Jungle Way Biela zubná kefka z bambusu

Jungle Way Biela zubná kefka z bambusu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Biela zubná kefka Jungle Way z bambusu urobí Váš úsmev čistejším, zdravším aj krajším. Vďaka mäkkým štetinám z uhlíkových vlákien a pohodlnej dizajnovej rukoväti sa ľahko dostanete aj do tých najužších medzizubných priestorov a odstránite tak zvyšky jedla či povlaku. Celý popis

Na objednanie u partnera

3.2.2022 - 4.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu INTERKONTAKT, spediční a obchodní servis, spol. s r.o. SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 4161972

Popis

Biela zubná kefka Jungle Way z bambusu urobí Váš úsmev čistejším, zdravším aj krajším. Vďaka mäkkým štetinám z uhlíkových vlákien a pohodlnej dizajnovej rukoväti sa ľahko dostanete aj do tých najužších medzizubných priestorov a odstránite tak zvyšky jedla či povlaku. Kefka je až nezvyčajne šetrná k zubom aj ďasnám, zároveň bola však pri jej tvorbe kladená dôraz na ekológiu – jej využitím tak spotrebovávate iba 100% rozložiteľné & obnoviteľné zdroje, vďaka čomu nedochádza k odlesňovaniu krajiny, je prirodzene znižovaná koncentrácia CO2 vo vzduchu a je chránená schopnosť prírody zadržiavať vodu. To najlepšie pre Vaše zdravé zuby aj pre planétu.

  • Biela zubná kefka
  • 100% vegán + 100% rozložiteľnosť
  • Netestované na zvieratách
  • Bambusové telo
  • Mäkké štetiny
  • Najvyššia kvalita na trhu
  • Až 4 mesiace čistenia

Tým z Vás, ktorí si potrpia nielen na zdravý, ale aj čistý a svieži úsmev, odporúčame vyskúšať naše zubné obrúsky s mätovou príchuťou, ktoré slúžia ako prevencia proti tvorbe povrchových škvŕn na zuboch, ktoré vznikajú od vína, čaju, kávy a ďalších farebných nápojov aj jedál.