Zwilling J.A.Henckel Four Star blok s nožmi 7 ks
197,80 €

Rad nožov Four Star prináša sadu nožov v drevenom bloku. Luxusné balenie s logom ZWILLING J.A. HENCKELS, ktorý dodáva nožom exkluzivitu a pomáha nôž ešte lepšie vyvážiť pre väčšie bezpečie a komfort.

Zwilling J.A.Henckel Base set nádobí 5 ks
237,90 €

Sada hrnců z nerezové oceli s nepálivými uchy. Zwilling Base set nádobí 5 ks jsou vhodné na všechny typy ohřevu, včetně indukce. Vhodné do myčky nádobí.

Zwilling J.A.Henckel Brúsič čierny
25,91 € 20,20 €

Novinka

Zwilling brúsič pre jednoduché obnovenie ostrosti vašich nožov. Brúsenie je bezpečné a rýchle. Vy sa už nebudete hnevať s tuposťou vašich nožov a nebudete musieť nikam nosiť nože nabrúsiť.

Zwilling J.A.Henckel Four Star set nožů 3 ks
129,80 €

Sada nožů s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro pohodlné a bezpečné uchopení. Zwilling Four Star set nožů 3 ks disponují čepelí vykovanou z jednoho kusu kvalitní nerezové oceli tvrzené mrazem. Sada obsahuje kuchařský nůž 20 cm, plátkovací nůž 20 cm a špikovací nůž 10 cm.

Zwilling J.A.Henckel Naberačka na špagety
35,92 € 31,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Naberačka na špagety TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Four Star set nožů 2 ks
79,80 €

Sada nožů s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro pohodlné a bezpečné uchopení. Zwilling Four Star set nožů 2 ks disponují čepelí vykovanou z jednoho kusu kvalitní nerezové oceli tvrzené mrazem. Sada obsahuje kuchařský nůž 20 cm a špikovací nůž 10 cm.

Zwilling J.A.Henckel Servírovacia lyžica úzka
33,99 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Servírovacia lyžica úzka TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Vykrajovač jadrovníkov
25,33 € 22,20 €

Novinka

Zwilling Twin Pure vykrajovač jadrovníkov sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Pomocou tejto šikovnej pomôcky sa rýchlo a ľahko zbavíte otravných jadrovníkov a môžete tak rovno hotovať obľúbené ovocie.

Zwilling J.A.Henckel Emília - 4 ks
39,40 € 27,30 € 6,83 €/ks

Novinka

Detský príbor Filou od Zwilling vyrobený z hygienickej nerezovej ocele. Je prispôsobený pre ľahké držanie v detských ručičkách. Darčekové balenie štvordielneho setu pre deti elegantne doplní váš jedálenský stôl.

Zwilling J.A.Henckel Nožnice na hydinu
67,08 € 50,30 €

Novinka

Nožnice na hydinu TWIN Pure od ZWILLING sa usadia vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a širokému využitiu vám budú robiť pri používaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Ocieľka 23cm
29,58 € 22,60 €

Novinka

Zwilling ocieľka s pochrómovaným plášťom a ryhovaným povrchom umožňuje ľahké brúsenie nožov vo vašej kuchyni. Už nemusíte nosiť nože na brúsenie a hnevať sa kvôli ich tuposti.

Zwilling J.A.Henckel Jungle detský príbor, 4 ks
35,96 € 27,30 € 6,83 €/ks

Novinka

Veselá detská sada príborov urobí z každého jedla zábavu. Sada je vhodná pre deti od troch rokov a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Príbory možno umývať v umývačke riadu. Spestrite deťom stolovanie pomocou veselých motívov.

Zwilling J.A.Henckel detský príbor Filou
20,80 € 5,20 €/ks

Novinka

Detský rad príborov z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele je prispôsobený na ľahké držanie v detských ručičkách. Darčekové balenie štvordielneho setu pre deti elegantne doplní váš jedálenský stôl.

Zwilling J.A.Henckel Škrabka otočná
26,25 € 21,20 €

Novinka

Zwilling Twin Pure škrabka otočná je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Je to nepostrádateľná pomôcka vo vašej kuchyni. Vďaka kvalitnému spracovaniu má veľmi dlhú životnosť ..