Zlaté Zrnko - Guatemala "SOPEČNÁ" zrnková káva 500g

100%
Hodnotenie: 5
Zlaté Zrnko

Zlaté Zrnko - Guatemala "SOPEČNÁ" zrnková káva 500g

100%
Hodnotenie: 5
Zlaté Zrnko

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Naplňujúci pocit v ústach so strednou kyslosťou a s náznakmi divokých červených bobúľ, zrelých marhúľ a čerešní. Vycibrená dochuť má vôňu kakaa, karamelu a sušených jabĺk. Celý popis

15.9
5 3
15,90 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100003885396

Popis

Popis produktu

Naplňujúci pocit v ústach so strednou kyslosťou a s náznakmi divokých červených bobúľ, zrelých marhúľ a čerešní. Vycibrená dochuť má vôňu kakaa, karamelu a sušených jabĺk.

Pôvod: Guatemala je káva s pôvodom, pochádza z oblasti sopečného jazera Atitlan, počas roka striedame kávovníkové zrno od 10 farmárov z tejto oblasti

Praženie: na espresso (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

Použitie: espresso, moka

Mletie: hrubé / mäkké zrno

Naša skúsenosť: Zamilovali sme si ju pre jej zvláštnosť – pri kvalitnej príprave sa chute výborne zvýraznia a ovocná chuť každého dúška kávy sa postupne zmení na karamel a následne prejde do horkastej čokolády. 

Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Káva Guatemala si vyžaduje stredne hrubé mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 6–7, závisí to od typu  mlynčeka a jeho opotrebovania. V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●●○

 

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

 

Kofeín: ●●○

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 500 g
Druh kávy arabica
Fair Trade nie
Rainforest Alliance nie
Bio, Organic nie