ActiMaris OROPHARYNX Sprej na zápaly a infekcie 50 ml

ActiMaris OROPHARYNX Sprej na zápaly a infekcie 50 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
ActiMaris OROPHARYNX Sprej sliznicu dekontaminuje, zvlhčuje a upokojuje. Znižuje opuch a uľavuje od bolesti. Ničí mikróby a eliminuje infekciu. Eliminuje zápach z úst. Vhodný i po chirurgických zákrokoch. V prípade poškodenia sliznice podporuje hojenie a urýchľuje procesy granulácie a epitelizácie. Celý popis
13,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

2.8.2021 - 3.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056480086

Popis

ActiMaris OROPHARYNX Sprej sliznicu dekontaminuje, zvlhčuje a upokojuje. Znižuje opuch a uľavuje od bolesti. Ničí mikróby a eliminuje infekciu. Eliminuje zápach z úst. Vhodný i po chirurgických zákrokoch. V prípade poškodenia sliznice podporuje hojenie a urýchľuje procesy granulácie a epitelizácie.

  • 100% prírodné
  • bez konzervantov
  • bez parfumácie
  • Pre celú rodinu

Vysoká účinnosť potvrdená Štátnym zdravotným ústavom!

Zloženie:

Voda, morská soľ, chlórnan sodný. Číry, bezfarebný, alkalický a hypertonický roztok morskej soli s charakteristickou vôňou. Obsahuje 3% morskej soli (sal maris) a 0,2% NaOCl.

Dávkovanie:

Deti do 2 rokov a dojčatá: 1 – 2 vstreky 2 – 3 x denne. V prípade malých detí a dojčiat aplikáciu vždy vopred konzultujte s detským lekárom.

Dospelí a deti od 2 rokov: 1 – 2 vstreky 4 – 5 x denne (vždy po cca 4 hodinách). Možno používať aj počas tehotenstva a dojčenia. Zvyškovú tekutinu môžete prehltnúť.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí! Vyvarujte sa priameho kontaktu s farebnými textíliami – v prípravku obsiahnutý chlórnan sodný môže mať oxidačné alebo bieliace účinky! V prípade styku s farebnými textíliami tieto ihneď opláchnite vodou