The Brushies silikónová kefka na prvé zúbky - VEĽRYBA WILLA

The Brushies silikónová kefka na prvé zúbky - VEĽRYBA WILLA

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zubná kefka The Brushies je vhodná pre deti od 4 týždňov až do 4 rokov. Vyrába sa v USA z certifikovaného potravinárskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný, neobsahuje bisfenol A (PBA) ani ftaláty. Celý popis
8,50 €
Partner: LALALU

Skladom u partnera 5+ kusov

23.4.2021 - 26.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100049162744

Popis

VLASTNOSTI PRODUKTU

Zubná kefka The Brushies je vhodná pre deti od 4 týždňov až do 4 rokov. Vyrába sa v USA z certifikovaného potravinárskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný, neobsahuje bisfenol A (PBA) ani ftaláty. Kefku môžete umývať v umývačke riadu a sterilizovať. Odporúča sa používať ju už odvtedy, ako dieťatku začne vychádzať prvý zúbok. Vďaka extra mäkkému silikónu, z ktorého je kefka vyrobená, ju deti radi používajú aj na masírovanie ďasien. Týmto spôsobom pomáha zúbkom, aby sa rýchlejšie prerezali.

  • Rozmer: 10,5 × 2 × 7 cm.

VÝHODY PRVEJ ZUBNEJ KEFKY THE BRUSHIES

  1. VYROBENÁ V USA Z BEZPEČNÉHO POTRAVINÁRSKEHO SILIKÓNU
  2. DÁ SA UMÝVAŤ V UMÝVAČKE RIADU A STERILIZOVAŤ
  3. EXTRA MÄKKÝ SILIKÓN JE PRÍJEMNÝ AJ NA MASÍROVANIE ĎASIEN
  4. DETI SI ZAMILUJÚ HRAVÝ DIZAJN V TVARE OBĽÚBENÉHO ZVIERATKA

O ZNAČKE

Detské silikónové kefky The Brushies vytvorili dve ženy, ktoré sú obe mamy aj doktorky. Prvou je zubárka Hilary Fritsch, ktorá počas svojej kariéry vytrhla deťom nejeden skazený zúbok a povedala si, že so svojimi deťmi nič podobné zažiť nechce. Tou druhou je jej kamarátka – psychologička Colleen T. Crowley, ktorá už dávno pochopila, že deti sa všetko najlepšie učia hrou. Preto spojili svoje sily a vytvorili unikátne silikónové kefky Brushies, ktoré si zamilovali deti aj rodičia po celom svete. Sú 100 % zdravotne nezávadné, úžasne zábavné a s láskou vyrábané priamo v New Yorku.