelých a deti od 12 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte výrobok, ak je obal poškodený.