Zostava, biela/sivohnedá taupe, TIDY
525 €
+ doprava zadarmo

Sektorové izby sú veľmi praktické, nakoľko sú celé ladené v jednom štýle. Zostava TIDY je vyrobená z DTD fóliovanej. Biela kombinovaná s taupe odtieňom.

Spálňa, dub sonoma/biela, MEDIOLAN NEW
639 €
+ doprava zadarmo

Spálni MEDIOLAN NEW jednoducho neodoláte! Príjemné harmonické farby dub sonoma a biela, kvalitné spracovanie a moderný dizajn v jednom si určite nedajte ujsť.

Spálňová zostava nábytku, ROYAL
676 €
+ doprava zadarmo

Zariaďte si vašu spálňu v jednotnom štýle. Ponúkame vám modernú zostava spálňového nábytku v krásnom provensálskom štýle. Skriňa, posteľ a dva nočné stolíky.

Spálňový komplet, biela/čierna, Rublin
679 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Ponúkame dôvtipnú spálňovú zostavu RUBLIN, ktorá v sebe spája dva protiklady. Posteľ, 2 nočné stolíky a trojdverová skriňa v prevedení biela a čierna.

Spálňová zostava, dub riviera zlaty/grafit, MANNO
785 €
+ doprava zadarmo

Spálňa, miesto, kde sa deň začína a končí. Prežite nezabudnuteľné chvíle so spálňovým systémom MANNO, ktorý splní všetky sny. Jeho súčasťou je posteľ, skriňa.

Zostavy do spálne
799 €
+ doprava zadarmo

Vyberte si z ponuky zostáv do spálne v našom eshope s nábytkom.

Spálňový komplet, biela/dub divoký, PIETRO
799 €
+ doprava zadarmo

Biela a dub divoký je jemná, moderná kombinácia, ktorá dodá spálni sviežosť a energiu. Ponúkame spálňový komplet Pietro (skriňa, posteľ, 2 nočné stolíky).

Spálňová zostava, biela/dub divoký, SIMPLA
885 €
+ doprava zadarmo

Dizajnová spálňová zostava SIMPLA prispeje k jedinečnej atmosfére vo vašej spálni. Váš domov získa neopakovateľný pôvab so závanom romantiky.

Spálňový komplet, dub sonoma tmavý, BETINO
899 €
+ doprava zadarmo

Dokonalý sektorový nábytok vhodný do spálne pre vás a vašu polovičku. Dajte sa uniesť vášnivými tónmi dubu sonoma a užívajte si komfort so spálňou BETINO.

Spálňový kompet, dub wotan/biela, VODENA
1 037 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Posteľ, skriňa a nočný stolík, to je základ dobre vybavenej spálne. Dajte sa očariť spálňovou zostavou VODENA. Prvok, ktorý prináša radosť a pokoj.