Kód: 15968093

Vidaxl Zrkadlo masívne mangovníkové drevo 50x110 cm

Vidaxl Zrkadlo masívne mangovníkové drevo 50x110 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Z tohto zrkadla, ktoré má rám z masívneho mangovníkového dreva, vyžaruje vintage šarm. Vďaka jedinečnému dizajnu sa stane atraktívnou časťou vašej domácnosti. Môže byť použité na chodbe alebo v kúpeľni. Rám je vyrobený z mangovníkového dreva, ktoré je pevné, stabilné, odolné a krásne a remeselné spr Celý popis
Momentálne nedostupné.
93 €
Tovar od: Greatstore
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
93 €
Pri zaobstaraní MALL karty 63 €

Popis

Z tohto zrkadla, ktoré má rám z masívneho mangovníkového dreva, vyžaruje vintage šarm. Vďaka jedinečnému dizajnu sa stane atraktívnou časťou vašej domácnosti. Môže byť použité na chodbe alebo v kúpeľni.

Rám je vyrobený z mangovníkového dreva, ktoré je pevné, stabilné, odolné a krásne a remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý retro štýl. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to leštenie, maľovanie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej kresbe dreva je každý kusu nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov. Položka je už zostavená; žiadna montáž nie je potrebná.

Dôležitá poznámka: Každý kus nábytku má inú farbu a kresbu dreva, vďaka čomu je každé naše zrkadlo jedinečné. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Materiál: Masívne mangovníkové drevo + sklo
  • Rozmery: 50 × 110 cm (Š x V)
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • Nie je potrebná žiadna montáž